STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“

STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“

Kelionės programa

1
Skrydis lėktuvu Kaunas – Burgasas: 14:15 – 16:45.

Atvykstate į stovyklą. Įsikuriate. Maudynės Juodojoje jūroje. Vakarienė. Susipažinimo vakaras. Nakvynė.

Tarptautinė jaunimo stovykla „O‘KEY HOLIDAY“*** įsikūrus centrinėje Bulgarijos kurorto Saulėtasis krantas dalyje, antroje linijoje nuo paplūdimio (iki Juodosios jūros 5 min. kelio pėsčiomis). Netoli nuo stovyklos yra daug atrakcionų, diskotekų, vandens parkas „Action“ (16 min. kelio pėsčiomis). Saulėtasis krantas - didžiausias Bulgarijos kurortas, iš pietų skalaujamas Juodosios jūros, o iš šiaurės supamas Stara Platinos kalnų masyvo. Kurorto paplūdimys, turintis „Mėlynosios vėliavos“ apdovanojimą, platus ir ilgas (ilgis ~ 8 km, o plotis 30-100 m), jūra gilėja nuosekliai. Vasarą vidutinė oro temperatūra +27ºC-28ºC, vandens - +24ºC-26ºC. 
Stovyklautojai apgyvendinami kambariuose-apartamentuose: 3+2 arba 3+3 arba 2+4. Kiekviename iš jų yra WC mazgas (tualetas, dušas, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai), šaldytuvas, balkonas, kondicionierius. Belaidis internetas – bendrose patalpose.
Stovyklos teritorijoje yra valiutos keitykla, restoranas, kavinė, stalo teniso kampas, scena vakaro renginiams, baseinas su gultais ir skėčiais. Stovyklos teritorija uždara, saugoma. Yra visą parą budintis medicinos punktas, prie baseino ir prie jūros dirba gelbėtojai.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė – švediškas stalas; priešpiečiai – sausas davinys. Maitinimo metu pateikiami gėrimai: arbata, vanduo, sultys. Geriamas vanduo – visą dieną.
Stovyklautojai – 12 - 18 metų jaunuoliai iš Suomijos, Moldovos, Ukrainos, Slovakijos. Jaunuolių grupę lydi ir stovykloje dirba vadovas iš Lietuvos. Stovykloje organizuojama sportinė programa, pageidaujantys gali dalyvauti kūrybinių būrelių veikloje (dirba vietiniai animatoriai, užsiėmimai vyksta rusų ir anglų kalba).

2
Stovykla Bulgarijoje
Pusryčiai. Poilsis prie jūros.

Pažintis su kurortu Saulėtasis krantas. Pietūs. Poilsis. Sporto varžybos, „šlapi“ konkursai prie baseino. Vakarienė. Diskoteka stovykloje. Nakvynė.

3
Stovykla Bulgarijoje
Pusryčiai.

Pažintinė – pramoginė išvyka *„Balkanų safaris“. Sėdate į 8-viečius džipus ir leidžiatės į safarį. Važiuojate bekele vaizdingomis ežero pakrantėmis, per pievas ir ražienas, kaimo keliukais, mišku, kirsdami upeliukus. Sustojate fotopauzei, paukščių stebėjimui su binokliu. Poilsio pertraukėlė prie trijų šaltinių: Jaunystės, Meilės ir Sveikatos. 
Lankomės bulgarų kaime, viešime tradicinėje kaimo sodyboje. Svetingi šeimininkai aprodys savo ūkį, namus, buities apyvokos daiktus. Šis ūkis – tarsi mažas tradicinės kaimo sodybos muziejus. Čia galėsite apžiūrėti tautinis bulgarų kostiumus, patys jais p Pas bitininką. Ūkyje. Medus su bandele..asipuošti ir nusifotografuoti. Šeimininkė pavaišins namų darbo pyragu ir gaiviaisiais gėrimais.
Kalnų keliukais kylate į Stara Platinos (sen. Balkanų) kalnus. Sustojate kalnų slėnyje. Kavos-arbatos pertraukėlė: ne tik atsigaivinsite, bet žaisite aktyvius žaidimus, ieškosite „plėšikų lobio“ ir žinoma – būsite apdovanoti. 
Grįžtate į stovyklą. Vėlyvi pietūs. Vakarinės maudynės jūroje. Vakarienė. Nakvynė.

