Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

ARGENTINA IR ČILĖ – DYKUMOS, VULKANAI, TANGO, UGNIS IR LEDAS
Argentina - Čilė

Kelionės tipas: Tolimųjų kraštų kelionės

  Kelionės kaina galioja, kai keliauja ne mažiau 10 turistų. Vietų nėra. Pagal paklausimą.

 • Kelionės trukmė: 19dienos / 16naktys
 • Kelionės tipas: Tolimųjų kraštų kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 7755.00 €

Kelionės išskirtinumai

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.10.07 2019.10.25 16 naktys 7.75500 7.75500
Kelionės kaina galioja, kai keliauja ne mažiau 10 turistų. Vietų nėra. Pagal paklausimą.

Užklausti

 • (10 07-08). Vilnius –Europos miestas - Buenos Airės.


 • (10 07-08). Vilnius –Europos miestas - Buenos Airės. Pervežimas į viešbutį. Poilsis. Laisvas laikas.


 • (10 09). Buenos Airės (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

  Apžvalginė ekskursija po elegantiškąją Argentinos sostinę, vieną kosmopolitiškiausių pasaulio miestų, dar vadinamą Lotynų Amerikos Paryžiumi. Tai aistros, meilės ir gyvenimo džiaugsmo metropolija, kurioje XIX a. pabaigoje gimė ugningasis tango. Apžiūrėsite Plaza de Mayo (Gegužės aikštė), kuri buvo ir yra visų revoliucinių įvykių ir mitingų vieta; Vyriausybės rūmus Casa Rosada, Cabildo (miesto rotušę), Katedrą – Buenos Airės arkivyskupo rezidenciją. Spalvingais mažyčiais nameliais gėrėsitės La Boca kvartale, kur XIX a. gyveno italų jūrininkai ir prieplaukos darbininkai. Dabar šiuose kvartaluose gausu menininkų ir amatininkų dirbtuvėlių. Apsilankote senajame rajone San Telmo, klaidžiojate spalvinga Caminito gatve, dar vadinama muziejumi po atviru dangumi. Puerto Madero – vienas moderniausių ir populiariausių miesto rajonų. Recoletos kapinės – įžymiausių Argentinos žmonių Panteonas. Čia palaidota ir garsioji Evita Peron. Plačiausia pasaulio alėja – Avenida 9 de Julio, miesto pasididžiavimas – Operos teatras, vienas didžiausių ir gražiausių teatrų pasaulyje. Ekskursijos pabaigai –  nuostabūs Palermo kvartalo sodai ir parkai. Tai Buenos Airių žalioji zona su gražiais prancūziškojo stiliaus rūmais.

  Vakare mėgaujatės "Dinner and Tango show“ viename iš žinomų tango namų Buenos Airėse. Būtent čia didysis Argentinos dainininkas, dainų autorius, kompozitorius Karlosas Gardelas kūrė ir koncertavo. Karloso baritonas, dramatiški tekstai ir aistringa muzika sukūrė tikrus tango šedevrus, įkūnijo argentinietiško tango sielą. Restorane išsaugota senų salonų prabanga ir rafinuotumas. Pamatysite aukščiausios kokybės pasirodymą su profesionaliais tango dainininkais ir šokėjais, mėgausitės puikios virtuvės patiekalais. Nakvynė viešbutyje Buenos Airėse.

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pietūs restorane „Piegari“.

  Vakarienė Tango šou programos metu.


 • (10 10). Buenos Airės – Santa Susana estancija – Buenos Airės (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

  Šiandien jūsų laukia visos dienos turas su pietumis į tipišką argentinietišką estanciją (tradicinė ranča Argentinos kaime). Keliausite per vaizdingas Argentinos pampas (stepės). Kadaise šiose vietose gyveno gaučai – piemenys, galvijų augintojai, geri raiteliai. Iš Buenos Airės atvykstate į Santa Susana estanciją, įsikūrusią Los Cordales. Susipažįstate su gaučų kasdieniu gyvenimu: apžiūrėsite muziejų, bažnyčią, gyvenamuosius namus, dirbamus laukus. Čia keliausite vietine transporto priemone -  arklių traukiamu vežimu. Pasivaišinę kaimiškais barbekiu (asado) pietumis, paragavę žymiojo Argentinos vyno ir matės, būsite pakviesti stebėti folklorinio šou su muzika ir šokiais, peilių mėtymo ir jojikų vikrumo varžybomis, tipiškais gaučų žaidimais. Grįžtate į Buenos Airės. Nakvynė viešbutyje.

