SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

0.0
1 Atsiliepimas

Kelionės programa

1
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos.

Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje, Magdeburgo apylinkėje. Nakvynė viešbutyje.

2
Serengečio safaris
Pusryčiai.

Vykstate į visiškai unikalų * SERENGEČIO SAFARIO PARKĄ. Jo formulė: nacionalinis parkas + zoo sodas + atrakcionų parkas + laukinių gyvūnų safaris + džiunglių safaris + aqua safaris+ Juros periodo zona + ateities gyvūnai = “Noriu čia likti!!!”. 
Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Ją apžiūrėsite specialiu autobusiuku leisdamiesi į Laukinių gyvūnų safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Safario reindžeriai ir turistai draugiškesnius gyvūnus maitina, o saugesnėse vietose leidžiama net išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje.
Jūsų laukia dar du atrakcingi safariai. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai – krykštausite ir juoksitės. Ypatingos džiunglių ekspedicijos metu riba tarp realybės ir karštų specialiųjų efektų išryškėja įdomiausiu būdu... Aqua safaris – tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas...
Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Galite iš arti susipažinti su didžiausia Vokietijoje primatų įvairove: visiškai atnaujintoje parko teritorijoje tarp jūsų ir gyvūnų nebėra narvų užtvarų! Per siaurus vandens telkinius galite stebėti gorilas, šimpanzes, siamangus, gibonus... O jei esate ypač mėgstantis nuotykius, susipažinkite su beždžionėmis iš arti! Penkiuose aptvaruose galite betarpiškai pabendraukite su lemūrais, makakomis, tamarinais, marmozetėmis! Per daug neįsijauskite - kartais tenka nuo jų dėmesio net bėgti.
Ekspedicija į praeitį – tai sugrįžimas į Juros periodą Ledynmečio laikus. Juros periodo safaryje patirsite įspūdingų susitikimų su natūralaus dydžio judančiais pirmykščiais milžinais! Leisitės į kelionę po neištirtas vietas ir seniai praėjusius laikus... Ledynmečio safaryje sutiksite mamutus, kardadančius tigrus ir daug daugiau animuotų ir natūralaus dydžio gyvūnų! Sužinokite įdomių dalykų apie gyvybės įvairovę mūsų planetoje ir žinduolių evoliuciją...
Žvilgsnis į gyvūnų karalystės ateitį! Žinome, kas nutiko praeityje, bet ką atneš ateitis? Pratęsite evoliucijos kelionę laiku ir pamatysite įspūdingas fantastines natūralaus dydžio būtybes, kurios, jei  galėtų gyventi tolimoje ateityje!
Viešnagės pabaigai – pramogų pramoga! Serengečio safario parko Atrakcionų pasaulis! Traukinukai, skraidantys fantastiški paukščiai, sūpynės ir naujausia atrakcija – „Safari Blitz“ traukinys, patrauksiantis visų lenktyniaujančių adrenalino mėgėjų širdis, nes jis 80 km/h greičiu tarsi žaibas lekia tamsiais olų koridoriais! Rekordinėje trasoje patirsite ne tik greičio poveikį, bet ir daugybę spec. efektų. Pakilsite į 32 metrų aukštį, nersite į 30 metrų gylį ir tai dar ne viskas: „Safari-Blitz“ vežimėliai sukasi laisvai, todėl visos kelionės metu galėsite nekontroliuojamai suktis aplink savo vertikalią ašį ir kovoti su jus puolančiais siaubūnais. Taip. Vienos dienos šiame parke maža, bet visada yra viltis čia dar sugrįžti...Vykstate į viešbutį Vokietijos – Danijos pasienyje. Nakvynė.

