ŽIEMOS PASAKA ENERGYLANDIJOJE – KALĖDINĖS MUGĖS KROKUVOJE

ŽIEMOS PASAKA ENERGYLANDIJOJE – KALĖDINĖS MUGĖS KROKUVOJE

Kelionės programa

1
krokuva
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.

Pažintis su  senąja Lenkijos sostine Krokuva.  Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai, įspūdingas prie Vyslos upės įsikūręs Vavelio pilies architektūrinis kompleksas. Laisvas laikas. Dabar galite mėgautis kalėdine Krokuvos atmosfera: pasigrožėti kalėdinėmis prakartėlėmis – nepaparastais architektūros maketais, meniškomis kompozicijomis, kurių svarbiausias akcentas – kūdikėlio Jėzaus gimimo scena. Krokuvos prakartėlių istorija siekia XIX a., pirmieji jų autoriai buvo neturtingi Krokuvos priemiesčių statybininkai. Ieškodami papildomo uždarbio rudenį ir žiemą, jie iš kartono ir medžio lentelių ėmė gaminti kilnojamąsias scenas Kristaus gimimo tema. Dauguma šių konstrukcijų turėjo aukštus, Krokuvos bažnyčių architektūrai būdingus bokštus. Tradicija kalėdoti su prakartėle greitai prigijo ir ištisus dešimtmečius per Kalėdų šventes Krokuvos turgaus aikštėje rinkdavosi teatro trupės su prakartėlėmis, laukdamos kvietimų pasirodyti pasiturinčių Krokuvos gyventojų namuose. Šis užsiėmimas tapo tokiu populiariu, kad 1937 m. buvo surengtas pirmasis Krokuvos Kalėdinių prakartėlių konkursas. Iki šiol kasmet pirmąjį gruodžio ketvirtadienį Turgaus aikštėje, prie paminklo Adomui Mickevičiui miestiečiai ir miesto svečiai suneša rankų darbo Kalėdines prakartėles, vadinamas „šopkomis“ (szopka krakowska). Miestelėnai kasmet išrenka gražiausias „šopkas“, kurios vėliau eksponuojamos Krokuvos istorijos muziejuje. Centrinėje miesto aikštėje „Rynek Główny“ šurmuliuoja Kalėdų mugė. Čia kiekvienas ras mielų suvenyrų, kalėdinių dovanų už priimtiną kainą, o ir pietauti į kavinę ar restoraną tikrai nereikės eiti: visas mugių kvartalas kvepia čia pat, lauko virtuvėse, gaminamais tradiciniais lenkų užkandžiais, sriuba, skanėstais, karštu vynu ir alumi. Nakvynė viešbutyje Veličkose arba Krokuvoje.

2
energyalandia
Pusryčiai.

Vykstame į Energylandijos pramogų parką. Kviečiame į pasakiškos Žiemos šalies atidarymą! – skelbia Energylandija. Net šalčiausiu oru šventiški burtai, pakili nuotaika, aštrūs atrakcionai ir pulsuojantis adrenalinas jus sušildys. Džiaugsmu ir energija pulsuos visas parkas: kalėdinė mugė, žibintais apšviesti parko takeliai, lempelėm žėrintys atrakcionai ir visur sklandantis maduolių kvapas...Tai pasaka! 43 ha plote 5000 000 švieselėm švytintis „Šviesos sodas“ – didžiausia šviesos dekoracija visoje Lenkijoje. Apsuptas eglučių iš tolo švyti kalėdinis turgus: skamba varpeliai, kalėdinės dainos, apakti gali nuo kalėdinių dekoracijų ir dovanėlių blizgesio, o Meduolių dirbtuvėse kartu su draugais ar šeima gali pats išsikepti kalėdinį skanėstą.
Energylandia visais metų laikais pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulis: 27 ha teritorijoje įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 teatrai ir 2 amfiteatrai šou programoms, 4D kino teatras, daugybė kavinių, interaktyvių žaidimų zonų. Patys mažiausi lankytojai ilgam užstrigs „Bajkolandijoje“ – tai stebuklingų pasakų, švelnių karuselių, nykštukų ir burtininkų šalis „Šeimos zonoje“ tėvai ir vaikai galės išbandyti amerikietiškus kalnelius Energus ir Drakoną, siaubo namuose kovos su monstrais, skris į Marsą, 70 km/val. lėks bumerangu, o vandens atrakcionai bus tikras gerų emocijų katilas. Patys drąsiausi iškart pasuks į „Ekstremaliąją zoną“. Ji skirta tiems, kurie mėgsta adrenaliną... panišką adrenaliną... daug adrenalino! Čia net keturios amerikietiškų kalnelių trasos! Nusileidimas iš 13 m aukščio vikingų laivu bus tik lengvas apšilimas, „Mayane“ iš 33 m aukščio 80 km/val. greičiu lėkdami kilpom ir suktukais patirsite 5g apkrovą (tokią apkrovą pajunta naikintuvo F 16 pilotai, atlikdami ekstremalias figūras); „Formulės 1“ trasa bus iššūkis - pajusite, ką reiškia starto metu išvystyti 100 km/val. greitį vos per 1,2 s. Žiemos metu čia galėsite pripučiamomis padangomis leistis nuo sniego kalnelių, žiemos karalystėje bus ir didelė ledo čiuožykla, ledo tuneliai, žiemos paradas ir daugybė šaltai-karštų linksmybių.
Svarbiausia žinia – iki gruodio 23 dienos Energylandijoje reziduoja Kalėdų senelis. Dabar pagaliau galite su juo susitikti asmeniškai! Galėsite prisiglausti, nusifotografuoti, o galbūt padovanoti jam savo dovanėlę. Leiskitės užburiami žiemos parko magijos! Šios akimirkos išliks amžinai. Grįžtate į viešbutį.