4
Stovykla Bulgarijoje
Pusryčiai.

Pusryčiai. Smagus ir linksmas renginys ant Juodosios jūros bangų *„Piratų linksmybės“. Vykstate į Nesebro miestą, susitinkate su piratais ir sena piratų škuna išplaukiate į atvirą jūrą. Netoliese pasirodo kitas laivas. Piratai jo nepraleis! Greita:00i paaiškina mūšio taisykles, „karingai“ išsipaišote veidus ir pasiruošiate mūšio amuniciją: kibirus su vandeniu, šlapias popierių gniūžtes. Laivai priartėja ir prasideda mūšis: vanduo pilasi kibirais ir laimėtojų dažniausiai nebūna – visi šlapi iki siūlo. Laivas lėtai plaukia pakrante, grožitės senojo Nesebro vaizdu. Nuleidžiamas inkaras. Dabar galite išsimaudyti jūroje, pasigalynėti su piratais linksmųjų mįslių konkurse ir surasti piratų paslėptą lobį. Rašote norus, slepiate butelyje, o renginį vainikuoja šokis ant stalų su piratų vadu. Pietūs laive - tikras piratų maistas. Grįžtate į stovyklą. Vakarienė.
Saulei artįjant prie laidos išvykstate į Nesebrą. Įtrauktas į pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą ir vadinamas miestu-muziejumi, nedideliame pusiasalyje įsikūręs Senasis Nesebaras yra vienas seniausių Europos miestų, galbūt pats seniausias Pietryčių Europos miestas. Miestas (praeityje jis buvo vadinamas Mesembrija, arba Menebrija), šiame pusiasalyje buvo įkurtas jau antrajame tūkstantmetyje pr. m. e. Helenistinės Romos ir Bizantijos laikais šis miestas garsėjo kaip turtingas prekybos ir amatų centras. Tik nuo XV a., po turkų okupacijos, jo klestėjimas buvo pristabdytas. Tačiau pusiasalyje esantis kultūrinis palikimas nebuvo sunaikintas. 
Įžengdami pro miesto vartus, atsiduriame margaspalviame, gyvame mieste, kuriame yra gausybė senų pastatų, antikinių ir bizantiškų griuvėsių, cerkvių. Senamiesčio gatvelėse ir kiemuose įsikūrę nedideli jaukūs restoranai, kuriuose galima pasimėgauti puikia bulgarų virtuve. Čia, ypač pagrindinėse gatvėse, yra daugybė margaspalvių suvenyrų krautuvėlių, kur galima įsigyti turistinių atvirukų, pakabukų, kepuraičių nuo saulės bei įvairių kitų smulkmenų ir netgi vertingų rankdarbių, kuriuos kuria šio regiono amatininkai. Pasivaikštote po senamiestį, krantinėje palydite saulę, pasigrožite pakrančių architektūra ir jaukia miestelio dvasia. Grįžtate į stovyklą. Nakvynė.

5
Stovykla Bulgarijoje
Pusryčiai.

Poilsis prie Juodosios jūros arba vandensvydžio varžybos stovyklos baseine. Pietūs. Vakaro linksma pramoginė išvyka*į etnografinę sodybą „Bulgariško folkloro vakaras - pažintis su Bulgarijos kaimu“. Vos už 30 km nuo Saulėto kranto yra  puiki etnografinė sodybą, pristatanti senųjų bulgarų buitį, kasdienį gyvenimą ir šventes. Vakarienė ir bulgariško folkloro vakaras, kuriame dalyvausite ir jūs – mokysitės šokti, varžysitės, demonstruosite savo gabumus. Šventės metu stebėsite ir senąsias tradicines apeigas – tai įspūdingi „vaikščiotojai per ugnį“, dūdmaišių pasveikinti „ugnies rijikai“. Susipažinsite su tradiciniais amatais ir senoviniais amatininkų darbo įrankiais, o kaimo keramikai čia pat pademonstruos, kaip senovėje, o ir dabar kaimuose žiedžiami puodai. Šeimininkė  pasiūlys paskanauti tradicinio bulgarų gėrimo – rauginto avių pieno. Naktį grįžtate į stovyklą. Nakvynė.

