Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

UAB „Excursus“ įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą

ESFIVP-I-1.jpg

UAB "Excursus" įsteigta 1996 m. Pagrindinė įmonės veikla - turistinių kelionių organizavimas ir pardavimas. Įmonė organizuoja pažintines keliones autobusu, tolimųjų kraštų keliones lėktuvu, taip pat keliones mokinių grupėms po Lietuvą. Įmonė turi biurus Kaune ir Vilniuje. Siekiant visiškai išnaudoti įmonės augimo potencialą, UAB "Excursus" ketina įsidiegti verslo valdymo sistemą, skirtą kelionių organizatoriams, leisiančią optimizuoti esminius su paslaugų teikimu susijusius verslo procesus - užsakymų valdymą, interneto svetainės turinio (komunikacijos su klientais), pardavimų bei komunikacijos su partneriais valdymą ir sudarysiančią sąlygas įmonės teikiamų paslaugų pardavimų augimui bei ženkliam darbo našumo didėjimui.

UAB „Excursus“ įgyvendina iš dalies ES lėšomis finansuojamą projektą: „Elektroninio verslo sprendimų diegimas UAB „Excursus““ pagal 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT“, kurios tikslas paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) diegti elektroninio verslo sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti su gamybos ir (ar) paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus, taip sudarant palankias sąlygas MVĮ darbo našumui augti.

Projekto tikslas - optimizuoti esminius su paslaugų teikimu susijusius verslo procesus - užsakymų valdymą, interneto svetainės turinio (komunikacijos su klientais), pardavimų bei komunikacijos su partneriais valdymą. Tikslui įgyvendinti įmonė ketina įsidiegti verslo valdymo sistemą, skirtą kelionių organizatoriams, su užsakymų valdymo, pasiūlymo pateikimo, klientų savitarnos, turinio valdymo, duomenų įvedimo, paieškos ir rezultatų filtravimo bei agentūrų valdymo moduliais. Įdiegta sistema ne tik leis fiksuoti visą komunikavimo su klientais istoriją, pateikti pasiūlymus klientams, valdyti klientų rezervacijas ir apmokėjimus, bet ir optimizuos informacijos atnaujinimo ir perdavimo procesą intranete, taupys įmonės darbuotojų laiką įvedant informaciją, sudarys galimybę partnerinėms agentūroms integruoti UAB "Excursus" pasiūlymus savo svetainėse. Visa tai sudarys sąlygas įmonės teikiamų paslaugų pardavimų augimui, ženkliam darbo našumo didėjimui.

Projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirta 22 773,60 Eur investicijų.

Projekto įgyvendinimo trukmė 12 mėnesių.

Daugiau informacijos apie įmonę pateikiama internete www.excursus.lt.

Atgal į naujienų sąrašą