3
veličkos
Pusryčiai.

Aplankote jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų *kasyklą. Įveikę 380 laiptelių, nusileidžiate 135 m po žeme ir keliaujate trijų kilometrų turistine trasa: kalnakasių iškirsti požemiai,  20 druskų kamerų, išpuoštų druskos skulptūromis; vandens išplautos olos, požeminiai ežerai... Gidas papasakos apie gamtos jėgas ir pasiaukojantį šachtininkų darbą, atskleis Veličkos
druskų kasyklos paslaptis, pamatysite galingas kalnakasybos mašinas ir darbo įrankius. Išgirsite legendą apie kunigaikštienę Kingą, grožėsitės iš druskos kalta nuostabaus grožio Šv. Kingos bažnyčia, o nusileidę dar giliau, klausysitės  F. Šopeno kompozicijos ir grožėsitės šviesų atspindžiais, žaidžiančiais požeminio ežero vandenyje. Pakilę į šviesą, suprasite, kodėl šias kasyklas jau aplankė 36 milijonai žmonių iš viso pasaulio.  Kelionė per Lenkiją.  Naktį grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais (dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose, priklausomai keliese keliaujate)
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai (*). Turistas moka pats:
 • Veličkos druskos kasyklos – 100 PLN suaugusiam, 90 PLN studentams ir senjorams, 80 PLN mokiniams.
 • Energylandia - 139 PLN suaugusiems ir vaikams nuo 140 cm ūgio, 89 PLN vaikams iki 140 cm. ūgio.
 • Vienviečio kambario priemoka (PRIVALOMA keliaujant vienam arba neradus su kuo apgyvendinti) - 40 Eur
Pastabos
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. prieš kelionę el. paštu.
 • Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.

Svarbi informacija:

 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Vykstant į kelionę privaloma turėti ES Covid pažymėjimą skaitmeninėje laikmenoje ir atspausdintą ant popieriaus lapo.
 • Asmenys, kurie nėra pasiskiepiję (ir nepersirgę) privalo turėti neigiamą PGR testą arba antigenų testą.
 • Nevakcinuotiems ir nepersirgusiems vaikams nuo 12 metų – COVID PGR arba antigenų tyrimas būtinas.
 • Vienviečio kambario priemoka (PRIVALOMA keliaujant vienam arba neradus su kuo apgyvendinti) - 40 Eur

SVARBI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į LENKIJĄ >>>

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

Išsirinkite kelionės datą
Penktadienis
2021.12.17
liko 41 vieta
3 dienos
Sekmadienis
2021.12.19
136.85 €
161.00 €
-15 %

Viešbutis 3*

Dvivietis / Twin
136.85 €
161.00 € -15 %
Trivietis/TRPL
136.85 €
161.00 € -15 %
Vieta dviviečiame kambaryje
136.85 €
161.00 € -15 %
Vienvietis/SNGL
136.85 €
161.00 € -15 %
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2021.12.26 - 2021.12.31 liko 20 vietų
2022.01.02 - 2022.01.07 liko 17 vietų
Naujieji metai Laplandijoje
Naujieji metai Laplandijoje
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2021.12.29 - 2022.01.03 liko 20 vietų
NAUJIEJI METAI PASLAPTINGOJE SAREMOS SALOJE su Naujametine švente viešbutyje – KALĖDIS TALINAS IR RYGA
ŽIEMOS PASAKA ENERGYLANDIJOJE – KALĖDINĖS MUGĖS KROKUVOJE
ŽIEMOS PASAKA ENERGYLANDIJOJE – KALĖDINĖS MUGĖS KROKUVOJE
Lenkija
3 dienos / 2 naktys
2021.12.17 - 2021.12.19 liko 41 vieta
NAUJIEJI METAI JŪRMALOJE su apgyvendinimu 5* viešbutyje Baltic Beach Hotel & Spa
NAUJIEJI METAI JŪRMALOJE su apgyvendinimu 5* viešbutyje Baltic Beach Hotel & Spa
Latvija
2 dienos / 1 naktis
2021.12.31 - 2022.01.01 liko 33 vietos
Naujieji metai Taline
Naujieji metai Taline
Estija
2 dienos / 1 naktis
2021.12.31 - 2022.01.01 liko 22 vietos