Naujieji metai Rygoje

Naujieji metai Rygoje

Kelionės programa

1
Naujieji metai Rygoje
Ryte išvykstame iš Lietuvos.

Atvykstame į Rygą.
Ekskursija - ramus pasivaikščiojimas po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”.

O dabar reikia sušilti. Lankomės įdomiame Mados *muziejuje, dirbančiame kartu su Aleksandro Vasiljevo fondu. Interaktyvioje ekspozicijoje – skirtingų amžių madingiausi drabužiai. Kartu su muziejaus gidu leidžiatės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christiano Dioro, Ivo Sen Lorano, Marko Boano, Džianfranko Fere fantazija, skoniu, laikmečio pajautimu.
Mados muziejaus kavinė – ne mažiau intriguojantis muziejaus tęsinys. Čia viskas pašvęsta.. šokiams.  Nieko keisto, nes kavinė ir muziejus įsikūrę istoriniame name, kuriame jau XX a. pradžioje buvo įsikūrusi pirmoji Rygoje šokių mokykla. Kavinėje viskas byloja apie šokius ir muziką: senos fotografijos, knygų apie šokių teoriją iliustracijos, romantiškos 20-30-ųjų metų mados suknelės, nedidelėse vitrinose – senoviniai aksesuarai ir puošmenos. Istorijos tema atsispindi ir kavinės meniu: galite paragauti ne tik Rygos klasikos – pyragaitį „Vencriga“, Rygos balzamo, bet ir sužinoti jų istoriją. Dalyvaujame likerių *degustacijoje „Gėrimas – legenda“. Skanausite penkių rūšių likerį „Mandarine Napoleon“, „Grand Marnier Cordon Rouge“, „Chartreuse“, „Frangelico“, „Amaretto“ ir išgirsite šių gėrimų sukūrimo legendas-istorijas.

Laisvas laikas. Siūlome keliauti romantišku maršrutu, kurio piktograma – kalėdinė eglutė. Rygiečiai labai didžiuojasi, jog kalėdinę eglutę ėmė puošti pirmieji Europoje dar 1510 m. Magiškam pirmosios Kalėdų dienos vakarui ir metų virsmui rygiečiai ima uoliai ruoštis iki šventės likus dar mėnesiui  - švytinčiomis girliandomis dekoruojami langai, namų fasadai apjuosiami žybsinčiomis lempelėmis, gatvės išpuošiamos tradicine kalėdine „atributika“, kuri vakarais mieste sukuria nepaprastą nuotaiką. Rygiečiai kasmet išmoningai papuošia net keletą didelių eglučių skirtingose miesto aikštėse, demonstruodami  miesto svečiams, kad kas jau kas, bet Ryga kalėdinei eglutei skiria tikrai ypatingą dėmesį.
Domo aikštėje dar šurmuliuoja Kalėdinė mugė. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas – viskas sukuria puikią šventės atmosferą. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams – gintaro ir sidabro papuošalai... Vaikams bus smagu apžiūrėti avelių ir triušiukų gardus, sniego malūną, pajodinėti poniais ar pasisupti Kalėdų Senelio (latv. Ziemassvetku vecitis) karuselėje, užsukti į Kalėdų Senelio paštą arba jo namelį, kuriame kasdien verdama karšta sriuba. Mugės svečius maloniai nuteiks vakare skambančios populiarios kalėdinės melodijos.
Vykstame į viešbutį. Įsikuriame. Trumpas poilsis.
Naujuosius sutiksime Lapkričio 11-osios krantinėje. Nuo 22:00 val. svečius linksmins Latvijos estrados žvaigždės: uždeganti šokių muzika, smagi programa! Jei bus vėsoka, sušilti galėsite prie gyvos ugnies, taip apt bus galimybė nusipirkti užkandžių ir karštų gėrimų. Vidurnaktį dangų nušvies įspūdingi fejerverkai! Sutikę 2021 – uosius, iki soties pasilinksminę, apie 1:30 val. sėdame į autobusą ir vykstame į viešbutį. Jei kam linksmybių negana ir norisi šėlti iki paryčių, keliauja linksmintis į Rygos naktinius klubus. Daugelis vietinių, taip pat ir turistų, entuziastingai kalba apie šio miesto naktinį gyvenimą. Neveltui dažnai sakoma, jog šis Latvijos miestas niekada nemiega! Į daugelį Rygos naktinių klubų Naujųjų metų naktį įėjimo kaina svyruoja tarp 8 – 12 EUR (į klubą „Studio 69“, kuris vadinamas tiesiog „Klubas Nr. 1“, įėjimo  kaina -  20 EUR, lankytojų amžiaus limitas – 21+). Jei planuojate šią naktį lankytis kuriame nors Rygos klube, programa ir bilieto kaina siūlome pasidomėti iš anksto: http://www.local-life.com/riga/pubs

