STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ lėktuvu

STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ lėktuvu

Kelionės programa

1
Skrydis Kaunas – Riminis.

Pervežimas įstovyklą. Įsikuriate.Vakarienė. Pažintis su stovykla ir Igea Marina Bellaria kurortu. Nakvynė.

2
Akvafanas
Pusryčiai. Visos dienos išvyka. Pietūs – sausas davinys.

*Išvyka į  „Akvafano“ parką. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame“, užimančiame 2800 m², galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį; „Poseidono“ baseinas vilioja vandens kaskadomis; jaunesniųjų parko lankytojų džiaugsmui – „Cartoon Network“ su smagiom skulptūrom, „Dramblys“  su vandenskriokliukais ir „Arktis“ su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Ramybės mėgėjams skirta ir lėtai plukdanti Tinginių upė, o visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės“ atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje“ nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą“ suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių – tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje“, stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Į dienos pabaigą ima atrodyti, jog visas gyvenimas – nesibaigianti pramoga. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Vakaro renginys „Teatro naktis“. Nakvynė.

3
Italija
Pusryčiai.

Poilsis prie Adrijos jūros. Pietūs. Vykstame į Riminį. Ekskursija po vieną garsiausių Italijos kurortų prie Adrijos jūros, gimtąjį Federiko Felinio miestą, vadinamą Adrijos jūros perlu. Ilgi smėlio paplūdimiai, nuostabus klimatas, skanus maistas, draugiška atmosfera į šį Italijos kurortą kasmet privilioja tūkstančius turistų. Riminis išaugo iš nedidelės Romėnų gyvenvietės Ariminum, įkurtos 268m.pr.Kr. ir išsaugojo iki mūsų dienų daugybę senovės Romos ir viduramžių paminklų. Ekskursijos metu apžiūrėsite pagrindinį miesto simbolį ir seniausią statinį mieste – Augusto Triumfo arką, pastatytą dar 27 m.pr.Kr.; imperatoriaus Tiberijaus tiltą, Malatestos šventyklą, valdžios rūmus, istorinį miesto centrą su pagrindine Kavuro aikšte, garsiojo režisieriaus Federiko Felinio namą. Laisvas laikas Riminyje. Grįžtame į stovyklą. Vakarienė. Poilsis. Nakvynė stovykloje.

4
rimini
Pusryčiai. Poilsis prie jūros.

Pietūs. Stovyklos renginiai pagal programą. 
Vakarienė. Pageidaujantys vyksta į klubinę diskoteką*. Nakvynė.

5
Stovykla Italijoje
Pusryčiai. Poilsis prie jūros.

Pasiruošimas sporto turnyrui. *Išvyka į San Mariną. Tai nedidelė (plotas – 61 km²) valstybė, iškilusi ant Titano kalno, iš visų pusių apsupta Italijos. Ekskursijos maršrutas veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros. Išgirsite daug įdomaus: San Marinas – pati seniausia konstitucinė respublika pasaulyje; šalies konstitucija, parengta 1600 m., - pati seniausia pasaulyje dar galiojanti konstitucija; tai mažiausiai gyventojų turinti Europos valstybė ir kt. Laisvas laikas įsigyti mielų suvenyrų. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė - siurprizas. Sporto turnyras. Pageidaujantys, lydimi vieno iš vadovų, vyksta į klubinę **diskoteką „Altramonto“. Jaunesniems stovyklautojams – vakarinis pasivaikščiojimas po Bellaria kurortinį miestelį. Nakvynė.

6
Stovykla Italijoje
Pusryčiai.

Pažintis su stovykla. Poilsis ir paplūdimio žaidimai prie jūros. Pietūs. *Išvyka į „Oltremare“ parką. Tai parkas, pasakojantis apie mūsų planetą Žemę. Užsukę į paviljoną „Darvinas“, nusikelsite 100 mln. metų atgal: žmogaus dydžio orchidėjos, aligatoriai, dinozaurai ir visur tvyrantis rūkas. „Jūros pasaulyje“ pamatysite Adrijos jūros gigantus: ryklius, delfinus, tunus; nusifotografuosite prie didžiojo ryklio iškamšos, o Akvariumų zonoje ne tik grožėsitės įstabių spalvų žuvimis, šimtais jūros arkliukų, bet ir paglostysite tikrą rają.  Apsilankysite teatre „Ferma“. Aktoriai – kiaulės, antys, ožkos, triušiai... Suprasite, kad naminių gyvūnų pasaulis gali būti įdomus ir žaismingas. „Nuotykių saloje“ plaukiant piratų laivu, neišvengiamai įsivelsite į vandens patrankų mūšį, IMAX kino teatre stebėsite 3D dokumentinį filmą, o smagiausia vakaro atrakcija taps delfinų šou dideliame delfinariume. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė. Pageidaujantys vyksta į paplūdimio diskoteką. Nakvynė.

