Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Naujieji metai Budapešte
Vengrija

Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės

 • Kelionės trukmė: 4dienos / 3naktys
 • Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės
Kaina vienam asmeniui: 184 € 217.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

 • Žavioji dailininkų meka – Sentendre, „amžinų kalėdų miestelis“, sidabru švytinčio Dunojaus panoramos... Žavūs rankdarbiai, aštroka guliašo sriuba, rinktinių vynų aromatas ir skonis, terminių pirčių malonumai ir naujametinių linksmybių šurmulys Vaci gatvelėje būry senų – naujų draugų.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.12.30 2019.01.02 3 naktys 18400 21700 Užklausti

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Pora valandų kelio ir pažintį su Vengrija pradedame apsilankydami Dunojaus kilpos perlu vadinamame Šv. Andrėjaus miestelyje arba Szentendrė. Siauros, grakščios gatvelės, spalvingi namai ir romantiški skvereliai suteikia Sentendrė vieno gražiausių Vengrijos miestelių vardą. Vienu metu čia buvo susispietę 10 tūkst. serbų, kurie tapė kultūrinį bei istorinį miesto veidą, kūrė jo charakterį ir tradicijas. Štai kodėl miestelio gyventojams būdinga Balkanų atmosfera. Be jų Sentendrėje apsistojo vengrų, slovakų, vokiečių, rumunų. Kiekviena tauta statė savo maldos namus ir aplink juos kūrėsi. 1928 m. miestelyje apsigyvenusi dailininkų kolonija įkūrė daug meno galerijų ir muziejų. Pats miestas tapo tarsi muziejus – taip vadinamojo “provincinio baroko stiliaus”. Siauri, dviejų – trijų langų fasadai, ryškios sienos, ”kezai” – siauros siauros gatvelės, kur namai, atrodo, tuoj susiglaus kaktomis; raudoni ir rudi čerpiniai stogai, o požemiuose vyno rūsiai... Puiki Dunojaus kilpos panorama. Vaikštome, grožimės, fotografuojame, užsukame į vietinius turgelius ir parduotuvėles – jos taip pat primena muziejus. Viena iš jų vadinasi „Amžinų kalėdų miestelis“. Parduotuvė-muziejus veikia visus metus, bet prieš gražiausias žiemos šventes ji virsta žiemos stebuklų sodu, kuriame karaliauja elfai ir fėjos, akys raibsta nuo žaisliukų, girliandų, puošmenų. Ne viską galima nusipirkti, kai kuriose salėse įrengtos vitrinos su vintažinėm eglutės puošmenom, kalėdinėm dovanom, stalo papuošimais.
  Smaližius kviečia Marcipanų *muziejus. Jame apsilankę niekada nebesakysit, kad marcipanai – tik saldi masė iš trinto migdolo, cukraus sirupo ir rožių vandens. Sumanių skulptorių ir kulinarų rankos tą masę paverčia tikru šedevru: cukrinis pietų stalo servizas, šokoladinis vengrų parlamentas, Mocarto portretas, Vienos nėriniai, staltiesės, daugybė pasakų ir animacinių herojų, net žydinčių kaktusų kolekcija. Muziejus nustebins ir pavaišins, o parduotuvėlėje galėsite įsigyti miniatiūrinį marcipaninį šedevrą – sladų eglutės žaisliuką. Širdžiai apsalus, tiesiog būtina užsukti  į Vyno muziejų – didelį ir šaltą vyno rūsį. Stelažuose guli voratinkliais aptraukti buteliai – vynas iš įvairiausių Vengrijos regionų. Žinoma, būtinai *degustuosime gero vengriško vyno ir tikro vengriško guliašo.
  Vykstame į viešbutį. Įsikuriame. Pusvalandukas poilsio ir vykstame į Budapešto centrą. Pirmoji pažintis su miestu - romantiškas plaukimas *laivu Dunojumi, grožintis naktine Budapešto panorama. Budoje pakylame į Gelerto kalną. Sutemus nėra nieko romantiškesnio, nei spindinčios miesto šviesos, kaip ant delno regimas pilies kalno kompleksas, Parlamentas, visi 10 Budapešto tiltų…
  Vykstame į turistų meką - visuomet gyvą, šurmuliuojančią beveik 2 km ilgumo Vaci gatvelę, kurioje įsikūrė daugybė restoranų ir užeigų, mažų suvenyrų parduotuvėlių. Naujųjų sutikimas Vaci gatvelėje: koncertai, šokiai, tradicinės vengriškos linksmybės...
  Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą – Budą: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos; panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono.
  Pažintis su naująja miesto dalimi – Peštu. Belvarošo bažnyčia, antra pagal dydį šalyje Šv.Stepono katedra, į kurią vienu metu telpa net 8 tūkstančiai tikinčiųjų; vieni gražiausių Europoje Parlamento rūmai, kuriuose saugoma karališkoji Vengrijos karūna, vyksta parlamentarų posėdžiai ir svarbiausios valstybinės iškilmės. Didžiausia miesto paradinė aikštė – Didvyrių aikštė, išpuošta žymiausių šalies istorinių veikėjų skulptūromi; pasakų pilį primenantys Vajdahunyad rūmai, jungiantys įvairius architektūros stilius. Laisvas laikas, kurio metu  siūlome siūlome malonią pramogą (jos atsakyti Budapešte būtų šventvagiška) - maudynės terminiuose baseinuose. Vengrijos sostinėje yra gausybė terminių pirčių kompleksų, kuriuose apsilankęs žmogus ne tik atsipalaiduoja, atgauna jėgas, bet ir pataiso sveikatą.
  Laisvas laikas.
  Atsisveikinti su Vengrijos sostine siūlome romantiškai: 10 000 lempučių iliuminuotu apžvalgos *ratu pakylame į 65 m aukštį ir sukame tris ratus, apžvelgdami visą miestą. Vaizdai tokie įspūdingi, jog foto aparatai nenustos spragsėję, o daugybė nuotraukų ilgam primins viešnagę švytinčiame karališkame mieste... Vykstame į Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė patogiu autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Mokami objektai. Turistas moka pats už (*) pažymėtus mokamus objektus:
 • Marcipanų muziejus – 500 HUF (apie 2 EUR).
 • Vyno muziejus (vynų degustacija + vengriškas guliašas) – apie 4500 HUF (apie 15 EUR).
 • Plaukimas laivu Dunojumi – apie 15-20 EUR.
 • Sečeny terminiai baseinai – 5400 HUF (apie 18 EUR).
 • Apžvalgos ratas (3 ratai) – 2400 HUF (apie 8 EUR) suaugusiam, 1500 HUF (apie 5 EUR) vaikams iki 14 m.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 36 Eur.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo registracijos anketoje jūsų nurodytu el.paštu.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Lankomų objektų eiliškumas ir kainos gali nežymiai keistis.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.