SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – HEIDĖS PARKAS

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – HEIDĖS PARKAS

Kelionės programa

1
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos.

Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

2
Serengečio safario parkas
Pusryčiai.

Vykstate į visiškai unikalų * SERENGEČIO SAFARIO PARKĄ. Jo formulė: nacionalinis parkas + zoo sodas + atrakcionų parkas + laukinių gyvūnų safaris + džiunglių safaris + aqua safaris+ Juros periodo zona + ateities gyvūnai = “Noriu čia likti!!!”. 
Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Ją apžiūrėsite specialiu autobusiuku leisdamiesi į Laukinių gyvūnų safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Safario reindžeriai ir turistai draugiškesnius gyvūnus maitina, o saugesnėse vietose leidžiama net išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje.
Jūsų laukia dar du atrakcingi safariai. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai – krykštausite ir juoksitės. Ypatingos džiunglių ekspedicijos metu riba tarp realybės ir karštų specialiųjų efektų išryškėja įdomiausiu būdu... Aqua safaris – tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas...
Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Galite iš arti susipažinti su didžiausia Vokietijoje primatų įvairove: visiškai atnaujintoje parko teritorijoje tarp jūsų ir gyvūnų nebėra narvų užtvarų! Per siaurus vandens telkinius galite stebėti gorilas, šimpanzes, siamangus, gibonus... O jei esate ypač mėgstantis nuotykius, susipažinkite su beždžionėmis iš arti! Penkiuose aptvaruose galite betarpiškai pabendraukite su lemūrais, makakomis, tamarinais, marmozetėmis! Per daug neįsijauskite - kartais tenka nuo jų dėmesio net bėgti.
Ekspedicija į praeitį – tai sugrįžimas į Juros periodą Ledynmečio laikus. Juros periodo safaryje patirsite įspūdingų susitikimų su natūralaus dydžio judančiais pirmykščiais milžinais! Leisitės į kelionę po neištirtas vietas ir seniai praėjusius laikus... Ledynmečio safaryje sutiksite mamutus, kardadančius tigrus ir daug daugiau animuotų ir natūralaus dydžio gyvūnų! Sužinokite įdomių dalykų apie gyvybės įvairovę mūsų planetoje ir žinduolių evoliuciją...
Žvilgsnis į gyvūnų karalystės ateitį! Žinome, kas nutiko praeityje, bet ką atneš ateitis? Pratęsite evoliucijos kelionę laiku ir pamatysite įspūdingas fantastines natūralaus dydžio būtybes, kurios, jei  galėtų gyventi tolimoje ateityje!
Viešnagės pabaigai – pramogų pramoga! Serengečio safario parko Atrakcionų pasaulis! Traukinukai, skraidantys fantastiški paukščiai, sūpynės ir naujausia atrakcija – „Safari Blitz“ traukinys, patrauksiantis visų lenktyniaujančių adrenalino mėgėjų širdis, nes jis 80 km/h greičiu tarsi žaibas lekia tamsiais olų koridoriais! Rekordinėje trasoje patirsite ne tik greičio poveikį, bet ir daugybę spec. efektų. Pakilsite į 32 metrų aukštį, nersite į 30 metrų gylį ir tai dar ne viskas: „Safari-Blitz“ vežimėliai sukasi laisvai, todėl visos kelionės metu galėsite nekontroliuojamai suktis aplink savo vertikalią ašį ir kovoti su jus puolančiais siaubūnais. Taip. Vienos dienos šiame parke maža, bet visada yra viltis čia dar sugrįžti... 

Vakarą praleisite Celėje – viename gražiausių Šiaurės Vokietijos miestų. Celė 2002 m. pripažinta gražiausiu Vokietijos miestu. Senamiestyje išsaugota apie 600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a. veikia pats seniausias Vokietijos teatras („ Schlossteater“). Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3
Heide park
Pusryčiai.

Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Pasidomėję, kas slepiasi tame sename, apgriuvusiame sandėlyje, bemat tapsite vaiduoklių gaudytoju. Interaktyvioje 5D vaiduoklių medžioklėje turėsite lazerinį pistoletą, 3D akinius ir saugos diržą. Prisisekite ir saugokitės! Šioje medžioklėje reikalingi visi pojūčiai ir visos jūsų fizinės pastangos. Vaiduokliai atsiranda staiga, o kartais jų nematai, tik girdi ar jauti. Nenugalėsi – įstrigsi šioje dimensijoje amžiams! Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Naujausias parko atrakcionas - „Transilvanijos“ šalyje išaugęs „Demonų skrydis“ taip pat skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti!
Vakare išvykstate. Kelionė per Vokietiją Nakvynė viešbutyje Vokietijos – Lenkijos pasienyje.

4
Pusryčiai.

Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu. 
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į parkus:
 • Heidės parkas – 23,5 EUR suaugusiems, 20,5 EUR vaikams 3-17 m.
 • Serengečio safario parkas – 23 EUR suaugusiems, 17 EUR vaikams 3-12 m.
 • Pasaulio žvėrių safaris – 5,50 EUR.
 •  Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (PRIVALOMA neatsiradus su kuo apgyvendinti) –55 EUR.
Pastabos
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Svarbi informacija:

 • Priemoka už vienvietį kambarį (PRIVALOMA neatsiradus su kuo apgyvendinti) –55 EUR.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Svarbi informacija keliaujantiems į Vokietiją >>>

Į kelionę rekomenduojame vykti tik pilnai pasiskiepijusiems arba Covid-19 persirgusiems asmenims, kurie turi galiojantį skaitmeninį ES Covid pažymėjimą. 

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

 • Smagus ir aktyvus susitikimas su pasaulio gyvūnais Serengečio safario parke: dalyvausite trijose safario programose, iš arti stebėsite gyvūnus Beždžionių šalyje, išbandysite daugybę atrakcionų. Laiko užteks viskam.
 • Heidės parkas – tikras rojus „aštrių“ atrakcionų mėgėjams, bet smagu bus visiem nuo 3 iki 93 metų.
 • Kelionė autobusu taip pat taps atrakcija – varžysitės viktorinose, žaisite edukacinius žaidimus, spręsite logines užduotis, komandininiuose žaidimuose dalyvaus visa šeima.
   
Išsirinkite kelionės datą
Ketvirtadienis
2023.06.29
vietų yra
4 dienos
Sekmadienis
2023.07.02
314.10 €
349.00 €
-10 %

Viešbutis 3*

Dvivietis / Twin
314.10 €
349.00 € -10 %
Trivietis/TRPL
314.10 €
349.00 € -10 %
Vienvietis/SNGL
314.10 €
349.00 € -10 %
Vieta dviviečiame kambaryje
314.10 €
349.00 € -10 %
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ autobusu
STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ autobusu
Italija
11 dienų / 10 naktų
2023.06.28 - 2023.07.08 vietų yra
STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“
STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“
Bulgarija
8 dienos / 7 naktys
2023.07.19 - 2023.07.26 vietų yra
2023.07.26 - 2023.08.02 vietų yra
DISNEILENDAS IR ASTERIKSAS – GERIAUSI PRANCŪZIJOS PRAMOGŲ PARKAI
DISNEILENDAS IR ASTERIKSAS – GERIAUSI PRANCŪZIJOS PRAMOGŲ PARKAI
Prancūzija
7 dienos / 6 naktys
2023.07.24 - 2023.07.30 vietų yra
EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1
EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1
Vokietija, Čekija, Prancūzija
6 dienos / 5 naktys
2023.07.15 - 2023.07.20 vietų yra
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
Vokietija, Danija
5 dienos / 4 naktys
2023.08.15 - 2023.08.19 vietų yra
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – HEIDĖS PARKAS
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – HEIDĖS PARKAS
Vokietija
4 dienos / 3 naktys
2023.06.29 - 2023.07.02 vietų yra