6
Stovykla Bulgarijoje
Pusryčiai.

Poilsis prie jūros. Ankstyvi pietūs. Pažintinė išvyka *„Ravadinovo pilį“. Atvykstate į Ravadinovo kaimelį ir iš toli jau matote kyšančius unikalios pilies bokštus. Ši Bulgarų įžymybė užima 4-ąją vietą Europoje klasifikacijoje „Unikaliausios Europos vietos“. Tai nėra autentiška viduramžių pilis. Įdomu tai, jog šią akmeninę pilį pastatė buvęs sportininkas ir policininkas Georgijus Tumpalovas – savininkas, architektas ir statybininkas viename asmenyje. Pilį jis pavadino „Įsimylėjusi vėją“ ir jau 1996 m. ji tapo amerikiečių filmo „Miegančioji gražuolė“ filmavimo aikštele. Pilį supa neįtikėtino grožio parkas su spalvingais gėlynais, fontanais, poilsio paviljonais, mažomis kavinaitėmis, tvenkinėliais, o virš galvos skraido povai. Pasijusite patekę į pasakų pasaulį. Pasivaikščioję parko teritorijoje Vykstate į Burgasą. Lankotės prekybos c-re „Burgas Plaza“. Grįžtame į stovyklą. Vakarienė. Poilsis. Nakvynė.

7
Stovykla Bulgarijoje
Pusryčiai.

Poilsis stovykloje arba prie jūros. Pietūs. Grupei pageidaujant, vykstame į vandens *parką „Action“. Vandens parkas įsikūręs 3,6 ha plote. Čia daug žalumos – palmės, kiparisai, viduržemio jūros augalai; paplūdimio ir relaksacinės zonos, mini zoo sodas, terminiai baseinai ir žinoma – vandens atrakcionai! Pats greičiausias – „Laisvas kritimas“ (leidžiatės 70 km/val. greičiu), pats ‚aštriausias“ – 18 m aukščio „Kamikadzė“, dinamiškiausias – „Niagara“, tamsiausias – „Juodoji skylė“, užimantis kvapą – „Turbulencija“, maloniausias – „Tinginių upė“. Dar visus džiugina geizeriai, fontanai, didysis baseinas su dirbtinėmis bangomis ir puiki animacinė programa.
Vakarienė. Atsisveikinimo vakaras. Diskoteka. Nakvynė.

8
Pusryčiai. Trumpas poilsis prie jūros.

Pietūs. Vykstate į Burgaso oro uostą. Skrydis Burgasas – Kaunas.Už širdies griebiantis atsisveikinimas...

 

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Skrydis: Kaunas – Burgasas – Kaunas.
 • 7 nakvynės jaunimo centre „O‘KEY HOLIDAY“, maitinimas pagal programą.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Sportinė, kultūrinė stovyklos programa. 
 • Grupės vadovo paslaugos (15-kai vaikų iki 16 m. skiriamas 1 vadovas).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas. 
 • Pirmenybinis laipinimas (10kg rankinis bagažas)
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • (*)- Mokamos išvykos ir objektai. Turistas moka pats už visas mokamas išvykas ir mokamus objektus - apie 148 EUR.
 • Jaunuoliams nuo 18 m. stovyklos priemoka – 52 Eur.
 • 23 kg registruojamas bagažas - 56 Eur(skrydžiui pirmyn-atgal)
Pastabos
 • Išvykimas/grįžimas iš Kauno oro uosto. 
 • Minimali stovyklautojų grupė – 15 asmenų.
 • Stovyklos mokamų išvykų grafikas gali nežymiai kisti (priklausomai nuo bendro stovyklos grafiko). Išvykų kaina bus patikslinta gegužės mėnesį.
 • Pirmos ir paskutinės dienos programa gali kisti, keičiantis skrydžių tvarkaraščiui.
 • Prisiregistruojant stovykloje, kiekvienam stovyklautojui privalomas 15 EUR užstatas (grąžinamas išsiregistruojant iš stovyklos).
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą (privalio galioti 6 mėn. po paskutinės kelionės dienos).
 • Į visas ekskursijas vykstama organizuotai. Nepilnamečiai vaikai vieni, be suaugusiųjų priežiūros, stovykloje nepaliekami.
 • Vaikams iki 18 m. būtinas vieno iš tėvų (tėvo arba motinos) sutikimas, patvirtintas notaro arba seniūno ir sutikimo kopija.  

