SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

Kelionės programa

1
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos.

Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje, Magdeburgo apylinkėje. Nakvynė viešbutyje.

2
Serengečio safaris
Pusryčiai.

Vykstate į *Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS - tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės
užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiatės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai – krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris – tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas... Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Vykstate į viešbutį Vokietijos – Danijos pasienyje. Nakvynė.

3
Legolendas
Pusryčiai. Vykstate į Daniją.

Pagaliau *LEGOLENDAS! Tai visos šeimos laisvalaikio parkas, suręstas iš 58 mln. lego kaladėlių. Jei sudėtume jas į vieną eilę, atstumas būtų kaip nuo Bilundo iki Veronos. Ir visai nesvarbu, kiek tau metų, kurioje šalyje gyveni, žodį „LEGO“ kiekvienas supranta vienodai. Tai slaptažodis, atrakinantis visas spynas ir vartus į didelį, gražų, spalvingą pasaulį. Aštuonios skirtingos parko šalys, 90 atrakcionų, 16 parduotuvių, 7 restoranėliai – visa tai jungia pagarba šeimai, meilė vaikams, lego kaladėlė ir jos kūrybinės galimybės. Žengi į “Mini miestą” ir tampa aišku: lego net suaugusius žmones gali įkvėpti didingiems kūriniams. Čia 150 kartų sumažinti Danijos kaimeliai, garsiausi rūmai, pilys, pagodos, žymiausi miestų kvartalai.Kitas atrakcionas - ramus plaukimas mini valtimis, stebint UNESCO saugomus pasaulio
architektūros šedevrus, –  visiškai tolygus naujo pasaulio stebuklo atradimui. Visai greta vairavimo mokykla su tikrais elektromobiliais, kelio ženklais nužymėtomis gatvėmis, traukinių pervaža ir legolendiškom vairavimo teisėm. „Legoredo“ indėnų mieste tapsite aukso ieškotojais, kanoja leisitės į ilgą kelionę Dakotos upe, akmenų griūtį išgyvensite nusileidę į grėsmingas kalnakasių šachtas. „Piratų šalyje“ nežioplinėkit – gali blogai baigtis! Sėskit į vieną iš aštuonių laivų, stokit prie patrankos ir kaukitės! Piratų lagūna, vandens patrankos, galvą susukantys bangolaužiai... Komandą renka ir vikingai, jei tik nebijot spalvingu dakaru leistis nuo putojančio krioklio... „Vaizduotės šalis“ patiks kūrybingiems: povandeniniu laivu galima nusileisti į jūros dugną, stebėti žuvytes, ryklius ir krabus, konstruoti lego salėse, stebėti 3D kino filmus, o „Nuotykių šalis“ visiems įrodys – tarp žodžių „lego“ ir „ekstremalu“ galima dėti lygybės ženklą. Netikit? Tik pažiūrėkit: techno mašinėlių trasa, lego skuteriai audringoje jūroje, faraono piramidė, į kurią net nebandykite eiti be lazerinio šautuvo; šiurpi vaiduoklių pilis, robotas, kurio schema „nepataisomai sugedo“, ir
žiauriai smagus atrakcionas „Poliarinė šalis“! Sniegomobiliu leisitės į pavojingą ekspediciją: žiauriu
greičiu lėksite per ledo kalnus, akis į akį susidursite su poliariniais gyvūnais, o jei papulsite į prarają, atsidursite baltųjų lokių nelaisvėje. 2015 m. naujiena – didžiausias pasaulyje lego kaladėlių statinys! Tai riterio džedajaus Luko Skaivokerio erdvėlaivis. Jam sukurti prireikė 5,3 mln. lego detalių. Naujausia parko šalis - Ninjago. Jai pastatyti prireikė 1,5 t lego kaladėlių. Čia tapsite mažuoju nindze, kartu su visais žaisite interaktyvius žaidimus, sutramdysite ugnis, žaibus ir vandenį, keliausite per kvapą gniaužiančią 4D visatą, laipiosite uolomis, įveiksite lazerinį labirintą. Šių metų naujiena -  greitasis traukinukas „Skraidantis erelis“ Legoredo mieste. Grįžtate į viešbutį Vokietijos – Danijos pasienyje. Nakvynė.

4
heide parkas
Pusryčiai.

Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Naujausias parko atrakcionas - „Transilvanijos“ šalyje išaugęs „Demonų skrydis“ taip pat skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti!
Vakare išvykstate. Kelionė per Vokietiją Nakvynė viešbutyje Vokietijos – Lenkijos pasienyje.

5
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją.

Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose
 • Ekskursinė ir animacinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į parkus:
 • Serengečio safario parkas – 22 EUR suaugusiems, 16 EUR vaikams 3-12 m.
 • Pasaulio žvėrių safaris – 5,50 EUR.
 • Legolendas: apie 53 EUR suaugusiems, 48 EUR vaikams iki 12 m. (Susidarius 20 turistų grupei, grupinis bilietas į Legolendą – 43 EUR).
 • Heidės parkas – 23,5 EUR suaugusiems, 20,5 EUR vaikams 3-17 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) –101 EUR .
Pastabos
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.

Svarbi informacija:

 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas
Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

● Smagus ir aktyvus susitikimas su pasaulio gyvūnais Serengečio safario parke: dalyvausite trijose safario programose, iš arti stebėsite gyvūnus Beždžionių šalyje, išbandysite daugybę atrakcionų. Laiko užteks viskam.
● Legolende – pasakų, stebuklų, grožio ir neribotos fantazijos šaly – praleisime visą dieną:
supsimės, stebėsime šau, konstruosime... Pramogausime iki soties!
● Heidės parkas – tikras rojus „aštrių“ atrakcionų mėgėjams, bet smagu bus visiem nuo 3 iki 93 metų.
● Kelionė autobusu taip pat taps atrakcija – varžysitės viktorinose, žaisite edukacinius žaidimus, spręsite logines užduotis, komandininiuose žaidimuose dalyvaus visa šeima.
● Kelionėje Jus lydės puikūs vadovai: režisieriai, aktoriai, profesionalūs animatoriai, renginių organizatoriai...

Išsirinkite kelionės datą
Šeštadienis
2021.10.23
5 dienos
Trečiadienis
2021.10.27
314.00 €

Viešbutis 3*

Dvivietis / Twin
314.00 €
Trivietis/TRPL
314.00 €
Vienvietis/SNGL
314.00 €
Vieta dviviečiame kambaryje
314.00 €
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2021.12.26 - 2021.12.31
2022.01.02 - 2022.01.07
Naujieji metai Laplandijoje
Naujieji metai Laplandijoje
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2021.12.29 - 2022.01.03
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
Vokietija, Danija
5 dienos / 4 naktys
2021.10.23 - 2021.10.27
Naujieji metai Taline
Naujieji metai Taline
Estija
2 dienos / 1 naktis
2021.12.31 - 2022.01.01
TIKRO VYNO KELIAS
TIKRO VYNO KELIAS
Latvija
1 diena
2021.10.09 - 2021.10.09