7
Stovykla Italijoje
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs.

*Išvyka į pramogų parką „Mirabilandija“. Šis parkas – tikrų tikriausia gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du
dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas“ – pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės, rangysitės, versitės per galvą. 
Nuotaikingi vandens atrakcionai. „Ratatongoje“ laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą. Plaukimas plaustais Rio Bravo upe, Niagaros banga, užliejanti, nusileidus nuo 25m aukščio krioklio, Siaubo namas, Dinozaurų pasaulis, bolidų trasa, spalvomis trykštanti Bambino šalis. Mėgstantiems reginiuspatiks kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos“ šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys“. Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų  upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna“, pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto“. Grįžtate į stovyklą. Vėlyva vakarienė. Įspūdžių vakaras pajūryje. Nakvynė.

8
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pietūs.

Pervežimas į oro uostą. Skrydis Riminis – Kaunas.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Skrydis Kaunas – Riminis - Kaunas.
 • 1mažas rankinis krepšys (kuprinė) lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) pagal aviakompanijos taisykles.
 • 7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną) stovykloje.
 • Grupę lydinčio stovyklos vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Sportinė, pramoginėnė programa stovykloje. 
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • Pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – 32 EUR asmeniui (pirmyn-atgal).
 • Papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – 59 EUR.
 • (*) – Stovyklos ekskursinė programa ir mokami objektai. Turistas moka pats už visas mokamas ekskursijas ir mokamus objektus – apie 115 EUR.
 • (**) – Apsilankymas klubinėje diskotekoje „Altromondo“ (pageidaujantiems) – apie 8 – 12 EUR.
Pastabos
 • Išvykimas iš Kauno oro uosto.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. 
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

Tarptautinė jaunimo stovykla „SIRENA“ įsikūrusi jaukiame Igea Marina Bellaria kurorte, netoli kurortinio Riminio miesto. Iki Adrijos jūros 50 m. Stovyklautojai apgyvendinami 3* viešbutyje 3 – 4-viečiuose kambariuose su patogumais. Maitinimas – 3 kartus per dieną. Stovyklaujant paplūdimyje galima žaisti tinklinį, mini futbolą, kaitintis, maudytis jūroje.

Išsirinkite kelionės datą
Pirmadienis
2024.07.22
liko 2 vietos
8 dienos
Pirmadienis
2024.07.29
961.40 €
1045.00 €
-8 %

Stovyklos pastatas

Vieta daugiaviečiame kambaryje
961.40 €
1045.00 € -8 %
Daugiavietis kambarys
961.40 €
1045.00 € -8 %
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

FILIPINAI – KERINČIOS SALOS IR NEPALIESTOS GAMTOS SPINDESYS
FILIPINAI – KERINČIOS SALOS IR NEPALIESTOS GAMTOS SPINDESYS
Filipinai
14 dienų / 11 naktų
2024.11.11 - 2024.11.24 vietų yra
STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ lėktuvu
STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ lėktuvu
Italija
8 dienos / 7 naktys
2024.07.22 - 2024.07.29 liko 2 vietos
LURDAS – EUROPOS DVASINIO ATGIMIMO CENTRAS
LURDAS – EUROPOS DVASINIO ATGIMIMO CENTRAS
Prancūzija
8 dienos / 7 naktys
2024.09.20 - 2024.09.27 vietų yra
STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“
STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“
Bulgarija
8 dienos / 7 naktys
2024.08.04 - 2024.08.11 vietų yra
DIDŽIAUSIAS EUROPOJE VANDENS PRAMOGŲ PARKAS „SUNTAGO“ – VROCLAVO ZOO SODAS IR HYDROPOLIS
NUOSTABIOJI MOZŪRIJA
NUOSTABIOJI MOZŪRIJA
Lenkija
2 dienos / 1 naktis
2024.07.20 - 2024.07.21 vietų yra
2024.09.28 - 2024.09.29 vietų yra