Svarbi informacija:

 • Vaikams iki 18 m. būtinas vieno iš tėvų (tėvo arba motinos) sutikimas, patvirtintas notaro arba seniūno ir sutikimo kopija. 
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Pirmos ir paskutinės dienos programa gali kisti, keičiantis skrydžių tvarkaraščiui.
 • Stovyklos mokamų išvykų grafikas ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Į visas ekskursijas vykstama organizuotai, nepilnamečiai  vaikai vieni, be suaugusiųjų priežiūros, stovykloje nepaliekami.
 • Jaunuoliams nuo 18 m. stovyklos priemoka – 52 Eur.
Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

Tarptautinė jaunimo stovykla „O‘KEY HOLIDAY“*** įsikūrus centrinėje Bulgarijos kurorto Saulėtasis krantas dalyje, antroje linijoje nuo paplūdimio (iki Juodosios jūros 5 min. kelio pėsčiomis). Netoli nuo stovyklos yra daug atrakcionų, diskotekų, vandens parkas „Action“ (16 min. kelio pėsčiomis). Saulėtasis krantas - didžiausias Bulgarijos kurortas, iš pietų skalaujamas Juodosios jūros, o iš šiaurės supamas Stara Platinos kalnų masyvo. Kurorto paplūdimys, turintis „Mėlynosios vėliavos“ apdovanojimą, platus ir ilgas (ilgis ~ 8 km, o plotis 30-100 m), jūra gilėja nuosekliai. Vasarą vidutinė oro temperatūra +27ºC-28ºC, vandens - +24ºC-26ºC. 
Stovyklautojai apgyvendinami kambariuose-apartamentuose: 3+2 arba 3+3 arba 2+4. Kiekviename iš jų yra WC mazgas (tualetas, dušas, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai), šaldytuvas, balkonas, kondicionierius. Belaidis internetas – bendrose patalpose.
Stovyklos teritorijoje yra valiutos keitykla, restoranas, kavinė, stalo teniso kampas, scena vakaro renginiams, baseinas su gultais ir skėčiais. Stovyklos teritorija uždara, saugoma. Yra visą parą budintis medicinos punktas, prie baseino ir prie jūros dirba gelbėtojai.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė – švediškas stalas; priešpiečiai – sausas davinys. Maitinimo metu pateikiami gėrimai: arbata, vanduo, sultys. Geriamas vanduo – visą dieną.
Stovyklautojai – 12 - 18 metų jaunuoliai iš Suomijos, Moldovos, Ukrainos, Slovakijos. Jaunuolių grupę lydi ir stovykloje dirba vadovas iš Lietuvos. Stovykloje organizuojama sportinė programa, pageidaujantys gali dalyvauti kūrybinių būrelių veikloje (dirba vietiniai animatoriai, užsiėmimai vyksta rusų ir anglų kalba).

Išsirinkite kelionės datą
Sekmadienis
2024.08.04
vietų yra
8 dienos
Sekmadienis
2024.08.11
724.47 €
779.00 €
-7 %

Stovyklos pastatas

Vieta daugiaviečiame kambaryje
724.47 €
779.00 € -7 %
Daugiavietis kambarys
724.47 €
779.00 € -7 %
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

FILIPINAI – KERINČIOS SALOS IR NEPALIESTOS GAMTOS SPINDESYS
FILIPINAI – KERINČIOS SALOS IR NEPALIESTOS GAMTOS SPINDESYS
Filipinai
14 dienų / 11 naktų
2024.11.11 - 2024.11.24 vietų yra
STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ lėktuvu
STOVYKLA ITALIJOJE „SIRENA“ lėktuvu
Italija
8 dienos / 7 naktys
2024.06.24 - 2024.07.03 vietų nėra
2024.07.22 - 2024.07.29 vietų yra
LURDAS – EUROPOS DVASINIO ATGIMIMO CENTRAS
LURDAS – EUROPOS DVASINIO ATGIMIMO CENTRAS
Prancūzija
8 dienos / 7 naktys
STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“
STOVYKLA BULGARIJOJE „O‘KEY HOLIDAY“
Bulgarija
8 dienos / 7 naktys
2024.08.04 - 2024.08.11 vietų yra
DIDŽIAUSIAS EUROPOJE VANDENS PRAMOGŲ PARKAS „SUNTAGO“ – VROCLAVO ZOO SODAS IR HYDROPOLIS
NUOSTABIOJI MOZŪRIJA
NUOSTABIOJI MOZŪRIJA
Lenkija
2 dienos / 1 naktis
2024.07.20 - 2024.07.21 vietų yra
2024.09.28 - 2024.09.29 vietų yra