NAUJIEJI METAI PASLAPTINGOJE SAREMOS SALOJE – KALĖDIS TALINAS IR RYGA

NAUJIEJI METAI PASLAPTINGOJE SAREMOS SALOJE – KALĖDIS TALINAS IR RYGA

Kelionės programa

1
Naujieji metai Saremoje
Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją.

Plaukimas *keltu į Muhu salą. Vaike – Vain sąsiauriu, skiriančiu Muhu salą nuo Saremos salos, patenkate į didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą – Saremą. Pažintis su Saremos sala. Kuresarėje – salos sotinėje, buvusiame Arensburge, pagrindinis turistų lankomas objektas yra XIII a. vyskupų pilis-tvirtovė, į kurią panašios nerasite nė vienoje Baltijos šalyje. Pilis žiemą neveikia, tačiau apžiūrėsite jos išorę, o gidas supažindins su pilies istorija, legendomis. Pasivaikštote po miestelį, apžiūrite Rotušę, senuosius Teismo rūmus, Svarstyklių namus. Vykstate apžiūrėti Anglos vėjo malūnų *komplekso. Kadaise kiekvienas salos kaimas turėjo savo malūną, dabar tai vienintelė išlikusi malūnų kalva. Sukate prie Kaali meteoritinio kraterio – ežero. Kaali meteorito krateriai – tarptautiniu mastu žinomas objektas. Teigiama, jog krateris suformuotas prieš 2400-7500 metų. Manoma, jog tuo metu saloje jau gyveno žmonės, o meteorito smūgis turėjo prilygti atominės bombos sprogimui. Kaali ežeras - didžiausias iš kraterių (diametras siekia 110 metrų) ir aštuntas pagal dydį pasaulyje. Kaali krateris yra vienintelis išlikęs tokio pobūdžio gamtos reiškinys Europoje. Antikos tyrinėtojai (Tacitas, Pitijus ir kiti) aprašo savo kelionių metu aplankytą saulės dievo Helioso sudužimo vietą, kuri, remiantis šiais šaltiniais, gali būti Saremos sala. Jei oras bus palankus, pažintį su sala vainikuos nuostabus gamtos kūrinys -  šiaurine Saremos salos pakrante besidriekiantis Pangos skardis (nutįsęs apie 2,5 km., aukščiausioje vietoje - 21 m). Pasak legendos, kadaise nuo šio skardžio jūrai buvo aukojamos žemės gėrybės. Atvykstate į viešbutį "Spa Ruutli". Įsikuriate. Poilsis.
21:00 val. dalyvaujate *šventiniame Naujųjų sutikime: puikus švediškas stalas, gyva muzika, programa, siurprizai, šampano purslai ir šventinis fejerverkas... Nakvynė viešbutyje.

2
Naujieji metai saremoje
Pusryčiai – gausus švediškas stalas.

Pageidaujantys gali pasikaitinti saunoje, atsigaivinti baseine. Apie 11 val. pageidaujantys, lydimo vadovo, vyksta į Taliną. Pažintinė ekskursija po kalėdiškai pasipuošusį Talino senamiestį: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos seimas, Aleksandro Nevskio soboras - XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, Rotušė, „Trumpoji koja“,  „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Ekskursijos metu išgirsite Talino legendų, paslapčių ir vaiduokliškų istorijų: senuose miesto namuose ir bokštuose jie gyvena jau daugiau nei 600 metų. Pamatysite namą, kuriame nelabasis kėlė vestuves; šulinį, kuriame įsikūrė vandenis; vaiduoklių bokštą, išgirsite vienuolio, iki šiol ieškančio savo mylimosios, gyvenimo istoriją. Sužinosite, kodėl Talinas niekada nebus erdvesnis ir kodėl Olevistės bažnyčios kryžiai kreivi. Savas istorijas atskleis net skulptūros, vėjarodės, piktogramos...
Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje. Rotušės aikštėje koncertuoja populiariosios muzikos grupės, dar veikia Kalėdinės mugės. Čia galima įsigyti įvairių rankdarbių, tradicinių suvenyrų, paragauti tradicinių šventiškų estiškų patiekalų ar tiesiog pasidžiaugti artėjančių švenčių dvasia. Vykstame į Virtsu uostą.Grįžtate į viešbutį „Spa hotel Ruutli“***. Poilsis. Mėgaujatės sauna, atsigaivinate baseine.
Nakvynė viešbutyje.

