Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

TARPTAUTINIS SMĖLIO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE - JŪRMALA
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 28 € 35.00 € - 20%

Kelionės išskirtinumai

 • Vienos kelionės metu aplankome Jūrmalą ir Jelgavą. Prisimenat vaikystę – smagiausia pajūrio pramoga buvo varvinti tarp pirštų šlapią smėlį ir statyti savo svajonių smėlio pilis. O paskui didesnė banga visą grožį imdavo ir nuplaudavo... Dabar mes galime grožėtis smėlio skulptorių darbais visai netoli tepavažiavę už Lietuvos sienos - iki Jelgavoje vykstančio smėlio skulptūrų festivalio tik kelios valandos kelio. Meno kūriniai iš smėlio – trapios ir švelnios medžiagos – tikra vasaros puošmena, šventė akims ir fantazijai!

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.06.08 2019.06.08 0 naktys 2800 3500 Užklausti

 • Ryte išvykstate į Jūrmalą – didžiausią Baltijos valstybių kurortinį miestą, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė.

  Laisvas laikas Jūrmaloje. Pasivaikščiosite po kurortą, pasigrožėsite praeito šimtmečio pradžioje pastatytais mediniais vasarnamiais ir šiuolaikinės architektūros pastatais, užsuksite ir į Jūrmalos miesto muziejų. Muziejaus kolekcijoje yra daug eksponatų, pasakojančių apie gyvenimą kurorte nuo XVIII a. pabaigos iki mūsų dienų, vyksta įvairios parodos. Poilsis prie jūros.

  Jei ilsėtis Jūrmaloje nepageidaujate, o norisi smagių atrakcijų, kartu su gidu vykstate į Kemerių nacionalinį parką išmėginti įspūdingos gamtinės atrakcijos **„Basakojų takas“. Tai išties įspūdingas takas, 2,5 km vinguriuojantis mišku, Valgumos paežere, Slocenės paupiu. Tik šis takas sukurtas žmonių, kurie nori, kad atsigautų mūsų dvasia, siela ir kūnas. Keliausite smėlynais, žvirgždu, akmens riedulių ir girnapusių keliu, kankorėžių ir žagarų kilimais, brisite vandeniu, maknosite per molynę, įveiksite rąstų trasą... Ir visa tai basomis, nes batus teks palikti tako pradžioje. Linksma, smagu, sveika ne tik kūnui. Ilsisi galva, daug gerų emocijų, juoko, šviesių vaikystės prisiminimų.

  Atvykstame į Jelgavą. Trumpos ekskursijos metu apžiūrėsite miesto įžymybę - didingus Jelgavos rūmus. 1737 m. dabartiniams rūmams pamatus padėjo Kuržemės hercogas Ernstas Johanas Bironas, Rusijos dvaro architektui Rastreliui pavedęs sukurti naują baroko stiliaus rezidenciją. (Rastrelis projektavo ir garsiuosius Rundalės rūmus, Peterhofo rūmus ir Žiemos rūmus Sankt Peterburge.) Kadaise čia šeimininkavo Kuržemės hercogas, prieglobstį sau buvo radęs net Prancūzijos karalius Liudvikas VIII. Jelgavos senamiestis. Pakylame į Šv. Trejybės bažnyčios *bokštą. Bokšto devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima grožėtis miesto panorama į visas pasaulio šalis, o aukštu žemiau – elegantiškas restoranas. Laisvas laikas.

  O dabar keliaujame į Pašto salą. Miesto centre, tarp Lielupės ir Driksos upių, esanti sala, į kurią veda įspūdingas pėsčiųjų tiltas, jau spėjo tapti mėgstama jelgaviečių laisvalaikio praleidimo vieta ir turistų traukos centru. Šiandien čia visų laukia įspūdingas reginys – SMĖLIO SKULPTŪRŲ ٭FESTIVALIS.. Šiemet jau 13-tąjį kartą didžiausias Baltijos šalyse smėlio skulptūrų parkas bandys nustebinti lankytojus išmone, kūrybiškumu, fantazija. Festivalio tema „Antikinis pasaulis“. Meno kūrinius kurs daugiau nei 20 pasaulyje pripažintų skulptorių. Bus panaudota 14000 tonų smėlio. Festivalio metu vyks įvairių Latvijos menininkų koncertai, veiks smėlio skulptūrų dirbtuvės vaikams, galėsite stebėti skulptūrų kūrimo procesą, o sutemus skulptūros bus ypatingai apšviestos. Graži šventė, originalios nuotraukos, puiki nuotaika...
  Apie festivalį >>>
  Apie 21:00 val. išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį ~ 22:00 val., į Vilnių / Kauną iki ~02:00 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kuro mokestis.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats:

☺ Įėjimas į Smėlio skulptūrų festivalį ~ 5 Eur suaugusiam, 3 Eur moksleiviams, studentams, senjorams.

 • (**) – Pageidaujantiems: 

☺ „Basakojų takas“ – 5 EUR suaugusiems, 3 EUR vaikams 7-16 m.Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Kauno: p.c. "River Mall" (Jonavos g. 60)
 • Išvykimas iš Vilniaus:  „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26).
 • Išvykimas iš Panevėžio:. „IKI“ prie autobusų stoties, Ukmergės g.18.
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo el.paštu.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.