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pietūs ir vakarienė estancijoje.


 • (10 11). Buenos Aires - Igvasu (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

  Vykstate į oro uostą. Skrendate prie Igvasu krioklių, esančių trijų valstybių - Brazilijos, Paragvajaus ir Argentinos - sienų susikirtimo riboje. Čia susitinka dviejų didžiulių upių - Parana ir Igvasu - vandenys, 1 km pločio juosta krentantys žemyn.

  Apžiūrite Igvasu krioklius iš Brazilijos pusės. Gamtos sukurtame amfiteatre pamatysite nepakartojamą spektaklį, užburiantį vaivorykščių juosta, švytinčia virš putojančio vandens, uolų ir atogražų miško. Nacionaliniame parke yra specialiai įrengti pėsčiųjų takai ir tilteliai, kuriais galima pasivaikščioti po kerinčias bambukų, palmių ir laukinių orchidėjų augavietes, gėrintis vešlia subtropine augmenija, gigantiškais drugeliais ir įvairiaspalviais paukščiais. Kriokliai iš Argentinos pusės apžiūrimi dviem pagrindiniais maršrutais – Žemuoju ir Aukštuoju. Keliaudami pirmuoju - pamatote krioklių kaskadas iš apačios, antruoju – iš viršaus. Džiunglių traukinukas jus nuveš prie impozantiškojo Velnio gerklės krioklio, krintančio iš 80 m aukščio. Nakvynė Iguazu.

  Pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.
  Pietūs vietinėje tavernoje.


 • (10 12). Igvasu (pusryčiai, vakarienė).

  Gėritės Igvasu kriokliais iš Argentinos pusės. Kriokliai laikomi vienu gražiausių pasaulio gamtos stebuklu ir yra įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Medžiais apaugusios salelės ir iškilios uolos milžinišką vandens srautą dalija į 275 krioklius, kurie iš 70 metrų aukščio krenta į pasagos formos tarpeklį. Prasideda didysis nuotykių turas: „Džiunglės ir kriokliai“. Keliausite drėgnu subtropiniu džiunglių mišku, gėrėdamiesi vešlia augmenija, stebėdami gyvūnus ir paukščius. Nusileidę prie Igvasu upės, laiveliais plauksite artyn prie galingųjų krioklių. Neabejotina, kad jūsų laukia kvapą gniaužiantys potyriai: krikšto dušas San Martino krioklio apačioje, kelionė į džiunglių gilumą atvirais sunkvežimiais, gamtos spalvos, kvapai, garsai. Vykstate į viešbutį. Poilsis. Nakvynė viešbutyje Igvasu.

  Pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.
  Pietūs restorane "La Selva" nacionalinio parko teritorijoje.


 • (10 13). Igvasu – El Kalafatė (pusryčiai, vakarienė).

  Vykstate į oro uostą. Skrydis į El Kalafatę. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas mieste, įsikūrusiame visai netoli garsiųjų ledynų, atskleidžiančių patagonijos dvasią. Vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje El Kalafatėje.


 • (10 14). El Kalafatė - Los Glaciares nacionalinis parkas (Perito Moreno ledynas) (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

  Visa diena skirta aktyviam poilsiui Argentinos Patagonijos ledynų nacionaliniame parke Los Glaciares. Parkas apima du didelius ledyninės kilmės ežerus ir kelis mažesnius ežerus (plotas 445 900 ha). Parko pavadinimas susijęs su daugybe jame ir aplink esančių ledynų, kurių žinomiausi yra Perito Moreno ledynas, Upsalos ledynas, kurio plotas yra apie 1000 km², Spegazzini ledynas. Yra du dideli ežerai: Archentinas ir Vjedma. Ežerus ir ledynus supa įspūdingos Andų viršukalnės.