3
Naujieji metai Saremoje
Pusryčiai. Išvykstame Lietuvos link.

Pakeliui stabtelime pasigrožėti kalėdiškai pasipuošusia Ryga. Siūlome keliauti romantišku maršrutu, kurio piktograma - kalėdinė eglutė. 2011 metais, švenčiant kalėdų eglutės 500 metų jubiliejų, pirmą kartą mieste skirtingu stiliumi buvo papuoštos 25 eglutės. Idėja patiko ne tik rygiečiams, bet ir miesto svečiams. Šiemet festivalis "Kalėdinės eglutės kelias" žada būti labai spalvingas, įdomus ir neįprastas. Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailinkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas. Kiekvienas kūrinys turi savo pavadinimą, autorių ir trumpą idėjos aprašą. Festivalio esmė – pateikti miesto įvaizdį, kuris skirtųsi nuo kitų Europos sostinių ir išryškintų kultūrinį miesto gyvenimą. Renginys ne tik džiugina, bet ir primena, jog Ryga - miestas, kuriame pirmą kartą buvo papuošta kalėdinė eglutė.
Kelionės pabaigai siūlome užsukti į Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams - gintaro ir sidabro papuošalai.
Kelionė per Latviją. Vėlai vakare - naktį grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje Spa hotel Ruutli.
 • Baseinas ir saunos Spa hotel Ruutli viešbutyje.
 • Viešbučio trniruoklių salė.
 • Vaikų žaidimų kambarys.
 • Vandens parkas Ruutli viešbutyje.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kuro mokestis.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • (*) - Bilietai už mokamus objektus:  
 • Keltas į/iš Muhu salą – 6 EUR;
 • Keltas iš/į Muhu salą, vykstantiems į antrą kelionės dieną į Taliną - 6 Eur. (minimalus keliautojų skaičius ekskursijai į Taliną - 20)
 • Anglos vėjų malūnų kompleksas – 3,5 EUR; vaikams -2 EUR
 • Šventinis naujųjų metų sutikimas – 79 EUR (vykstant į šią kelionę šventinė vakarienė ir Naujųjų sutikimo programa privaloma).
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 55 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
Pastabos
 • Išvykimas iš Vilniaus;
 • Išvykimas iš Kauno;
 • Išvykimas iš Panevėžio;
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali nežymiai keistis.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

 

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

„Naujuosius sutikau tikroje žiemos pasakoje!“ Taip galėsite pasakyti, jei nuspręsite Naujuosius sutikti Saremoje. Sala garsėja senovinėm bažnyčiom, vėjo malūnais ir unikalia gamta, kuri žiemą žavi savo atšiaurumu ir neaprėpiamais sniegynais. Tarsi Gerda ir Kajus keliausite per Ledo karalystę, o Naujuosius sutiksite šiltame jaukiame „Spa Ruutli“ viešbučio restorane: puikus švediškas stalas, gyva muzika, siurprizai, šampano purslai ir šventinis fejerverkas...

 

Išsirinkite kelionės datą
Ketvirtadienis
2020.12.31
3 dienos
Šeštadienis
2021.01.02

Kelionė užsakoma kartu su Naujametine švente.

185.00 €

Viešbutis 3*

Dvivietis / Twin
185.00 €
Trvietis/TRPL
185.00 €
Vienvietis/SNGL
185.00 €
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2020.12.26 - 2020.12.31
2021.01.02 - 2021.01.07
2021.12.26 - 2021.12.31
Naujieji metai Laplandijoje
Naujieji metai Laplandijoje
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2020.12.29 - 2021.01.03
2021.12.29 - 2022.01.03
NAUJIEJI METAI PASLAPTINGOJE SAREMOS SALOJE – KALĖDIS TALINAS IR RYGA
NAUJIEJI METAI PASLAPTINGOJE SAREMOS SALOJE – KALĖDIS TALINAS IR RYGA
Estija
3 dienos / 2 naktys
2020.12.31 - 2021.01.02
POILSIS IR PRAMOGOS VENTSPILYJE 3d./2n.
POILSIS IR PRAMOGOS VENTSPILYJE 3d./2n.
Latvija
3 dienos / 2 naktys
2021.07.03 - 2021.07.05
2021.08.13 - 2021.08.15
Naujieji metai Taline
Naujieji metai Taline
Estija
2 dienos / 1 naktis
2020.12.31 - 2021.01.01