Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Sniego senių paradas Duobelėje - Kalėdinių eglučių kelias ir mugės Rygoje
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Naujiena!

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 25 € 30.00 € - 16.67%

Kelionės išskirtinumai

 • Kviečiame smagiai praleisti savaitgalį didžiausioje Rygos kalėdinėje mugėje, fotografuotis su gigantiškais seniais besmegeniais Duobelėje, parsivežti ne tik saldžių skanėstų, bet ir “gerklėdraskio”!

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.12.15 2018.12.15 0 naktys 2500 3000
Naujiena!

Užklausti

 • Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Latvijos miestelį Duobelę. Čia mūsų laukia smagi atrakcija. Pasiėmę specialius Duobelės žemėlapius, kuriuose sužymėtos visos miestelio aikštės, keliausime susitikti su didžiuliais seniais besmegeniais. Kai kurių ūgis siekia net 5 metrus. Sniego seniai neištirpsta (taip jau sumanyta) ir kasmet keičia profesiją: pernai jie buvo olimpiečiai, užpernai – dailininkai, o kuo nustebins šiemet – pamatysite patys. Grožėsimės, fotografuosimės, o jei bus sniego, ir patys padovanosime Duobelei savo sniego senį.

   

  Galbūt kai kas truputį sužvarbo? Gal sušalo rankos? Mums būtina apsauga nuo peršalimo, gripų ir visokių kitokių pavojų. Todėl važiuosime į Olainės rajoną. Ten gyvena Antra, kuri geriausiai išmano, kaip saugoti savo sveikatą, nes savo *ūkyje „Česnakų pasaulis“ gamina viską, ką tik galima pagaminti iš česnakų: marinuoja česnakų žiedus, džiovina skilteles, verda arbatas, pagardus, užraugia trauktines. Ir mes ragausime česnakų arbatos, “gerklėdraskio”, česnakinės sriubos ir salsos ir netgi česnakinės karamelės. Būtinai kažką nusipirksime, ir jokie virusai mums bus nebaisūs.

   

  Kelionės pabaigoje lankomės Rygoje ir mus išsyk apgaubia Šv. Kalėdų laukimo dvasia. Keliaujame romantišku maršrutu, kurio piktograma - kalėdinė eglutė. 2011 metais, švenčiant kalėdų eglutės 500 metų jubiliejų, pirmą kartą mieste skirtingu stiliumi buvo papuoštos 25 eglutės. Idėja patiko ne tik rygiečiams, bet ir miesto svečiams. Šiemet festivalis "Kalėdinės eglutės kelias" žada būti labai spalvingas, įdomus ir neįprastas. Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailinkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas. Kiekvienas kūrinys turi savo pavadinimą, autorių ir trumpą idėjos aprašą. Festivalio esmė – pateikti miesto įvaizdį, kuris skirtųsi nuo kitų Europos sostinių ir išryškintų kultūrinį miesto gyvenimą. Renginys ne tik džiugina, bet ir primena, jog Ryga - miestas, kuriame pirmą kartą buvo papuošta kalėdinė eglutė.

  Dabar galime užsukti į Domo aikštėje šurmuliuojančią Kalėdinę mugę. Saldus keptų migdolų aromatas, maloniai šildantis glintveinas, tradiciniai latviški pipiriniai sausainiai piparkukas, rūkomų dešrelių dūmas - viskas aiškiai byloja, kad Kalėdos artėja. Medaus kubiliukai, primenantys šiltą vasaros saulę; saldžiai kvepiančios vaško žvakės, tautodailinkų megztos raštuotos pirštinės, šalikai, kepurės, mediniai žaisliukai ir skuduriniai meškiukai, o elegancijos mėgėjams - gintaro ir sidabro papuošalai. Kiekvienas išsirinks savo kalėdinį stebuklą...
  Užsukę į kūrybines dirbtuves, galėsite pasimokyti senųjų amatų, o jei išalksite, čia pat, mugėje, galėsite paskanauti tradicinių latviškų kalėdinių patiekalų. Vaikams bus smagu apžiūrėti avelių ir triušiukų gardus, sniego malūną, pajodinėti poniais ar pasisupti Kalėdų Senelio (latv. Ziemassvetku vecitis) karuselėje, užsukti į Kalėdų Senelio paštą arba jo namelį, kuriame kasdien verdama karšta sriuba. Mugės svečius maloniai nuteiks vakarais skambanti muzika - folklorinių ansamblių dainos ir populiarios kalėdinės melodijos.   

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai. Turistas moka pats už (*) pažymėtus lankomus objektus:

J Česnakinių skanėstų degustacija – 4 Eur suaugusiems, 3 Eur mokiniams.

 Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ žemutinė aikštelė (prie upės)
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a. 
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „IKI“ prie autobusų stoties.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.