  Jums bus pasiūlytas 10-ties valandų Perito Moreno ledyno turas. Perito Moreno ledynas įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą ir, be abejonės, yra pats įspūdingiausias parko ledynas, kurio grožis nepalieka abejingų. Perito Moreno ledyno turas prasideda 73 km nuo El Kalafatės, Bajo de las Sombras įlankoje, 8 km nuo paties ledyno. Ledyną apžiūrėti galima iš septynių „balkonų“, kurie išsidėstę skirtingame aukštyje ir skirtingu atstumu nuo ledyno; sujungti keliais ir ledo laiptukais. Iš aukščiausiojo balkono pamatysite bendrą ledyno vaizdą – neaprėpiamą baltos-žydros-mėlynos spalvos peizažą. Antrasis balkonas jau arčiau ledo. Tai vieta, kur kartais susidaro ledo užtvankos. Apatinis balkonas arčiausiai ledo. Norėdami jį pasiekti, keliaujate į Bajo de las Sombras uostą, sėdę į laivą, plaukiate ežeru, kad priartėtumėte prie ledyno. Plaukdami stebėsite, kaip nuo ledyno atskyla, žemyn slenka ir dundėdami krenta milžiniški ledo gabalai, pagimdydami tūkstančius miniatiūrinių ledkalnių. Jus užburs skylančio ledyno muzika ir neregėto žydrumo spalva. Atplaukę ir išsilaipinę krante, užtruksite apie pusvalandį, kol pasieksite ledyną. Po ekskursijos grįžimas į El Kalafatę. Nakvynė viešbutyje.

  Pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

  Pietūs – ledynų restorane.


 • (10 15). El Kalafatė - Los Glaciares nacionalinis parkas (Perito Moreno ledynas). (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė).

  Anksti ryte vykstate prie Archentino ežero. Tai didžiausias Argentinos ežeras. Kranto linija labai raityta, o nuo kalnų į ežerą leidžiasi Perito Moreno ir Upsalos ledynai. Kas keleri metai ledynas patvenkia ežerą, tada dėl spaudimo ežero vanduo pralaužia ledyną ir įvyksta įspūdingos griūtys. Puerto Bandera prieplaukoje, sėdate į laivą ir prasideda ekskursija „Ledo upė“. Plaukiate apie 20 km pro Spegacinio ir Upsalos ledynus (vieni iš ledynų, sudarančių Pietų Patagonijos ledo kepurę), praplaukiate Velnio nasrų (Boca del Diablo) sąsiaurį. Tai siauriausia ežero vieta. Kelionė tęsiasi tarp nuostabių formų ir dydžių nuo pakrančių atskilusių ledkalnių. Grįžtate į viešbutį. Poilsis. Nakvynė.

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pietūs – maisto dėžutė.

  Vakarienė – restorane El Kalafatėje.


 • (10 16). El Kalafatė - Ušuaja (pusryčiai, vakarienė).

  Vykstate į oro uostą. Skrydis į piečiausiai esantį pasaulio miestą Ušuają. Minias turistų, keliautojų, mokslininkų ir atradėjų Ugnies Žemė traukia dėl šio piečiausio pasaulio miesto, kur stovi garsusis Fin del Mundo – „Pasaulio pabaigos“ – ženklas. Pingvinų, jūrų liūtų ir kormoranų kolonijos čia vilioja biologus, Ušuajos uostas – Antarktidos tyrinėtojus, o piečiausio pasaulio miesto smuklės ir nacionalinis parkas – nuotykiams nusiteikusius turistus.
  Europiečiai Didžiąją salą atrado XV a. Čia pirmąkart išsilaipino ir Fernandas Magelanas per savo kelionę aplink pasaulį. Būtent jam Ugnies Žemė „skolinga“ savo pavadinimą: išvydęs daugybę didžiulių vietinių indėnų kūrenamų laužų, Magelanas salą pavadino „Tierra del Fuego“. Ledinių vėjų ir antarktinių jūrų ūkanose pasislėpusi sala po Magelano vizito netruko nugrimzti į užmarštį, tačiau ją vėl atrado XIX a. nuotykių ieškotojai. Ekspedicinio britų laivo kapitonas Robertas FitzRoy'us su savimi čia atsigabeno ir jaunąjį Charlesą Darwiną, kuris vėliau nemažai savo tezių pagrindė būtent Ugnies Žemėje padarytais atradimais.
  Vykstate į viešbutį. Po pietų pažintinis plaukimas laivu Biglio kanalu.  Nuo denio stebėsite laukinę gamtą, supančią aplinkines salas ir įlankas. Matysite natūraliomis sąlygomis gyvenančius jūrų liūtus, o paukščių saloje – kormoranus ir albatrosus. Plauksite toliau pro švyturį Les Eclaireurs bei Puerto Viljamso miestą. Kiek vėliau palei Ugnies Žemės salos pietinį krantą plauksite atgal į Ušuajos miestą. Grįžtate į viešbutį. Poilsis. Nakvynė..

