Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

RYGA IR J. ŠTRAUSO BALETAS „ŽYDRASIS DUNOJUS“
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Išvykimas iš Kauno, Panevėžio. Vietų nėra. Pagal paklausimą.

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 45 € 55.00 € - 18.18%

Kelionės išskirtinumai

 • Valsų karaliaus Johano Štrauso nuostabi muzika įkvėpė sukurti romantišką baletą „Žydrasis Dunojus“, pasakojantį apie pasirinkimą tarp meilės ir scenos, svajonių ir realybės. Pirmą kartą „Žydrasis Dunojus“ Rygos operos ir baleto teatre buvo pastatytas 1957 m. Naujasis pastatymas žymi svarbią datą – balandį sukanka 110 metų nuo Helenos Tangijevos-Birznicės - žymios balerinos, choreografės, pedagogės, pastačiusios šį baletą,- gimimo dienos.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.03.17 2019.03.17 0 naktys 4500 5500
Išvykimas iš Kauno, Panevėžio. Vietų nėra. Pagal paklausimą.

Užklausti

 • Ryte išvykstame iš Lietuvos.
  Atvykstame  į Latvijos sostinę Rygą. 12:00 val. lankomės Latvijos operos ir baleto teatre ir grožimės Johano Štrauso baletu „Žydrasis Dunojus“. Valsų karaliaus Johano Štrauso nuostabi muzika įkvėpė sukurti romantišką baletą, pasakojantį apie pasirinkimą tarp meilės ir scenos, svajonių ir realybės. Pirmą kartą „Žydrasis Dunojus“ Rygos operos ir baleto teatre buvo pastatytas 1957 m. Naujasis pastatymas (premjera įvyko balandžio 12 d.) žymi svarbią datą – balandį sukanka 110 metų nuo Helenos Tangijevos-Birznicės - žymios balerinos, choreografės, pedagogės, pastačiusios šį baletą,- gimimo dienos.
  Rygos senamiestis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. Istorinio Rygos centro architektūroje savo pėdsakus palikę visi Rytų Europai būdingi architektūros stiliai - nuo gotikos iki modern, o išlikę XIX a. mediniai pastatų kompleksai šiandien  yra viena unikaliausių vertybių.  Leidžiamės į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysite Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - “Trijų brolių” namus; Domo katedrą ir vienuolyno kompleksą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, “namą su katinu”.
  Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra, Europoje suklestėjusia XIX – XX amžių sandūroje. Bandyta sukurti naują, istorinių stilių nekopijuojantį stilių, išimtinai remiantis estetika ir kūrėjų įkvėpimu. Ryga yra išskirtinis „Jugendstil“ arba secesinio stiliaus pastatų miestas Europoje. Todėl ekskursijos metu grožitės jugendstiliaus pastatų ornamentais, subtiliomis detalėmis, įdomiais konstrukciniais sprendimais. Laisvas laikas Rygos senamiestyje.
  Laisvas laikas, kurio metu galima paklaidžioti siauromis Rygos gatvelėmis, išgerti puodelį kavos. Norintieji pasigrožėti miesto panorama iš paukščio skrydžio, gali užsukti į „Radison Blu“ viešbutį ir pakilti į 26 aukštą. Aukščiausiai įsikūrusio kokteilių baro* “Skybar” svečiams atsiveria viena gražiausių Rygos panoramų. Įsitaisę minkštuose šio modernaus baro krėsluose klausydami muzikos atsipalaiduosite, galėsite pasimėgauti puodeliu karštos kavos, paragauti garsiojo juodojo balzamo.
  Pageidaujantys (lydimi gido) gali aplankyti Šviesos rūmus – moderniąją Latvijos nacionalinę biblioteką. Grožėsitės įspūdingu pastatu, kurio projektą sukūrė pasaulinio garso latvių kilmės architektas Gunaras Birkertas. Tai vienas įspūdingiausių kultūrinės paskirties pastatų per pastarąjį XXI-ąjį amžių. Latviai iš senos bibliotekos į naująją knygas iš rankų į rankas perdavė per gyvąją žmonių grandinę. Knygų pernešimo akcijos metu perkelta 78 tūkstančiai knygų. Keliaudami per septynis bibliotekos aukštus susipažinsite su modernios bibliotekos istorija, pasigrožėsite jos interjeru. Šiame įspūdingame 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastate įrengta tūkstančio vietų skaitykla, įkurtas archyvas, talpinantis net 4,2 mln. knygų; veikia restoranas, parodų centras, konferencijų salės. Ypatinga ne tik bibliotekos struktūra, bet ir jos architektūrinis sprendimas.
  Išvykstame Lietuvos link.

Į kelionės kainą įskaičiuota


• Kelionė autobusu.
• Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
• Bilietas į spektaklį Latvijos nacionaliniame operos teatre.
• Ekskursinė programa.
• Kuro mokestis.
• Kelionės organizavimas.Į kelionės kainą neįskaičiuota


• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
• Įėjimas į „Skybar“ – 5 Eur.Papildoma informacija


Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.  
Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Išvykimas iš Kauno, Panevėžio 2018 03 17d.
• Išvykimo laikai gali nežymiai keistis. Detalią išvykimo informaciją atsiųsime 2-3 d. prieš kelionę Jūsų nurodytu el. paštu.