Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Serengečio safario parkas - Heidės parkas
Lenkija - Vokietija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

  Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. keliauja nemokamai! (akcija taikoma nuo pradinės kelionės kainos)

 • Kelionės trukmė: 4dienos / 3naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 224 € 249.00 € - 10%

Kelionės išskirtinumai

  • Smagus ir aktyvus susitikimas su pasaulio gyvūnais Serengečio safario parke: dalyvausite trijose safario programose, iš arti stebėsite gyvūnus Beždžionių šalyje, išbandysite daugybę atrakcionų. Laiko užteks viskam.
  • Heidės parkas – tikras rojus „aštrių“ atrakcionų mėgėjams, bet smagu bus visiem nuo 3 iki 93 metų.
  • Kelionė autobusu taip pat taps atrakcija – varžysitės viktorinose, žaisite edukacinius žaidimus, spręsite logines užduotis, komandininiuose žaidimuose dalyvaus visa šeima.
  • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai*. 

   * Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
   * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
   * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.10.27 2018.10.30 3 naktys 22400 24900
Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. keliauja nemokamai! (akcija taikoma nuo pradinės kelionės kainos)

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.


 • Pusryčiai. Vykstate į *Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS - tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiatės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai - krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris - tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas... Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai - Laisvalaikio šalis ir 40 spalvingų atrakcionų!

  Vakarą praleisite Celėje – viename gražiausių Šiaurės Vokietijos miestų. Celė 2002 m. pripažinta gražiausiu Vokietijos miestu. Senamiestyje išsaugota apie 600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a. veikia pats seniausias Vokietijos teatras („ Schlossteater“). Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.


 • Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms!

  Kartu su kelionės vadovu *visuomeniniu transportu vykstate į Soltau miestelį. Pageidaujantys lankosi terminių vandenų *parke „Soltau Therme“. Po emocingos ir aktyvios dienos tai puiki proga pasimėgauti žemės gelmių gydomosiomis galiomis: terminis vanduo valo, detoksikuoja, atpalaiduoja ir suteikia naujos energijos. Lankytojai gali plaukioti šilto vandens lauko baseine, atsipalaiduoti burbulinėse voniose, masažuotis po krintančiais kriokliais skirtingo druskingumo vandens grotose, Heidės parke „prarėktas“ balso stygas atgaivinti druskos garų ir eterinių aliejų kameroje. Erdvi saunų sritis: miško kvapų sauna (75°C), vaistažolių ir eterinių aliejų sauna (95°C), žeminė pirtis (90°C), druskos kristalų sauna (80°C), tikra suomiška sauna, "Rasul" ir meditacinės pirtys (aromatizuota garinė pirtis, speciali kvapų ir muzikos terapija).

  Vakare išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.


 • Kelionė per Lenkiją. Pavakary sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


(*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus (*) pažymėtus mokamus objektus:

Serengečio safario parkas – 22 EUR suaugusiems, 16 EUR vaikams (3 – 12 m.).

Pasaulio žvėrių safaris – 5,50 EUR.

Heidės parkas (grupinė kaina)- 23 EUR suaugusiems, 20 EUR vaikams (3 - 17 m).

Soltau Therme (baseinai ir druskos kameros, 3 val.) – 12 EUR suaugusiems, 9 EUR vaikams iki 14 m.

Soltau Therme (saunų sritis, 3 val.) – 11 EUR suaugusiems, 8 EUR vaikams iki 14 m.

Visuomeninio transporto bilietas – 3,5 EUR.

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 EUR.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!*
 • Kaina vaikui iki 12 m. 239 Eur  – 10% -  215 Eur

* Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
* Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
* Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.