  Pusryčiai viešbutyje.

  Vakarienė – restorane Ušuajoje.


 • (10 17). Ušuaja - Tierra del Fuego nacionalinis parkas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

  Šią dieną skirsite pažinčiai su Ugnies žeme – iš pat ryto išvyksite į turą (autobusu, traukinuku, pėsčiomis) po Tierra del Fuego nacionalinį parką, kur pajusite, kad laikas tarsi sustoja. Parkas užima 63 tūkstančių ha teritoriją, išsidriekusią nuo Biglio kanalo pietuose iki pat teritorijų, esančių už Fagnano ežero šiaurėje. Nors parko teritorija išties nemaža, lankytojams prieinama tik 2000 ha teritorija pietiniame parko pakraštyje. Likusi jo dalis paskelbta rezervatu. Tierra del Fuego nacionalinis parkas – vienintelis Argentinos parkas, kuriame subarktinis, turtingas įvairios floros ir faunos miškas dera su vandenyno pakraščių ekosistemomis. Nacionalinį parką raizgo daugybė upių, sutekančių į Biglio kanalą, kuris tokį pavadinimą gavo po Čarlzo Darvino ekspedicijos. Mažai kas pasikeitė nuo tada, kai Darvinas rašė: „Vargu ar įmanoma įsivaizduoti ką nors puikesnio, už šią berilio spalvos ledynų mėlynę“. Statūs kalnai, ledynai, kriokliai ir dabar užburia savo rūsčiu grožiu. Ugnies žemėje patirtus įspūdžius sustiprins kelionė traukinuku į Pasaulio kraštą. Nakvynė viešbutyje Ušuajoje.

  Pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

  Pietūs –vietos restorane.


 • (10 18). Ušuaja – Čilės Santjagas (pusryčiai)

  Vykstate į oro uostą. Skrydis į Čilės Santjagą. Pervežimas į viešbutį. Poilsis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


 • (10 19). Čilės Santjagas – Vina del Mar – Čilės Santjagas  (pusryčiai, pietūs).

  Išvykimas į Valparaisą – pagrindinį Čilės uostą (UNESCO Pasaulio paveldas), įsikūrusį ant kalvų. Atvykę į Valparaiso, pravažiuosite pagrindinę miesto aikštę, kurioje galėsite matyti paminklą, skirtą 1879 metų jūrų mūšiui atminti. Toliau vyksite link pietinės miesto dalies, kur, grožėdamiesi senaisiais funikulieriais, kilsite į kalvą, nuo kurios atsiveria vaizdas į įlankoje esantį Valparaiso miesto centrą ir aplinkines kalvas. Tikrasis Valparaiso žavesys ir yra tos kalvos, sukuriančios dviaukščio miesto įspūdį; spalvingi namai, kopiantys į šlaidus arba besileidžiantys nuo uolų. Čilė visam pasaulyje garsi savo vynu, todėl ir mes lankomės „Casas de Bosque“ vyno ūkyje. Vynų degustacija.

  Kelionę tęsite vienintele Čilės magistrale, besidriekiančia iš šiaurės į pietus. Lekiant šia magistrale, Andai visuomet šalia. Bet kuris posūkis į kairę – ir atsidursite kalnuose, posūkis į dešinę – pievas, miškai, vandenynas su žvejų kaimais ir kurortais. Atvykstate į vakarietišką Čilės kurortą Vina del Mar. Važiuodami į žymiuosius Salinas, Renaka, Los Lilenes ir Konkon paplūdimius, turėsite galimybę pamatyti Vina del Mar kurorto gėlių laikrodį ir kazino bei pasigrožėti uolėta pakrante, kur vėjuotomis dienomis lūžta didžiulės bangos. Poilsis. Grįžtate į Čilės Santjagą. Nakvynė viešbutyje.

