EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1

EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1

Kelionės programa

1
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos.

Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Žaidimai ir konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Prahoje. Nakvynė.

2
Europos parkas
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją.

Atvykstate į Rotenburgą prie Tauberio. Čia plūsta viso pasaulio turistai pajausti viduramžių dvasios, mat dėl išlikusios architektūros, gynybinių įtvirtinimų bei klestinčios vyno kultūros Rotenburgas prie Tauberio išsaugojo senove alsuojančią atmosferą. Atsidūręs jame jauti jaukią praeities dvasią – niekur neskubantys besišypsantys žmonės, vidinė ramybė, susimaišę architektūriniai stiliai, ryškiaspalviai fachverkiniai namai su daug žydinčių gėlių balkonuose, į saulę besistiebiantys bažnyčių bokštai, tvarkingos gatvės ir aikštės, ornamentuotos didelės baltos arba raudonos langinės, kampuoti stogai. Išskirtinė vieta Rotenburge, kurioje Kalėdos niekad nesibaigia, tai parduotuvė Käthe Wohlfahrt. Šioje kalėdinėmis prekėmis prekiaujančioje krautuvėlėje ištisus metus galima rasti šventinių atributų. O jei norėsite sužinoti, kuo vasarą kvepia Kalėdos, vietiniai greit atsakys - sniego gniūžtėmis. Taip firminį Rotenburgo skanėstą vadina pardavėjai. Laisvu laiku, prisėdę pasimėgauti puodeliu kavos, būtinai jų paragausite. Vakare atvykstate į viešbutį Strasbūre. Nakvynė.

3
Europos parkas
Pusryčiai. Pramogos *Europos parke.

EUROPOS PARKAS - tai didžiausias (plotas – 90 ha), geriausias, lankomiausias (4,5 mln. lankytojų per metus) ir unikaliausias Vokietijos parkas, įsikūręs pačiame Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje. „Pažink Europą žaisdamas!“ – skelbia 16 teminių parko šalių. Kiekviena šalis – miniatiūrinė Europos valstybė su jai būdinga architektūra, atrakcijomis, šou, valgiais ir suvenyrais. Per vieną dieną aplėksite visą Europą: pabuvosite Italijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Skandinavijoje...! Aukščiausi atrakcionai, vingriausi amerikietiški kalneliai, ilgiausios netikėtų siurprizų pilnos traukinukų trasos viršys drąsiausius lūkesčius. Jei staiga pliūptelėjęs adrenalinas nėra jūsų mėgiamiausias pojūtis, Europos parke visą dieną galėsite maloniai praleisti lankydami pažintinius ir mokomuosius atrakcionus, grožėdamiesi šou pasirodymais: pabuvosite gladiatorių arenoje, Venecijos karnavale, Globuso teatre, sužavės ledo šokėjai ir spalvinga smagi varjetė programa. Net 18 šou programų, daugiau nei 100 atrakcionų! Vienos dienos parke tikrai maža...
Parkui užvėrus vartus, vykstate į Strasbūrą – Europos demokratijos sostinę. Čia susirenka Europos Taryba ir yra įsikūręs Europos žmogaus teisių teismas. Pažintinis *plaukimas laivu Ilio upe, grožintis svarbiausiais Strasbūro architektūros šedevrais. Pasivaikščiojimas po miesto centre esantį senamiestį: Strasbūro Dievo Motinos katedra – vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių; Šv. Tomo bažnyčia, Rohanų rūmai, "Mažoji Prancūzija" (La Petite France) – Strasbūro senamiesčio dalis, kurią kerta į penkias atšakas dar viduramžiais dirbtinai padalinta Ilio upė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Strasbūre.

4
Europos parkas
Pusryčiai.

Norintys išsamiau susipažinti su Strasbūru (aplankyti muziejus, suvenyrų parduotuvėles, ramiai paklaidžioti senamiesčio gatvelėmis) lieka Elzaso sostinėje. Visi, kuriems pramogų ir atrakcijų niekada negana – skuba į Europos parką. Antra diena EUROPOS PARKE. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Niurnbergo apylinkėse. Nakvynė.

