Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Ryga ir spektaklis-muzikinė fantazija „Tango tarp eilučių“
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 39 € 49.00 € - 20.41%

Kelionės išskirtinumai

 • Ryga - nuostabus miestas, nes kiekvienas namas, skersgatvis, užeiga apipinti būtom – nebūtom istorijom ir legendom. Išminčiai sako: „Tam, kuris sugebės perskaityti legendą, ši atskleis daugiau tiesos nei miesto kronikos puslapiai". Latvijos kompozitoriaus, talentingo melodijų meistro, „tango karaliaus“ Oskaro Stroko gyvenimo istorija ir yra  viena iš Rygos senamiesčio legendų.
  Rygos rusų dramos teatras spektaklyje „Tango tarp eilučių“ pirmą kartą pasakoja šią legendą visiems, kam artimi 20 – 30-tų metų hitai. 

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.10.27 2018.10.27 0 naktys 3900 4900 Užklausti

 • Ryte išvykstame į Latvijos sostinę Rygą. Apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena, “Trijų brolių” namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčia, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, “namas su katinu”. Laisvas laikas.
  Pageidaujantiems siūlome apsilankyti įdomiame Mados *muziejuje, dirbančiame kartu su Aleksandro Vasiljevo fondu. Interaktyvioje ekspozicijoje – skirtingų amžių madingiausi drabužiai. Kartu su muziejaus gidu leidžiatės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christiano Dioro, Ivo Sen Lorano, Marko Boano, Džianfranko Fere fantazija, skoniu, laikmečio pajautimu.
  Mados muziejaus kavinė – ne mažiau intriguojantis muziejaus tęsinys. Čia viskas pašvęsta.. šokiams.  Nieko keisto, nes kavinė ir muziejus įsikūrę istoriniame name, kuriame jau XX a. pradžioje buvo įsikūrusi pirmoji Rygoje šokių mokykla. Kavinėje viskas byloja apie šokius ir muziką: senos fotografijos, knygų apie šokių teoriją iliustracijos, romantiškos 20-30-ųjų metų mados suknelės, nedidelėse vitrinose – senoviniai aksesuarai ir puošmenos. Istorijos tema atsispindi ir kavinės meniu: galite paragauti ne tik Rygos klasikos – pyragaitį „Vencriga“, Rygos balzamo, bet ir sužinoti jų istoriją. Dalyvaujame likerių *degustacijoje „Gėrimas – legenda“. Skanausite penkių rūšių likerį „Mandarine Napoleon“, „Grand Marnier Cordon Rouge“, „Chartreuse“, „Frangelico“, „Amaretto“ ir išgirsite šių gėrimų sukūrimo legendas-istorijas.

  19:00 val.  lankomės M. Čechovo vardo rusų dramos teatre ir grožimės aistringu spektakliu – A. Ščerbako fantazija pagal Oskaro Stroko muziką „Tango tarp eilučių“. Tai talentingo menininko, sukūrusio daugiau nei 300 tango melodijų ir įvairių kitų muzikinių kūrinių, gyvenimo, meilės, skausmo, praradimų ir pergalės istorija. Išgirsite gerai žinomus O. Stroko romansus ir tango melodijas: „Akys juodosios“, „Pasakyk, kodėl“, „Mėnulio rapsodija“ „Miegok, mano vargše širdie“ ir Raimundo Paulso dainą, dedikuotą O. Strokui, - „Karalius kuria tango“.

  Spektaklyje dalyvauja miuziklo, kabareto ir estrados atlikėjai, net orkestro duobė lieka tuščia, nes orkestro muzikantai taip pat groja – šoka scenoje. Spektaklis sujaudins visus – nesvarbu, kiek jums metų, nes laikas bėga, pasaulis keičiasi, o meilė visuomet ta pati...

  Apie 22:00 val. išvykstame Lietuvos link. 

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu;
 • kelionės vadovo ir gido paslaugos;
 • bilietas į spektaklį M. Čechovo vardo rusų dramos teatre;
 • ekskursinė programa.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Likerių degustacija „Gėrimas-legenda“ – 6,5 Eur.(pageidaujantiems).
 • Mados muziejus (bilietas+muziejaus gido paslaugos) – 7 Eur. (pageidaujantiems).


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a.(Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „Iki“ prie autobusų stoties
 • Į kelionę būtina pasiimti asmens tapatybės kortelę arba pasą, galiojančius mažiausiai 6 mėn., skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
 • Lankomų objektų eiliškumas gali nežymiai keistis.
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią 6 mėn. asmens tapatybės kortelę arba pasą ir kuponą.