Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Naujieji metai Liubline
Lenkija

Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės

  Garantuotas išvykimas. Liko 4 vietos.

 • Kelionės trukmė: 2dienos / 1naktys
 • Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 89 € 100.00 € - 11%

Kelionės išskirtinumai

 • Naujuosius metus Liublino gyventojai mėgsta švęsti po žvaigždėtu dangum ir būtinai smagiai, išradingai, triukšmingai. Todėl kasmet skelbiama Naujųjų metų tema, skirtingose miesto aikštėse ruošiama programa, muzika, pasirodymai. 2015-ųjų tema „Liublino ugnys“: dominavo ugninga muzika, šokiai su ugnimi, pirotechnikų pasirodymai. Pernai vyko „Graikų festivalis“! Kviečiame pažiūrėti, kuo svečius ir miestiečius Liublinas nustebins šiemet.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2017.12.31 2018.01.01 1 naktys 8900 10000
Garantuotas išvykimas. Liko 4 vietos.

Užklausti

 • Atvykstame į Liubliną – vieną seniausių Lenkijos miestų, menantį ir keletą reikšmingų datų ir mums, lietuviams. Praėjus metams po 1385 m. Krėvos sutarties, kuria Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei buvo lemta tapti krikščioniška valstybe ir susisieti su Lenkija politiniais bei vedybiniais saitais, šiame mieste lenkų bajorai paskelbė Jogailą karaliumi. Tuos laikus mena Liublino pilyje esanti Švč. Trejybės koplyčia, kurios dviejose XV a. pr. freskose išlikęs ir paties valdovo atvaizdas. Galiausiai 1569 m. Liublino unija Lenkijos ir Lietuvos valstybę suvienijo daugiau kaip dviems šimtams metų. Visgi Liublinas buvo ne tik svarbus politinis centras, bet ir skirtingų kultūrų kryžkele. Liublino senamiestyje autentikos yra daugiau nei bet kuriame kitame Lenkijos mieste – išlikę 70% autentiškų pastatų. Ekskursija Liublino *pilyje. Tai viena puikiausių Lenkijoje karališkųjų rezidencijų, kurioje ypač mėgo reziduoti paskutinis Jogailaičių dinastijos atstovas Žygimantas Augustas. Dabar tai didžiulis muziejus, kurio žymiausias eksponatas – Jano Matejkos paveikslas „Liublino Unija“, o vertingiausias, verčiantis aiktelėti, objektas – Šv. Trejybės *koplyčia. Gotikinė šventovė, XIV a. pastatyta karaliaus Kazimiero Didžiojo rūpesčiu, išpuošta nesuskaičiuojama daugybe bizantiškų freskų. Tai vienas vertingiausių ir originaliausių viduramžių meno paminklų ne tik Lenkijoje, bet ir Europoje. Ekskursija po senamiestį: Plac po Farze (parapijos bažnyčios aikštė) – ant fortifikuotos kalvos esančioje aikštėje saugomi Šventojo Arkangelo Mykolo bažnyčios griuvėsiai. Leidžaimės į Pilies aikštę. Joje lanku išsidėstę namai vadinami "Liublino akimi". Keliaudami senamiesčio gatvelėmis grožimės renesansiniu miestu (XVI a. į Liubliną iš Italijos atvyko daug mūrininkų ir jų statiniai įgavo net atskirą terminą – Liublino renesansas). Pamatysime Karališkojo tribunolo rūmus, Domininkonų bažnyčią, Lubomelskių šeimos namus - vieną geriausiai išsilaikiusių XVI a. pastatų; senamiestį juosiančią gynybinę sieną, Krokuvos ir Grodzka vartus. Įsikuriame viešbutyje. Trumpas poilsis. Pageidaujantiems siūloma *vakarienė viešbutyje. Naujųjų sutikimas Teatro aikštėje.  Naujųjų Metų šventė prasidės. 20:00 ir tęsis iki 1:00. Prasidės muzikinė kelionė nuo XIII a. dainų apie legendinį Liubliną iki hip-hopo, pasakojančio apie šiandienos Liublino gyvenimą. Susirinkusius linksmins dainininkai ir meno kolektyvai, muzika jungsis su vizualizacijomis ant didžiausio miesto ekrano – Kultūrų susitikimo centro fasado. Specialiai paruošti multimedijos šou, scenos pirotechnika, skirtingų kartų artistai, grojantys skirtingų žanrų muziką – visi rodys, pasakos, gros, dainuos apie savo miestą Liubliną. Šventinis fejerverkas! Nakvynė viešbutyje. (iki viešbučio pėstute 1,8 km).


 • Pusryčiai. Vykstame į nedidelį, bet žavų miestelį Kazimiežą Dolny. Vyslos upės pakrantėje įsikūręs nedidelis miestelis garsėja senovine medine architektūra ir vadinamas „lenkų renesanso perlu“. Ši vieta nuo seno buvo rašytojų, artistų, dailininkų traukos centru. Nuo XIX a. pabaigos Kazimiež Dolny tapo menininkų vasaros kurortu. Apžiūrite Turgaus aikštę su išlikusiu mediniu šuliniu ir XIV a. bažnyčia. Ant kalvos puikuojasi pilies liekanos ir renesansinės grūdų saugyklos, menančios miesto klestėjimo laikus. Pasivaikščiosite po jaukų senamiestį, kurio architektūra turistus žavi romantiškais ir autentiškais pastatais. Važiuodami Lietuvos link, stabtelime Balstogėje pasimėgauti vandens pramogomis. Pageidaujantys lankosi vandens *parke Tropikana, įsikūrusiame viešbutyje „Golebevskij“: dirbtinių bangų baseinas, sporto baseinas, du vandens kalneliai, hidromasažinės vonios: šarminė, magnio-kalcio, purvo; dvi saunos, garinė pirtis. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje dviviečiame –triviečiame kambaryje (priklausomai keliese vykstate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už visus mokamus objektus ir muziejų gido paslaugas:

☺Liublino pilis ir Šv. Trejybės koplyčia – 22 PLN suaugusiam, 17 PLN vaikams iki 14 m. + 160 PLN dviejų muziejaus gidų paslaugos(visai grupei).

☺Vandens parkas Tropikana (2 val.) - – 35 PLN suaugusiam, 20 PLN vaikams iki 14 m.

 • Vakarienė viešbutyje – 19 Eur (užsakoma ir apmokama iš anksto iki 2017 12 06d.).
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 19 Eur.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stov. a.
 • Išvykimas iš Vilniaus:  „Forum Palace“ automobilių stov. a. (Konstitucijos pr. 26).
 • Išvykimas iš Alytaus:  „Lukoil“ degalinė (Naujoji g. 27)
 • Išvykimo laikai gali nežymiai keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama ne vėliau kaip 2 d. iki išvykimo.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojantį LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę.

 ŸVakarienės valgiaraštis:

 • Baravykų sriuba su pupelėmis.
 • Kiaulienos kepsnys su bulvėmis ir salotomis.
 • Šaltų užkandžių stalas: Šalta mėsa ir dešra, kiaušinis su kumpiu, trijų skonių silkė, vištiena drebučiuose, vištienos salotos, graikiškos salotos, konservuotos daržovės, totoriškas ir krienų padažas, duona.
 • Šalti gėrimai. Kava, arbata.