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pietūs - „Chez Gerald“ restorane.


 • (10 20). Čilės Santjagas (pusryčiai, pietūs).

  Pažintį su miestu pradedate pakilę į Santa Lucia kalvą, ant kurios 1541 m. pradeda kurtis Santjago miestas. Išvyka į administracinį miesto centrą. Aplankysite didingus Prezidento rūmus – Palacio de la Moneda bei istorinę Ginklų aikštę, apsuptą kolonijinės architektūros šedevrų. Pasivaikščiosite komercinių rajonų gatvelėmis, užsuksite į Nacionalinį istorijos muziejų, kuriame galėsite apžiūrėti ikikolumbinės eros eksponatus – Inkų, Majų ir Actekų meno kūrinius. Aplankysite pagrindinį Čilės Pašto pastatą bei Katedrą, užsuksite į rankdarbių turgų. Bohemiškasis Bellavista rajonas,  kur verda Santjago naktinis ir kultūrinis gyvenimas. Vakare lankysitės Centriniame turguje, pasižyminčiame jūros gėrybių gausa. Nakvynė viešbutyje.

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pietūs miesto restorane.


 • Čilės Santjagas - Kalama – San Pedro de Atacama. (pusryčiai).

  Vykstate į oro uostą. Skrydis į Kalamą. Pervežimas į viešbutį. Jūsų laukia ekskursija į Mėnulio slėnį, esantį Atakamos dykumoje. Tai visame pasaulyje garsi vietovė, primenanti mėnulio paviršių. Vanduo ir vėjas čia ilgokai darbavosi, kol sukūrė figūras iš akmens bei smėlio ir padarė šį žemės kampelį panašų į mėnulio paviršių. Ekskursijos metu galėsite pasižiūrėti į slėnį iš viršaus, įlįsti į baugius tarpeklius, galiausiai pakilsite ant kalvos ir pamatysite, kaip besileidžiančios saulės spinduliai iš pilkos ugnikalniais puoštos dykynės padaro tikrai nežemišką raudonos planetos vaizdą. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.


 • (10 22). San Pedro de Atacama (pusryčiai, pietūs).

  Žalios oazės apsuptas San Pedro de Atacama įsikūręs 2435 m virš jūros lygio. Tai Čilės archeologijos sostinė ir indėnų kultūros centras, besididžiuojantis Padre Le Paige archeologinių radinių muziejumi, kuriame eksponuojamos pirmykščių žmonių mumijos bei darbo įrankiai.

  Visa diena skirta pažinčiai su druskinga Atakamos dykuma – sausiausia vieta žemėje. Čilės šiaurėje esanti dykuma driekiasi apie 1000 km iš šiaurės į pietus. Teigiama, jog kai kuriose dykumos vietose dar niekada neliję. Dėl to augmenija čia – itin skurdi. Išgyvena tik kelios kaktusų rūšys. Dykumoje galima aptikti įdomių akmenyse išraižytų figūrų, vadinamų geoglifais. Spėjama, kad šiuos paveikslus maždaug prieš 1000 m. išraižė čia gyvenusios gentys. Aplankysite 2500 m aukštyje esantį Salar de Atacama druskos ežerą – didžiausią Čilėje ir vieną didžiausių kontinente. Ši išskirtinio grožio vietovė – vienas populiariausių Pietų Amerikos turistinių objektų. Užsukate į mažą indėnų kaimelį Toconao, įsikūrusį 2485 m aukštyje virš jūros lygio: iš vulkaninės uolienos pastatyti namai, Šv. Luko bažnyčia ir jos varpinė, indėnų buitis. Grįždami į San Pedro de Atacama, matysite Kankanabur ir Laskar vulkanus, akį džiugins Chaxa lagūna su daugybe flamingų. Vakare grįžtate į viešbutį. Nakvynė

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pietūs turo metu.


 • (10 23).  Pedro de Atakama – El Tatio geizeriai -Čilės Santjagas (pusryčiai, pietūs).

