Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

RYGA IR S. PROKOFJEVO BALETAS „ROMEO IR DŽIULJETA“
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Rudenį pradėk smagiai! Kultūringas šeštadienis Ryga+baletas!

 • Kelionės trukmė: 0dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 38 € 43.00 € - 11.63%

Kelionės išskirtinumai

 • Kultūringas savaitgalis: pažintis su Latvijos sostine Ryga ir S. Prokofjevo baletas "Romeo ir Džuljeta" Latvijos nacionaliniame operos teatre. Te amžinos meilės istorija pabudina jausmus.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.09.01 2018.09.01 0 naktys 3800 4300
Rudenį pradėk smagiai! Kultūringas šeštadienis Ryga+baletas!

Užklausti

 • Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame  į Latvijos sostinę Rygą. Rygos senamiestis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. Istorinio Rygos centro architektūroje savo pėdsakus palikę visi Rytų Europai būdingi architektūros stiliai - nuo gotikos iki moderno, o išlikę XIX a. mediniai pastatų kompleksai šiandien  yra viena unikaliausių vertybių.  Leidžiamės į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysite Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - “Trijų brolių” namus; Domo katedrą ir vienuolyno kompleksą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, “namą su katinu”.

  Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti siauromis Rygos senamiesčio gatvelėmis, užsukti į kavinę paskanauti latviškų patiekalų ar tiesiog sušilti prie puodelio kavos. Pageidaujantys gali apsilankyti viename iš Rygos muziejų.

  Pageidaujantys lankosi įdomiame Mados *muziejuje, dirbančiame kartu su Aleksandro Vasiljevo fondu. Interaktyvioje ekspozicijoje – skirtingų amžių madingiausi drabužiai. Kartu su muziejaus gidu leidžiatės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christiano Dioro, Ivo Sen Lorano, Marko Boano, Džianfranko Fere fantazija, skoniu, laikmečio pajautimu. Eksponuojamos parodos tema „Auksiniai XX-ieji“.

  Mados muziejaus kavinė – ne mažiau intriguojantis muziejaus tęsinys. Čia viskas pašvęsta.. šokiams.  Nieko keisto, nes kavinė ir muziejus įsikūrę istoriniame name, kuriame jau XX a. pradžioje buvo įsikūrusi pirmoji Rygoje šokių mokykla. Kavinėje viskas byloja apie šokius ir muziką: senos fotografijos, knygų apie šokių teoriją iliustracijos, romantiškos 20-30-ųjų metų mados suknelės, nedidelėse vitrinose – senoviniai aksesuarai ir puošmenos. Istorijos tema atsispindi ir kavinės meniu: galite paragauti ne tik Rygos klasikos – pyragaitį „Vencriga“, Rygos balzamo, bet

  ir sužinoti jų istoriją. Dalyvaujame likerių *degustacijoje „Gėrimas – legenda“. Skanausite penkių rūšių likerį „Mandarine Napoleon“, „Grand Marnier Cordon Rouge“, „Chartreuse“, „Frangelico“, „Amaretto“ ir išgirsite šių gėrimų sukūrimo legendas-istorijas.

  19:00 val. lankomės  Latvijos nacionaliame operos teatre. Grožimės teatru ir S. Prokofjevo baletu „Romeo ir Džuljeta“. Baletą pagal nemirtingą Viljamo Šekspyro tragediją S. Prokofjevas sukūrė 1936 m. Be abejonių, iki šių dienų tai vienas populiariausių šio žanro kūrinių. Romantiška amžinos meilės istorija gimsta pasaulyje, kuriame visi trokšta turtų, valdžios, šlovės ir priešininkų mirties... Statydama spektaklį pagal visiems gerai žinomą siužetą kroatų choreografė Valentina Turku stengiasi atskleisti epochos dvasią: drąsa ir jautrumas, negailestingumas ir pulsuojančios aistros pinasi į vieną paveikslą. Tačiau virš atšiauraus laikmečio, žmogiškų silpnybių ir tamsos iškyla amžina meilė.

  Apie 21:30 val. išvykstame į Lietuvą. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – 24:00 val., į Kauną /Vilnių iki 3:00 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Bilietas į spektaklį Latvijos nacionaliniame operos teatre.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai. Turistas moka pats už (*) pažymėtus lankomus objektus: Mados muziejus (bilietas+muziejaus gido paslaugos) - 7 Eur. Likerių degustacija "Gėrimas-legenda" - 6,5 Eur.


Papildoma informacija


 • Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio.
 • Detalią informaciją atsiųsime 2 d. prieš kelionę.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.