Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Venecijos karnavalas
Italija

Kelionės tipas: Kalėdinės kelionės

 • Kelionės trukmė: 5dienos / 4naktys
 • Kelionės tipas: Kalėdinės kelionės
Kaina vienam asmeniui: 249 € 329.00 € - 24.32%

Kelionės išskirtinumai

 • Ant vandens kanalų leidžiasi lengva migla, irklininkai kviečia pasiplaukioti šventine dvasia įsigėrusiais miesto kanalais, siauros gatvelės smagiai klega ir moja aplankyti įspūdingus karnavalo renginius, gatvelėse aidi žmonių juokas ir muzika, lengvai šlama spindintys kostiumai, žaižaruoja akis dengiančios kaukės, puoštos plunksnomis, perlais ir deimantais... Karnavalas - tai žiemos palydos ir pavasario sutikimas, vienintelė metų diena, kai „semel in anno licet insanire“ (lot. vieną dieną leidžiama neturėti saiko). Linksmybės visame mieste nepalieka vietos nė menkiausiam nuobodulio šešėliui — belieka pasinerti į užburiantį Venecijos karnavalą!

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.01.25 2018.01.29 4 naktys 24900 32900 Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, įdomios istorijos, puiki nuotaika! Nakvynė viešbutyje Čekijoje.


 • Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Pasimėgauti kerinčia Alpių kalnų, slėnių, ežerų ir miestelių panorama galėsite pakilę į 71 m aukštį. Miškais apaugusio kalno viršūnėje iškilęs modernus apžvalgos *bokštas Pyramidenkogel. Greitaeigiu liftu pakilus į apžvalgos platformą atsiveria aukščiausia Alpių kalnų grandinė Aukštasis Tauernas, Karavankai, o po kojomis plyti Viorterio ežeras. Jei pažvelgsite pro teleskopo akį, apžvelgsite bene visą Korintiją ir dalį Italijos. Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti bobslėjaus **rogutėmis.
  Pusvalandis kelio ir jūs jau Klagenfurte – Karintijos žemės (pietinė Austrijos dalis) sostinėje. Alpių slėnyje, ant Glano upės kranto, įkurtas miestas turistus žavi visais metų laikais. Senamiesčio centras - pagrindinė miesto aikštė Alter Platz. Tai pirmoji pėsčiųjų aikštė visoje Austrijoje. Šiuo metu joje yra jaukios kavinukės, parduotuvėlės, Šv. Trejybės kolona, barokinė katedra, įspūdingi miesto rūmai, „Auksinės žąsies namas“ – seniausias statinys Klagenfurte. Dauguma namų, kuriuos galima pamatyti aikštėje, yra XVII amžiaus. Užsukate ir į Naująją aikštę, kurią puošia rotušė – buvę Velcerių rūmai, ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas. Laisvas laikas puodeliui kavos.
  Kelionė per Italiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Susitikimas su Venecija! Iš Punta Sabioni uosto *laivu plauksite į Murano salą, dažnai vadinamą „stikline sala“ dėl čia įsikūrusių gausybės stiklapūčių dirbtuvių. Į Murano salą verta keltis norint įsigyti originalių autorinių Murano stiklo papuošalų. Tik čia galima savo akimis išvysti, kaip jie kuriami: stiklo fabrikuose vyksta nemokami stiklo pūtimo šou. Galėsite ramiai pasivaikščioti, užsuksite į stiklapūčių parduotuvėles, kurių kiekviena — trapaus meno galerija.
  Toliau *plauksite į Burano salą, garsėjančią unikalia spalvinga architektūra ir Burano nėriniais. Malonios sinjoros kviečia atvykėlius į mažas nėrinių krautuvėles, kur galima pasigrožėti ir įsigyti unikalių, saloje pagamintų nėrinių. Praalkusieji kviečiami pasivaišinti tipiškoje „trattoria buranella“ užeigoje ir paragauti šviežių žuvies patiekalų. Burano saloje nenustos spragsėti Jūsų fotoaparatai, nes spalvingi mažučiai nameliai, tarsi Holivudo dekoracijos, stebina ir žavi visus.
  Vėl sėsite į laivą ir *plauksite iki Venecijos širdies — Šv. Morkaus aikštės. Išlipsite Slovėnų krantinėje ir suprasite, kad esate meno, meilės, nuodėmių ir pramogų mieste! Grožėsitės prabangia Šv. Morkaus aikšte, Dožų rūmais ir Bazilika. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Pažintis su miestu ant jūros trumpa, nes aplink kunkuliuojančios linksmybės įtraukia visus.
  Venecijos karnavalas vyksta Šv. Morkaus aikštėje ir Didžiojo kanalo prieigose, tačiau net ir pačios mažiausios Venecijos gatvelės neišvengia šventinio šurmulio.
  Miestas pavirsta viena didele spindinčia scena, kurioje vaidinamas įspūdingiausias pasaulyje spektaklis - Venecijos karnavalas: žonglieriai, akrobatai, gyvūnai, šokėjų pasirodymai, trombonai, trimitai ir būgnai, gatvės prekiautojai, parduodantys džiovintus vaisius, kaštonus, saldumynus, taip pat kaukių pardavėjai, siūlantys nuo pačių paprasčiausių kaukių akims prisidengti iki tikrų meno šedevrų. Galiausiai imsite galvoti, kad persikėlėte į Tolimųjų Rytų šurmuliu alsuojantį miestą, menantį venecijiečio Marko Polo kelionę Kinijos link ir Šilko kelią.
  18:00 val. sutemoms apgaubus miestą Rio di Cannaregio pavirsta tikra vandens scena – prasideda Venecijos karnavalo atidarymo šventė. Ant plaukiojančių konstrukcijų vyksta šou spektaklis, kuriame susilieja muzika, šokis ir spalvos.
  Po įspūdžių kupinos dienos *parplauksite į Punta Sabioni uostą, vyksite į viešbutį prie Veneto regione.


 • Pusryčiai. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate į Veneciją. Šiandienos spalvingiausias renginys – šventiškai išpuoštų gondolų ir valčių paradas, iškilmingai vingiuojantis Didžiuoju kanalu. Dalyvausite ir tipiškoje Venecijos gyventojų puotoje. Didžiojo kanalo krantinėjė bus nutiesti stalai, kviečiantys venecijiečius ir svečius paragauti vyno ir tradicinių Venecijos karnavalo užkandžių. Kiekvienais metais daugiau nei pusė milijono turistų iš viso pasaulio - šios stebuklingos šventės gerbėjai ir tiesiog romantikai - atvyksta į Veneciją pasimėgauti užburiančia karnavalo nuotaika. Tai reto grožio renginys, kuriame kiekvienas gali pasijusti lyg sugrįžęs į spalvingą ir aistringą praeitį.
  Kelionė per Italijos, Austrijos Alpes su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


Į kainą neįskaičiuota

 • (*) - Bilietai į mokamus objektus:

       ☺ Piramidės bokštas – 9 EUR suaugusiam, 4,5 EUR vaikams 6-15 m. (pageidaujantiems: nusileidimas iš Piramidės bokšto bobslėjaus trasa – 4 EUR.

       ☺ Plaukimas į Veneciją – apie 45 EUR (2 dienos)

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 60 EUR


Papildoma informacija


 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.