Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Naujieji metai Saremos saloje su nakvyne "Spa Ruutli" - Pernu
Estija

Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės

  Vietų nėra. Pagal paklausimą. Kelionė užsakoma tik kartu su Naujametine švente!

 • Kelionės trukmė: 2dienos / 1naktys
 • Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 106 € 125.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

 • „Naujuosius sutikau tikroje žiemos pasakoje!“ Taip galėsite pasakyti, jei nuspręsite Naujuosius sutikti Saremoje. Sala garsėja senovinėm bažnyčiom, vėjo malūnais ir unikalia gamta, kuri žiemą žavi savo atšiaurumu ir neaprėpiamais sniegynais. Tarsi Gerda ir Kajus keliausite per Ledo karalystę, o Naujuosius sutiksite šiltame jaukiame „SPA Ruutli“ viešbučio restorane: puikus švediškas stalas, gyva muzika, siurprizai, šampano purslai ir šventinis fejerverkas...

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2017.12.31 2018.01.01 1 naktys 10600 12500
Vietų nėra. Pagal paklausimą. Kelionė užsakoma tik kartu su Naujametine švente!

Užklausti

 • Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Apie pietus atvykstate į Virtsu uostą. Plaukimas *keltu į Muhu salą. Vaike – Vain sąsiauriu, skiriančiu Muhu salą nuo Saremos salos, patenkate į didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą – Saremą. Atvykstate į vienintelį apskrities miestą, salos sostinę Kuresarę. Čia, buvusiame Arensburge, pagrindinis turistų lankomas objektas yra XIII a. vyskupų pilis-tvirtovė, į kurią panašios nerasite nė vienoje Baltijos šalyje. Pilis žiemą neveikia, tačiau apžiūrėsite jos išorę, o gidas supažindins su pilies istorija, legendomis. Pasivaikštote po miestelį, apžiūrite Rotušę, senuosius Teismo rūmus, Svarstyklių namus. Vykstate apžiūrėti Anglos vėjo malūnų *komplekso. Kadaise kiekvienas salos kaimas turėjo savo malūną, dabar tai vienintelė išlikusi malūnų kalva. Sukate prie Kaali meteoritinio kraterio – ežero. Kaali meteorito krateriai – tarptautiniu mastu žinomas objektas. Teigiama, jog krateris suformuotas prieš 2400-7500 metų. Manoma, jog tuo metu saloje jau gyveno žmonės, o meteorito smūgis turėjo prilygti atominės bombos sprogimui. Kaali ežeras - didžiausias iš kraterių (diametras siekia 110 metrų) ir aštuntas pagal dydį pasaulyje. Kaali krateris yra vienintelis išlikęs tokio pobūdžio gamtos reiškinys Europoje. Antikos tyrinėtojai (Tacitas, Pitijus ir kiti) aprašo savo kelionių metu aplankytą saulės dievo Helioso sudužimo vietą, kuri, remiantis šiais šaltiniais, gali būti Saremos sala. Jei oras bus palankus, pažintį su sala vainikuos nuostabus gamtos kūrinys -  šiaurine Saremos salos pakrante besidriekiantis Pangos skardis (nutįsęs apie 2,5 km., aukščiausioje vietoje - 21 m). Pasak legendos, kadaise nuo šio skardžio jūrai buvo aukojamos žemės gėrybės. Vykstate į viešbutį „Ruttli“***, įsikūrusį gražioje pajūrio promenadoje, šalia jachtų prieplaukos ir Kuresarės pilies parko. Poilsis. Mėgaujatės sauna, atsigaivinate Ruttli vandens pramogų parke.
  21:00 val. dalyvaujate **šventiniame Naujųjų sutikime: puikus švediškas stalas, gyva muzika, programa, siurprizai, šampano purslai ir šventinis fejerverkas... Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai – švediškas stalas. Išvykstate Lietuvos link. Pakeliui sustojimas Pernu – gražiame pajūrio mieste-kurorte. Tai Estijos vasaros sostinė su puikiais balto smėlio palūdimiais ir nedideliu uostu. Žiemą paplūdimiais nedaug ką sužavėsi, bet miestas pasirodys įdomus besidomintiems  architektūra ir istorija. Įkurtas 1251 m., viduramžiais Pernu tapo vienu iš turtingiausių Hanzos sąjungos miestų. Dabartinė architektūra lengva ir stilinga: funkcionalios architektūros pastatai puikiai dera su romantiško stiliaus medinėmis vilomis, šiuolaikiniai stiklo ir plieno statiniai su puošniais imperatoriško periodono namais. Pageidaujantys galės kartu su gidu pasivaikščioti po kurortą. Noritys ramaus poilsio vaikščios pajūrio promenada, o mėgstantys aktyvų laisvalaikį galės apsilankyti  didžiausiame Estijos  (11500 m²) *vandens parke „Trevise Paradiis“. Čia rasite nuotykių“ baseiną, uždarus vandens kalnelius, „krioklius“, atvirą baseiną su pašildytu vandeniu, sukūrines vonias, barą vandenyje. Smagią adrenalino dozę gaus visi, pasiryžę išbandyti ilgiausią (85m), spec. efektais praturtintą vandens kalnelį „Juodoji skylė“, slenkstėtą upę, o drąsiausieji galės nerti nuo 4 m aukščio tramplino. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare - naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje „SPA Ruutli“ dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose.
 • Vandens pramogos ir sauna viešbučio „SPA Ruutli“ vandens parke.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) - Bilietai už mokamus objektus: keltas į/iš Muhu salą – 6 EUR; Anglos vėjų malūnų kompleksas – 2,5 EUR; vandens parkas „Trevise Paradiis“ (3 val.) – 19 EUR suaugusiems, 15 EUR vaikams 6-15 m.
 • *Naujametinė šventė "Spa Ruutli" viešbutyje ir vakarienė (švediškas stalas) 59 eur suaugusiam, 29 eur vaikui iki 16m. (kelionė užsakoma tik su naujųjų metų švente).
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 18 EUR
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 Papildoma informacija


 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali nežymiai keistis.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Vilniaus: "Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Panevėžio: "IKI" prie autobusų stoties (Ukmergės g.18)
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Kelionės kaina vaikui (iki 16m.) 99 Eur!