2
Naujieji metai Rygoje
Vėlyvi pusryčiai.

Apie 11:30 val. išvykstame namų link. Pakeliui užsukame Pakeliui užsukame į emocijų *fabriką “Skrīveru Saldumi”  („Skriverių saldumynai“). Čia gaminama latviška „Karvutė“, kurios parvežti lauktuvių tiesiog būtina. Ne vien dėl to, jog „Gotina“ jau tapo „Made in Latvia“ brendas, kad tai labiausiai latvių eksportuojamas produktas, bet todėl, kad šios lauktuvės pradžiugina ir mažą, ir didelį. „Karvutė“ baigia užkariauti Europą: ją gamina Ukrainoje, Rusijoje, Lietuvoje, jau ir Lenkijoje. Na, bet skaniausia vis dėlto iki šiol - latviška „Gotina“. Paslaptis – saldainiai vis dar gaminami laikantis pagrindinių, laiko patikrintų principų - šviežias pienas ir kiti natūralūs ingredientai bei rankų darbas. Lankymasis emocijų fabrike be amžiaus apribojimo – mes visi širdyje esame kaip vaikai! Susipažinsime su „Skriveru Gotina“ kūrimo istorija, sukursime savo ypatingą saldainį ir jį suvyniosime. Čia patys gaminsime savo geras emocijas, kurios ilgą laiką išliks atmintyje ir nuotraukose.
Kitas sustojimas tik kirtus Latvijos-Lietuvos pasienį „Roksalos“ vyno *ūkyje. Besidomintiems lietuviška vynininkyste Raimundas Nagelė ir jo daromi vynai gerai žinomi. Gal prieš dešimtmetį Lietuvos vyno čempionate greta importuojamų pradėjus vertinti ir lietuviškus vynus, jo padarytieji išsyk buvo pastebėti ir ligi šiol kasmet susirenka po kelis medalius. Vyndarystė nėra pagrindinis šeimos verslas. Anot pono Raimundo, tai – hobis. Vyną jis daro jau 30 metų. Šiandien jo vynais prekiauja specializuotos parduotuvės, jų pamatysi žinomų restoranų vyno kortose. Greta svečiams skirto namo kūpso akmeninis rūsys, p. Raimundas jį vadina laboratorija ir žinių kalykla. Maždaug 40 kv. m rūsyje saugomi skirtingų rūšių, skirtingų gamybos technologijų, skirtingų metų „Roksalos“ vynai. Klausomės pasakojimo, apžiūrime vyno rūsį ir degustuojame 5 rūšių vyną su užkandukais.
Namo grįžtame vėlai vakare, bet ne tuščiom rankom – parsivežame gero vyno, saldžios „Gotinos“ ir maišą gerų emocijų.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kuro mokestis.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai. Turistas moka pats už (*) pažymėtus lankomus objektus:
 • Mados muziejus (bilietas+muziejaus gido paslaugos) – 7 Eur.
 • Likerių degustacija „Gėrimas-legenda“ – 6,5 Eur.
 • „Skiveru Gotina“ („Gotinos“ gamyba+degustacija) – 5,50 Eur.
 • Vynų degustacija „Roksaloje“ (5 rūšys vyno + užkandžiai) – 10 Eur.
Pastabos
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Kauno.
 • Išvykimas iš Vilniaus.
 • Išvykimas iš Panevėžio.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.

Svarbi informacija:

 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį pasą arba tapatybės kortelę.
Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

Viduramžius menantis senamiestis, pusnių kepurėmis pasipuošę raudonų čerpių stogai ir bokštai, visom spalvom žėruojančios puošnios aikštės, kiekviename skersgatvyje senovinių žibintų apšviestos kalėdinės eglutės, šurmulingos mugės, muzika, o kai abi laikrodžio rodyklės sustings ties dvylika, virš Daugavos dangų sprogdins fejerverkai. Viskas jauku, paprasta ir kartu pasakiška...

Išsirinkite kelionės datą
Ketvirtadienis
2020.12.31
2 dienos
Penktadienis
2021.01.01
44.50 €

Viešbutis 4*

Dvivietis / Twin
89.00 €
Vieta dviviečiame kambaryje
89.00 €
Vienvietis/SNGL
89.00 €
Trivietis/TRPL
89.00 €
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2020.12.26 - 2020.12.31
2021.01.02 - 2021.01.07
2021.12.26 - 2021.12.31
Naujieji metai Laplandijoje
Naujieji metai Laplandijoje
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2020.12.29 - 2021.01.03
2021.12.29 - 2022.01.03
NAUJIEJI METAI PASLAPTINGOJE SAREMOS SALOJE – KALĖDIS TALINAS IR RYGA
NAUJIEJI METAI PASLAPTINGOJE SAREMOS SALOJE – KALĖDIS TALINAS IR RYGA
Estija
3 dienos / 2 naktys
2020.12.31 - 2021.01.02
POILSIS IR PRAMOGOS VENTSPILYJE 3d./2n.
POILSIS IR PRAMOGOS VENTSPILYJE 3d./2n.
Latvija
3 dienos / 2 naktys
2021.07.03 - 2021.07.05
2021.08.13 - 2021.08.15
Naujieji metai Taline
Naujieji metai Taline
Estija
2 dienos / 1 naktis
2020.12.31 - 2021.01.01