Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Šventinė kelionė į Gardiną
Baltarusija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 2dienos / 1naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Kaina vienam asmeniui: 63 € 79.00 € - 20.25%

Kelionės išskirtinumai

 • Kelionė į šventiškai pasipuošusį Vytauto Didžiojo ir Stepono Batoro mylimą miestą Gardiną – geriausia kalėdinė dovana! Sužinosite miesto istoriją, glaudžiai susijusią su Lietuva, grožėsitės tvarkingu senamiesčiu ir senomis pilimis, apsilankysite restauruotame XVIII a. dvare. Ir dar – dalyvausite nacionalinių patiekalų degustacijoje, pažinsite tautinius muzikos instrumentus, mokysitės baltarusiškų dainų ir šokių, linksmai leisite laiką kalėdinių mugių sūkuryje...

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2017.12.26 2017.12.27 1 naktys 6300 7900 Užklausti

 • Anksti ryte  išvykstame iš Lietuvos, važiuojame pro Raigardo pasienio postą. Sutvarkome pasienio formalumus ir keliaujame toliau.  Vykstame į vieną seniausių  Baltarusijos miestų - Gardiną, buvusį  Vytauto Didžiojo miestą, Stepono Batoro nuolatinę rezidenciją. Ekskursiją po  šį miestą-muziejų: Senoji pilis – didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto ir Lenkijos karaliaus bei Lietuvos kunigaikščio Stefano Batoro buvusi rezidencija. Šalia įsikūrusi ir Naujoji pilis – karaliaus Augusto III rezidencija. Ši pilis vadinama Naująja pilimi, arba Karališkąja pilimi. 1726 m. pastatytame atskirame pastate posėdžiaudavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Ponų Taryba, rinkdavosi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos seimai, veikė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. 1793 m. Karališkojoje pilyje posėdžiavęs Abiejų Tautų Respublikos Nebylusis Seimas patvirtino Abiejų Tautų Respublikos II padalijimą.
  Aplankote seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito. Vėliau vykstate prie Gardino Didžiosios Choralinės sinagogos, esant galimybei, ją aplankote. Apžiūrite buvusią Bernardinų Šv.Kryžiaus Įgijimo bažnyčią, pasivaikštote buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar - Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikštote po šventovę, apžiūrite katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių.
  *Pietūs restorane „Karališkoji medžioklė“. Laisvas laikas, kurio metu galima užsukti į prekybos centrą „Old City“, pasivaikščioti pėsčiųjų (buvusia Vilniaus) gatvele. Šiandien čia vyksta Baltarusijos tautodailininkų ir Gardino dailininkų paroda-mugė. Sutemoms apgaubus miestą (apie 18:00 val.) visom spalvom sužėri Kalėdų eglutės ir pagrindinėse miesto aikštėse (Sovetskaja ir Lenino) prasideda linksmybės – kalėdinės mugės su muzika ir dainomis. Triukšminga, linksma, gražu. Vykstame į sanatoriją. Įsikuriame. Vakarienė. Diskoteka. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Vykstame apžiūrėti šiuolaikiško modernaus Gardino tekstilės fabriko „Gronitex“. Ekskursija – pažintis su gamybos procesu. Apsilankymas firminėje fabriko parduotuvėje. Čia galėsite įsigyti mazgimo ir siuvimo siūlų gamintojo kainomis.
  Vykstame į Odelską. XVI a. pirmoje pusėje miestas buvo įkurtas karalienės Bonos įsakymu. Dabar tai kaimas, išsaugojęs baltarusiškas tradicijas. Trumpa ekskursija. O dabar prasideda linksmoji dalis. Odelsko bendruomenės namuose grupę pasitinka Odelsko tautinių dainų kolektyvas. Lankomės tautinių muzikos instrumentų *muziejuje. Muziejaus įkūrėjas supažindins su muzikos instrumentų kolekcija, pasiklausysite, kaip šie instrumentai skamba, kartu padainuosite. Apžiūrite audėjų darbų parodą. Pietūs – nacionalinių baltarusiškų patiekalų *degustacija. Linksma edukacinė programa su tautinių dainų ir šokių kolektyvu „Živica“: mokysitės baltarusiškų dainų ir šokių.
  Vykstame į šalia Gardino įsikūrusį pramogų ir turizmo *objektą „Korobčycy". Tai savitas stilizuotas XIX a. dvaras, įrengtas prabangiai, skoningai ir su užmoju. Jame galima pasivažinėti arklių traukiamais vežimais, pajodinėti žirgais, pasigrožėti elniais, šernais, egzotiškais paukščiais.
  Tai istorinis-kultūrinis kompleksas, kuris supažindins Jus su kaimo turizmu Baltarusijoje, turėsite galimybę pamatyti Gardino tvirtovę, partizanų stovyklą. Išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Alytų – apie 21:00 val., į Kauną – apie 22:00 val., į Vilnių – apie 23:30 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė sanatorijoje „Neman“.
 • 1 pusryčiai ir vakarienė.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Sveikatos draudimas kelionės metu (PRIVALOMAS turėti su savimi kelionės metu).
 • Bevizis leidimas į Baltarusiją ir Gardino gido paslaugos – 6 Eur/asm. (PRIVALOMAS visiems keliautojams).
 • Pietūs restorane „Karališkoji medžioklė“ – 5,5 Eur.
 • Mokami objektai (*). Už visus mokamus objektus (ekskursija tekstilės fabrike+ muzikos instrumentų muziejus+nacionalinių patiekalų degustacija+edukacinė programa su „Živica“+įėjimo bilietas į „Korobčycy“ ir vietinio gido paslaugos) – 20 Eur.


Papildoma informacija


 • Keliaujantiems į Gardiną viza nereikalinga, reikalingas PASAS (asmens tapatybės kortelė negalioja!).
 • Pasas galiojantis ne trumpiau negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.
 • Ne vėliau kaip 5 darbo dienos iki kelionės pradžios privaloma atsiųsti paso kopiją.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Muziejuose, bažnyčiose kelionės vadovas ekskursijų neveda.