Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

TARTU – MOKSLO CENTRAS AHHA – VANDENS PARKAS AURA
Estija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Kaina vienam asmeniui: 38 € 50.00 € - 24%

Kelionės išskirtinumai

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.02.16 2018.02.16 0 naktys 3800 5000 Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate į Tartu Kelionė per Latviją, Estiją. Apžvalginė ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušės aikštė su Besibučiuojančių studentų fontanu, Šv. Jono bažnyčia - XIV a. plytinės gotikos šedevras; universitetas, angelų ir velnių tiltai, Tėvo ir sūnaus, Barklajaus de Toli, Dviejų Vilde paminklai, vaizdinga upės Emajohi pakrantė. Laisvas laikas.
  Smalsuoliai, ištroškę žinių ir stebinančių reginių lankosi mokslo populiarinimo *centre “Ahha”. Vieninteliame  tokio tipo centre Baltijos šalyse galima susipažinti su  mus supančiais  reiškiniais interaktyviu būdu. Muziejus įdomus įvairaus amžiaus lankytojams. Čia taikomos visiškai kitokios taisyklės - lieskite viską, ką norite, išbandykite viską patys, čia niekas nėra draudžiama. Išbandyti yra ką. Naujajame  „AHHA”  pastate, apie 3000 kv.m   parodų salėje, siūlomi visai šeimai įdomūs eksponatai. Derinant specialiuosius  efektus  ir erdvinį vaizdą, sukuriama neįtikėtina, kvapą gniaužianti  realybės iliuzija. Čia lankytojams siūloma milžiniška energijos mašina (Niutono obelis), ypatingos technologijos, Hobermano sfera, nuotykių liftas į žemės gelmes, didelis skruzdėlynas, mini laboratorijos, mokslo parduotuvės ir dar daug kitų įdomių dalykų. Galėsite vaikščioti kambario sienomis, išgėrę stebuklingo gėrimo, tarsi Alisos stebuklų šalyje akimirksniu sumažėsite ir padidėsite; sukelsite žaibus, minsit dviratį išštemptu lynu, sėdę į specialius krėslus, lynu kilsite į 30 metrų aukštį ir krisite laisvuoju kritimu; ieškodami išėjimo, kalidžiosite veidrodžių labirintais. O ypatingame sferiniame planetariume  stebėsite milijonus žvaigždžių  ir žiūrėsite filmus apie kosmosą. Apskritame žvaigždžių teatre su visata padeda susipažinti Japonijos išradėjo  Takayuki Ohiro sukurtas projektorius „Megastar“- pamatysite net mažiausias  Paukščių Tako žvaigždes. Ohiro išradimas, kaip pasaulyje daugiausiai žvaigždžių  aprėpiantis projektorius, įtrauktas į Gineso rekordų knygą.

  Dienos pabaigai - atgaiva vandens pramogų *parke „Aura“. Čia galite plaukioti 50 m ilgio plaukimo baseine (vandens temperatūra + 31◦C), ištvermę išbandyti stovėdami prieš vandens patranką arba irdamiesi prieš srovę; smagiai skrieti nusileidimo vamzdžiais (55 m ir 38 m). Jei norite ramesnio, atpalaiduojančio poilsio, plaukite  vandens grotų link: pasėdėsite ant povandeninio masažinio suolelio, pečius maloniai gnaibys vandens krioklys. Burbulinės vonios, kaitri pirtis – parkas nedidukas, bet yra viskas, ko reikia gaivinančiam, maloniam vakaro poilsiui.

  Apie 22:00 val. išvykstate Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – apie 4:30 val., į Kauną – apie 6:00 val., į Vilnių – apie 7:30 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


(*) Mokami objektai. Turistas moka pats:

☺„Ahha“ (mokslo centras+planetariumas) – 14 EUR.

☺ Vandens parkas „Aura“ – 7 EUR suaugusiam, 6 EUR vaikams, studentams, senjorams.

• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus:  „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno:  Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Panevėžio:  p.c. IKI prie autobusų stoties (Ukmergės g.18).
 • Išvykimo laikas gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.