Draudimas

Draudimo paslauga

Vykstantiems rekomenduojame turėti kelionės medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę . Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už gydymą mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Bendradarbiaujame su draudimo kompanija „BTA Baltic Insurance Company“ (https://www.bta.lt) ir Jums siūlome įsigyti:
1. medicininių išlaidų draudimą užsienyje;
2. draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
3. asmens civilinės atsakomybės draudimą;
4. neįvykusios kelionės draudimą;
5. bagažo vėlavimo draudimą  ir kt.

Visą informaciją ir sąlygas apie draudimą rasite čia.

Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicininės pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (draudimo sumos 40 000 EUR/100 000 EUR)

Vykstant į jaunimo stovyklas, apdraustos grupės draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

 

Grįžti atgal