Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

POILSIS JŪRMALOJE – DUONOS, PIENO, MEDAUS ŠVENTĖ JELGAVOJE
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Kaina vienam asmeniui: 26 € 34.00 € - 23.53%

Kelionės išskirtinumai

 • Puikų būdą atsikvėpti po darbų ir susipažinti su tradicine Latvijos virtuve siūlo kaimyninės šalies miestas Jelgava.
  XVII Latvijos pieno, duonos ir medaus šventė  ir  XV valčių iš pieno pakuočių regata – gardžiausios metų šventės. Tuo metu Jelgavoje vienoje vietoje galima ragauti pieno, duonos ir medaus gaminių, mėgautis skonių įvairove iš įvairių Latvijos kampelių. Visi gali dalyvauti linksmuose kulinariniuose konkursuose ir palaikyti kurį nors stulbinamos pieno pakuočių valčių regatos dalyvį.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.08.25 2018.08.25 0 naktys 2600 3400 Užklausti

 • Ryte išvykstate į Jūrmalą  – didžiausią Baltijos valstybių kurortinį miestą. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė.

  Jei norėsite susipažinti su miesto architektūra, galėsite leistis su gidu į ramią, neilgą ekskursiją: pasigrožėsite praeito šimtmečio pradžioje pastatytais mediniais vasarnamiais ir šiuolaikinės architektūros pastatais, užsuksite ir į Jūrmalos miesto muziejų. Muziejaus kolekcijoje yra daug eksponatų, pasakojančių apie gyvenimą kurorte nuo XVIII a. pabaigos iki mūsų dienų, vyksta įvairios parodos. Poilsis prie jūros.

  Atvykstame į Jelgavą. Šiandien čia vyksta tradicinė vasaros pabaigtuvių pieno, duonos ir medaus šventė!

  Trumpos ekskursijos metu apžiūrėsite miesto įžymybę - didingus Jelgavos rūmus. 1737 m. dabartiniams rūmams pamatus padėjo Kuržemės hercogas Ernstas Johanas Bironas, Rusijos dvaro architektui Rastreliui pavedęs sukurti naują baroko stiliaus rezidenciją. (Rastrelis projektavo ir garsiuosius Rundalės rūmus, Peterhofo rūmus ir Žiemos rūmus Sankt Peterburge.) Kadaise čia šeimininkavo Kuržemės hercogas, prieglobstį sau buvo radęs net Prancūzijos karalius Liudvikas VIII. Jelgavos senamiestis. Pakylame į Šv. Trejybės bažnyčios *bokštą. Bokšto devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima grožėtis miesto panorama į visas pasaulio šalis, o aukštu žemiau – elegantiškas restoranas. Laisvas laikas.

  Jelgavoje senamiestyje, gatvėse, aikštėse, Pašto saloje šurmuliuoja smagi „XVII Latvijos pieno, duonos ir medaus šventė!“ Ši šventė sutraukia virš 150 amatininkų, ūkininkų ir verslininkų, kurie siūlo Latvijoje pagamintus produktus ir prekes. Šventės lankytojai galės prisiragauti latviškų valgių, sudalyvauti liaudies žaidimuose ir atrakcionuose. Šventės metu bus renkamas geriausias latviškas jogurtas ir vietos medus, o kepėjai pristatys ne tik tradicinius latviškus kepinius, bet ir naujas jų rūšis, varžysis dėl neįtikėčiausių „duonos“ rekordų. Kasmet renginio programa tampa vis įvairesnė: vyksta karvių melžimo, patiekalų valgymo ir netgi šakelių mėtymo į vandenį, kaip darydavo Mikė Pukuotukas, čempionatai. Visos atrakcijos susiję su pienu, duona, medumi.

  Keliaujame į Pašto salą. Miesto centre, tarp Lielupės ir Driksos upių esanti sala, į kurią veda įspūdingas pėsčiųjų tiltas, jau spėjo tapti mėgstama jelgaviečių laisvalaikio praleidimo vieta ir turistų traukos centru. Šiandien čia vyksta unikalus renginys - vienintelė Europoje valčių iš pieno pakelių regata. Varžybose dalyvauja išradingai išpuoštos valtys, pagamintos iš 40 000 oro pripildytų pieno pakelių. Puikus fantazijos ir guvaus proto pavyzdys.

  Renginio tikslas – skatinti sveiką gyvenimo būdą, todėl šventės metu nepardavinėjami alkoholiniai gėrimai. Organizatoriai žada įrodyti, jog linksmintis ir pramogauti smagiausia blaivia galva.

  Apie 20:30 val. išvykstame Lietuvos link. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – 22:30 val., į  Kauną – apie 24:00 val., į Vilnių – apie 1:30 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kuro mokestis.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) - mokami objektai. Turistas moka pats: pasikėlimas į Šv. Trejybės bokštą - 1 Eur.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio. Detalią išvykimo informaciją atsiųsime el. paštu 2-3 d. iki išvykimo.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Obejektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.