3
Legolendas
Pusryčiai. Vykstate į Daniją.

Pagaliau *LEGOLENDAS! Tai visos šeimos laisvalaikio parkas, suręstas iš 55 mln. lego kaladėlių. Jei sudėtume jas į vieną eilę, atstumas būtų kaip nuo Bilundo iki Veronos. Ir visai nesvarbu, kiek tau metų, kurioje šalyje gyveni, žodį „LEGO“ kiekvienas supranta vienodai. Tai slaptažodis, atrakinantis visas spynas ir vartus į didelį, gražų, spalvingą pasaulį. Dešimt skirtingų parko šalių, 64 atrakcionai, 16 parduotuvių, 7 restoranėliai – visa tai jungia pagarba šeimai, meilė vaikams, lego kaladėlė ir jos kūrybinės galimybės. Žengi į Mini miestą ir tampa aišku: lego net suaugusius žmones gali įkvėpti didingiems kūriniams. Čia 150 kartų sumažinti Danijos kaimeliai, garsiausi rūmai, pilys, pagodos, žymiausi miestų kvartalai. 
Kitas atrakcionas - ramus plaukimas mini valtimis, stebint UNESCO saugomus pasaulio architektūros šedevrus, –  visiškai tolygus naujo pasaulio stebuklo atradimui. Visai greta vairavimo mokykla su tikrais elektromobiliais, kelio ženklais nužymėtomis gatvėmis, traukinių pervaža ir legolendiškom vairavimo teisėm. Legoredo indėnų mieste tapsite aukso ieškotojais, kanoja leisitės į ilgą kelionę Dakotos upe, akmenų griūtį išgyvensite nusileidę į grėsmingas kalnakasių šachtas. Piratų šalyje nežioplinėkit – gali blogai baigtis! Sėskit į vieną iš aštuonių laivų, stokit prie patrankos ir kaukitės! Piratų lagūna, vandens patrankos, galvą susukantys bangolaužiai... Komandą renka ir vikingai, jei tik nebijot spalvingu dakaru leistis nuo putojančio krioklio... Vaizduotės šalis patiks kūrybingiems: povandeniniu laivu galima nusileisti į jūros dugną, stebėti žuvytes, ryklius ir krabus, konstruoti lego salėse, stebėti 3D kino filmus, o Lego X-Treme šalis visiems įrodys – tarp žodžių „lego“ ir „ekstremalu“ galima dėti lygybės ženklą. Netikit? Tik pažiūrėkit: techno mašinėlių trasa, lego skuteriai audringoje jūroje, faraono piramidė, į kurią net nebandykite eiti be lazerinio šautuvo; šiurpi vaiduoklių pilis, robotas, kurio schema „nepataisomai sugedo“. Žiauriai smagus ir atrakcionas Poliarinė šalis! Sniegomobiliu leisitės į pavojingą ekspediciją: žiauriu greičiu lėksite per ledo kalnus, akis į akį susidursite su poliariniais gyvūnais, o jei papulsite į prarają, atsidursite baltųjų lokių nelaisvėje. 2015 m. sukurtas didžiausias pasaulyje lego kaladėlių statinys! Tai riterio džedajaus Luko Skaivokerio erdvėlaivis. Jam sukurti prireikė 5,3 mln. lego detalių. Naujausia parko šalis - Ninjago. Jai pastatyti prireikė 1,5 t lego kaladėlių. Čia tapsite mažuoju nindze, kartu su visais žaisite interaktyvius žaidimus, sutramdysite ugnis, žaibus ir vandenį, keliausite per kvapą gniaužiančią 4D visatą, laipiosite uolomis, įveiksite lazerinį labirintą. 2018-ųjų metų naujiena -  greitasis traukinukas „Skraidantis erelis“ Legoredo mieste. Šių metų naujiena – šou programa Riterių turnyras – tikri arkliai, tikri riteriai, tikros rungtys! Grįžtate į viešbutį Vokietijos – Danijos pasienyje. Nakvynė.

4
heide parkas
Pusryčiai.

Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Pasidomėję, kas slepiasi tame sename, apgriuvusiame sandėlyje, bemat tapsite vaiduoklių gaudytoju. Interaktyvioje 5D vaiduoklių medžioklėje turėsite lazerinį pistoletą, 3D akinius ir saugos diržą. Prisisekite ir saugokitės! Šioje medžioklėje reikalingi visi pojūčiai ir visos jūsų fizinės pastangos. Vaiduokliai atsiranda staiga, o kartais jų nematai, tik girdi ar jauti. Nenugalėsi – įstrigsi šioje dimensijoje amžiams! Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Naujausias parko atrakcionas - „Transilvanijos“ šalyje išaugęs „Demonų skrydis“ taip pat skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti!
Vakare išvykstate. Kelionė per Vokietiją Nakvynė viešbutyje Vokietijos – Lenkijos pasienyje.

5
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją.

Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose
 • Ekskursinė ir animacinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į parkus:
 • Serengečio safario parkas – 23 EUR suaugusiems, 17 EUR vaikams 3-12 m.
 • Pasaulio žvėrių safaris – 5,50 EUR.
 • Legolendas: apie 53 EUR suaugusiems, 48 EUR vaikams iki 12 m. (Susidarius 20 turistų grupei, grupinis bilietas į Legolendą – 43 EUR).
 • Heidės parkas – 23,5 EUR suaugusiems, 20,5 EUR vaikams 3-17 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) –101 EUR .
Pastabos
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.

Svarbi informacija:

 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas
Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

● Smagus ir aktyvus susitikimas su pasaulio gyvūnais Serengečio safario parke: dalyvausite trijose safario programose, iš arti stebėsite gyvūnus Beždžionių šalyje, išbandysite daugybę atrakcionų. Laiko užteks viskam.
● Legolende – pasakų, stebuklų, grožio ir neribotos fantazijos šaly – praleisime visą dieną:
supsimės, stebėsime šau, konstruosime... Pramogausime iki soties!
● Heidės parkas – tikras rojus „aštrių“ atrakcionų mėgėjams, bet smagu bus visiem nuo 3 iki 93 metų.
● Kelionė autobusu taip pat taps atrakcija – varžysitės viktorinose, žaisite edukacinius žaidimus, spręsite logines užduotis, komandininiuose žaidimuose dalyvaus visa šeima.
● Kelionėje Jus lydės puikūs vadovai: režisieriai, aktoriai, profesionalūs animatoriai, renginių organizatoriai...

Išsirinkite kelionės datą
Trečiadienis
2022.07.06
vietų nėra
5 dienos
Sekmadienis
2022.07.10
Pirmadienis
2022.08.15
vietų yra
5 dienos
Penktadienis
2022.08.19
357.20 €
376.00 €
-5 %

Viešbutis 3*

Dvivietis / Twin
357.20 €
376.00 € -5 %
Trivietis/TRPL
357.20 €
376.00 € -5 %
Vienvietis/SNGL
357.20 €
376.00 € -5 %
Vieta dviviečiame kambaryje
357.20 €
376.00 € -5 %
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Suomija
6 dienos / 5 naktys
Naujieji metai Laplandijoje
Naujieji metai Laplandijoje
Suomija
6 dienos / 5 naktys
EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1
EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1
Vokietija, Čekija, Prancūzija
6 dienos / 5 naktys
2022.07.25 - 2022.07.30 vietų yra

2 dienos EUROPA PARKE!

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
Vokietija, Danija
5 dienos / 4 naktys
2022.07.06 - 2022.07.10 vietų nėra
2022.08.15 - 2022.08.19 vietų yra
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – HEIDĖS PARKAS
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – HEIDĖS PARKAS
Vokietija
4 dienos / 3 naktys
2022.07.20 - 2022.07.23 vietų yra
2022.08.12 - 2022.08.15 vietų yra
2022.10.28 - 2022.10.31 vietų yra
DIDŽIAUSIAS EUROPOJE VANDENS PRAMOGŲ PARKAS „SUNTAGO“ – VROCLAVO ZOO SODAS IR HYDROPOLIS