  Šiandien vykstame stebėti šokančios žemės. Išvykstame labai anksti, nes tinkamiausias laikas stebėti geizerius yra nuo saulės patekėjimo iki maždaug devintos valandos ryto, kai karšti geizerių purslai kondensuojasi su šaltu oru taip sudarydami garus. Vykstate per naktimi alsuojančią dykumą prie El Tatio. Tai geizerių laukas Andų kalnuose, įsikūręs 4 300 m aukštyje virš jūros lygio. El Tatijas yra vienas iš aukščiausiai esančių geizerių laukų pasaulyje ir kartu didžiausias geizerių laukas pietų pusrutulyje. Savo dydžiu nusileidžia tik Jeloustaunui ir Kamčiatkos Geizerių slėniui. El Tatio – karšta teritorija. Po ja susikaupusi galinga vulkaninė energija, tikrąja ta žodžio prasme užverdanti požeminius vandenis. Jie sukaupę visą galią šauna geizeriais į dangų net keletą metrų aukštyn. Daugiau nei 100 geizerių punktualiai pradeda savo šokį ryto aušroje. Ryte, kol dar juntamas šaltukas, aplink viskas garuoja, tarsi iš žemės kaminų rūktų dūmai. Po kojomis kunkuliuojančio vandens garsas primena, kad geriau žiūrėtum, kur dedi pėdą. Šitaip vaikštote pažymėtais takais, patikrinate iš geizerio kiek toliau ištekėjusio ir dėl to atvėjusio vandens šilumą, pamatote ir gilų skaidraus vandens ežerą krateryje, kuris atakamiečiams atstoja didelį puodą – jame jie verda kiaušinius.
  Na ir paskutinis Atakamos iššūkis – maudynės karštose versmėse Termas de Puritama. Puritamos terminės vonios, sudarytos iš aštuonių baseinų. Baseinai yra sujungti mediniais takais, o kiekviename baseine yra natūralus upelis. Aplinkui - nuostabūs kanjonai.

  Vykstate į Kalamos oro uostą. Skrydis į Čilės Santjagą. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė.

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pietūs – maisto dėžutė.


 • (10 24).  Čilės Santjagas – Vilnius. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą.

  Skrydis:

  Čilės Santjagas – Europos miestas - Vilnius


 • (10 25).  Grįžtate į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Lėktuvo bilietai ekonomine klase tarptautiniams skydžiams Vilnius – Bueno Airės/ Čilės Santjagas –Buenos Aires- Vilnius .
 • Lėktuvų bilietai vietiniams skrydžiams: Buenos Airės-Igvasu/ Igvasu-El Kalafatė/Ušuaja- Čilės Santjagas/San Pedro de Atakama-Kalama .
 • Kelionė autobusu/mikroautobusu (su kondicionieriumi) pagal programą. 1 mineralinio vandens butelis/ 1 dienai.
 • 16 nakvynių 5* viešbučiuose.
 • Maitinimas: 16 pusryčių, 10 pietų, 8 vakarienės.
 • Vakarienė +Tango šou Buenos Airėse.
 • Rusiškai kalbančių vietinių gidų paslaugos (Atkamoje – rusų kalbos vertėjas).
 • Perito Moreno ledyno turas.
 • Pažintinis plaukimas Biglio kanalu.
 • Folklorinis šou Santa Susana estancijoje.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
 • Įėjimo bilietai į nacionalinius parkus Los Glaciares, Tierra del Fuego, Igvasu (Argentina ir Brazilija).
 • Vietinis ekologinis mokestis Igvasu nacionaliniame parke.
 • Nešikų paslaugos viešbučiuose.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas); nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Arbatpinigiai gidams (2-3 USD/1 diena) ir vairuotojams (1-2 USD/1 diena).
 • Gėrimai pietų ir vakarienių metu.
 • Asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Objektų skaičius ir lankymo tvarka gali kisti.
 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali kisti.
 • Už leidimą fotografuoti/filmuoti kai kuriuose objektuose mokama papildomai.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 1240 Eur
 • Priemoka už biznio klasės bilietą 2466 Eur


Papildoma informacija


Kelionės kaina 8277 Eur (kai keliauja 8 žmonės) Vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.