 

5
Europos parkas
Pusryčiai.

Šiandien susipažinsite su vienais gražiausių ir turtingiausių Bavarijos miestų. Niurnbergas –buvusi Šventosios Romos imperijos sostinė. Ekskursija po senąjį viduramžių miestą, apjuostą gynybiniais įtvirtinimais. Aukštai ant kalvos puikuojasi imperatoriškoji Kaiserburg pilis. 500 metų ši pilis buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusių teisę saugoti imperijos brangenybes. Nusileidę nuo pilies kalno raitytomis senamiesčio gatvelėmis, apžiūrite įdomiausius statinius: Pilato ir Diurerio namus, Vyno halę, Budelio tiltą, Šv. Dvasios prieglaudą, miesto Rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos ir Šv. Zėbaldo bažnyčias. Laisvas laikas, kurio metu būtina paragauti tradicinių Niurnbergo dešrelių ir kalėdinių meduolių (pasauliui šį gardumyną padovanojo niurnbergiečiai).
Valandėlė kelio ir atvykstate į Bambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, bei net devyniose alaus daryklose verdamu skaniu alumi. Ekskursija pradėsite Katedros aikštėje, kuri yra viena gražiausių Vokietijoje, su didinga katedra ir senaisiais vyskupų rūmais. „Mažoji Venecija“ – dailus žvejų namelių kvartalas, senoji ir naujoji rotušės, Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo bažnyčios bei barokinė Šv. Martyno bažnyčia. Laisvas laikas. Vienoje iš senamiesčio užeigų norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus, gaminamo tik šiame mieste. Pavakary išvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

6
Pusryčiai.

Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį (apie 2:00 val.) grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota
 • Kelionė autobusu.
 • 5 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kelionės kainą neįskaičiuota
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus:
 •  Plaukimas laiveliu – 12,5 EUR suaugusiam, 7,2 EUR vaikams 4-12 m.
 •  Europos parkas (bilietas 2 dienoms) – 80 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 85 EUR.
Pastabos
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Svarbi informacija:

 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Būkite pirmas palikęs atsiliepimą
Palikti atsiliepimą

Kelionės datos ir kainos

 • Didžiausiam, geriausiam, lankomiausiam, unikaliausiam Vokietijos pramogų parke praleisite dvi dienas!
 • Pasakiškame Rotenburge prie Tauberio sugrįšite į Viduramžius, pateksite į Kalėdų karalystę ir suvalgysiye didelę sniego gniūžtę...
 • Europos demokratijos sostinėje Strasbūre klajodami po „mažosios Prancūzijos“ kvartalą rasite lietuviškų suvenyrų parduotuvėlę „La Petite Lituanie“.
 • Aplankysite vienus gražiausių ir turtingiausių Bavarijos miestų Niurnbergą ir Bambergą.

 

Išsirinkite kelionės datą
Pirmadienis
2021.07.19
6 dienos
Šeštadienis
2021.07.24
422.00 €

Viešbutis 3*

Dvivietis / Twin
422.00 €
Trivietis/TRPL
422.00 €
Vienvietis/SNGL
422.00 €
Vieta dviviečiame kambaryje
422.00 €
[tour.departure_dates.load_more]

Jums taip pat patiks

Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Į Laplandiją pas Kalėdų senelį
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2021.12.26 - 2021.12.31
2022.01.02 - 2022.01.07
Naujieji metai Laplandijoje
Naujieji metai Laplandijoje
Suomija
6 dienos / 5 naktys
2021.12.29 - 2022.01.03
EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1
EUROPA-PARK – VOKIETIJOS PRAMOGŲ PARKAS Nr.1
Vokietija, Čekija, Prancūzija
6 dienos / 5 naktys
2021.07.19 - 2021.07.24
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS
Vokietija, Danija
5 dienos / 4 naktys
2021.06.09 - 2021.06.13
2021.07.06 - 2021.07.10
2021.08.18 - 2021.08.22
POILSIS IR PRAMOGOS VENTSPILYJE 3d./2n.
POILSIS IR PRAMOGOS VENTSPILYJE 3d./2n.
Latvija
3 dienos / 2 naktys
2021.07.03 - 2021.07.05
2021.08.13 - 2021.08.15