Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

KROKUVA – ATRAKCIONŲ PARKAS „ENERGYLANDIA“ – VELIČKŲ DRUSKOS KASYKLA
Lenkija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Helovino naktis pramogų parke "Energylandia"!

 • Kelionės trukmė: 3dienos / 2naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Kaina vienam asmeniui: 131 € 159.00 € - 17.61%

Kelionės išskirtinumai

 • Keliaujame pamatyti, pažinti ir daug daug pramogauti! Suprasite, kodėl  Krokuva vadinama karalių miestu, kodėl Veličkų druskų kasyklas jau aplankė 36 milijonai žmonių iš viso pasaulio. Apsilankysite naujausiame, didžiausiame, moderniausiame atrakcionų parke Lenkijoje „Energylandia“ ir visu kūnu pajusite, ką reiškia pramogauti Energijos šalyje.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.10.25 2019.10.27 2 naktys 13100 15900
Helovino naktis pramogų parke "Energylandia"!

Užklausti

 • Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykstate į Krokuvą. Pažintis su  senąja Lenkijos sostine.  Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J.Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai, Vavelio kalva, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos-Lietuvos karalių rezidencija. Laisvas vakaras Krokuvos senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Krokuvoje/Veličkose.


 • Pusryčiai. Visa diena pačiame didžiausiame atrakcionų *parke LenkijojeENERGYLANDIA“. Tai pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulis: 27 ha teritorijoje įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 teatrai ir 2 amfiteatrai šou programoms, 4D kino teatras, daugybė kavinių, interaktyvių žaidimų zonų. Patys mažiausi lankytojai ilgam užstrigs „Bajkolandijoje“ – tai stebuklingų pasakų, švelnių karuselių, nykštukų ir burtininkų šalis. Mažieji čia galės leistis į džipų safarį, plauks ieškoti piratų lobio, smagiai leis laiką žaidimų skersgatvyje. „Šeimos zonoje“ tėvai ir vaikai galės išbandyti amerikietiškus kalnelius Energus ir Drakoną, siaubo namuose kovos su monstrais, skris į Marsą, 70 km/val. lėks bumerangu, o vandens atrakcionai bus tikras gerų emocijų katilas. Patys drąsiausi iškart pasuks į „Ekstremaliąją zoną“. Ji skirta tiems, kurie mėgsta adrenaliną... panišką adrenaliną... daug adrenalino! Čia net keturios amerikietiškų kalnelių trasos! Nusileidimas iš 13 m aukščio vikingų laivu bus tik lengvas apšilimas, „Mayane“ iš 33 m aukščio 80 km/val. greičiu lėkdami kilpom ir suktukais patirsite 5g apkrovą (tokią apkrovą pajunta naikintuvo F 16 pilotai, atlikdami ekstremalias figūras); „Formulės 1“ trasa bus iššūkis - pajusite, ką reiškia starto metu išvystyti 100 km/val. greitį vos per 1,2 s. O dabar „Greitieji vandens kalneliai“ – atrakcionas, sumušantis visus rekordus: pakilsite į 60 m aukštį ir pasileisite ratais 110 km/val. greičiu, o kuliminaciniu momentu degančias emocijas užlies kaušas šalto vandens. Jei dar bus maža, šioje zonoje jūsų lauks „Kosminis ginklas“ – tikras astronautų treniruoklis; 40 m aukščio „Armagedonas“ – adrenalino presas (apkrova 4g); „Actekų svingas“, sukantis apie savo ašį (apkrova 4,5g), „Apokalipsė“ ir „Cunamis“, leidžiantis išbandysite laisvo kritimo pagreitį. Atsikvėpti galėsite stebėdami piratų, iliuzionistų, šokėjų ir cirko šou programas, fantastiškų emocijų suteiks 4D kinas, o Egipto salėje stebėsite tikrą ugnies spektaklį.

  Jei diena karšta, atgaiva galite mėgautis Energylandijos vandens zonoje, imituojančioje tropikų salą. Didžiulėje teritorijoje vandens atrakcionai, spalvingi poilsio kampeliai, 3 šildomo vandens baseinai (užima 1800 m²), skaniausius gėrimus siūlantis Tropikų baras. Šiemet vandens zoną papildė nauja teminė sritis Tropikų pramogos. Čia įrengta 10 naujų vandens atrakcionų: atrakcione „Tropikų purslai“ galėsite varžytis, kas greičiau išners iš 9 m aukščio vamzdžio, „Aloha“ vandens čiuožykloje leisitės pripučiama valtele, „Bumerangas“ daugybę kartų mes žemyn ir kels aukštyn, „Tiki Ride“ leisitės iš 16 m aukščio, o „Kamikadzėje“ ne leisitės, o smigsite vertikaliai žemyn, išvystydami ohooo greitį. Pailsėti nuo adrenalino antplūdžio galėsite „Nuotykių upėje“, o mažiesiems parko lankytojams patiks taškytis „Piratų laive“. Šioje zonoje galite apsilankyti net kelis kartus per dieną. (Parke praleisite apie 10 val.). Nakvynė viešbutyje.

  *Nuotraukos priklauso pramogų parkui "Energylandia" https://energylandia.pl/en/

  Nepageidaujantys pramogauti Energylandijoje, dieną praleis Krokuvoje.


 • Pusryčiai. Aplankote jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų *kasyklą. Įveikę 380 laiptelių, nusileidžiate 135 m po žeme ir keliaujate trijų kilometrų turistine trasa: kalnakasių iškirsti požemiai,  20 druskų kamerų, išpuoštų druskos skulptūromis; vandens išplautos olos, požeminiai ežerai... Gidas papasakos apie gamtos jėgas ir pasiaukojantį šachtininkų darbą, atskleis Veličkos druskų kasyklos paslaptis, pamatysite galingas kalnakasybos mašinas ir darbo įrankius. Išgirsite legendą apie kunigaikštienę Kingą, grožėsitės iš druskos kalta nuostabaus grožio Šv. Kingos bažnyčia, o nusileidę dar giliau, klausysitės  F. Šopeno kompozicijos ir grožėsitės šviesų atspindžiais, žaidžiančiais požeminio ežero vandenyje. Pakilę į šviesą, suprasite, kodėl šias kasyklas jau aplankė 36 milijonai žmonių iš viso pasaulio. (Jei Veličkos druskos kasyklose jau esate buvę, maloniai praleisite laiką Veličkų miestelyje.)

  Išvykstame Lietuvos link. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai (*). Turistas moka pats:

smileVeličkos druskos kasykla+muziejaus gido paslaugos - 94 PLN suaugusiam, 74 PLN vaikams 4-18 m., studentams iki 26 m. amžiaus.

smileBilietas į „Energylandia“ – 119 PLN suaugusiam, 74 PLN vaikams, kurių ūgis iki 140cm. Informacija tikslinta 06 13d., kainos galioja nuo 2019 06 20d.Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės arba Alytaus.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. prieš kelionę el. paštu.
 • Objektų kainos ir jų lankymo tvarka gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.