Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

NAUJI METAI VARŠUVOJE aplankant Koperniko mokslo centrą
Lenkija

Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės

  Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės. Vietų nėra. Pagal paklausimą.

 • Kelionės trukmė: 2dienos / 1naktys
 • Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 85 € 98.00 € - 13%

Kelionės išskirtinumai

 • Naujametinė kelionė į Varšuvą bus ne tik šventė ir poilsis – atversite ir mokslo paslapčių knygą. Koperniko mokslo centras – vienas moderniausių technologijų muziejų Europoje. Eksperimentai, laboratoriniai bandymai, virtuali kūryba – čia viskas įmanoma. Pažinsite mokslo pasaulį ieškodami, žaisdami, džiaugdamiesi, stebėdamiesi... O paskui sutiksite Naujuosius Varšuvoje: pramogos, linksmybės, fejerverkai! Pirmąją naujųjų 2018-ųjų metų dieną – smagi atgaiva vandens pramogų parke „Tropikana“ Balstogėje

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2017.12.31 2018.01.01 1 naktys 8500 9800
Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės. Vietų nėra. Pagal paklausimą.

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Lenkijos sostinę. Lankomės viename moderniausių Europoje technologijų muziejuje “Koperniko mokslo centras“. Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami... Bilietas – magnetinė kortelė, kuri muziejuje tampa jūsų atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją, o vėliau išsiunčia į jūsų elektroninį paštą. Čia jūsų laukia skirtingos tematikos parodos: „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judėjimas“, „Re:Generacija“, „Buzzz!”, „Civilizacijos šaknys“, „Robotų“ bei „Aukštosios įtampos“ teatrai. Šis mokslo centras – tai interaktyvus muziejus, jame įdomiai ir žaismingai pateikiami įvairių mokslo sričių išradimai ir technologijos – nuo rato ir garo variklio iki interneto ir modernių laboratorinių prietaisų, supažindinama su žmogaus fiziologijos ir neuromokslų. Žaisdami interaktyvius žaidimus galėsite įsijausti į archeologų vaidmenį ir skaityti įrašus ant senovės civilizacijų statinių liekanų, į pasaulį pažvelgti gyvatės akimis, tapti virtualaus orkestro nariais, „groti“ įvairiausiais instrumentais: pagal širdies ritmą mušančiais būgnais ar arfa su lazerio spinduliuotės stygomis. Apčiuopsite, kas vyksta žmogaus smegenyse, kai jis įsimyli, liūdi, klausosi muzikos ar priima sprendimus. Pamatysite kaip atrodo virusai ir bakterijos, pasiklausysite ir pasimokysite įvairiausių pasaulio kalbų, įsitikinsite optinių iliuzijų įtaigumu, „išgyvensite“ Žemės drebėjimą ir išbandysite fakyro lovą... Muziejuje svajonės tampa realybe. Nemokėję groti – grosite, tapsite skęstančio laivo kapitonu arba pakilsite virš žemės ant skraidančio kilimo... 

  Pažintis su Varšuvos senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilis, Šv. Jono Krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, senoji Turgaus aikštė, apsupta puošnių ir spalvingų turtingų miestelėnų ir pirklių namų;  Pilies aikštė su Zigmanto II-ojo Vazos kolona; XVII a. Varšuvos globėjos Dievo Motinos bazilika, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis; konservatorija, kurioje mokėsi M.K. Čiurlionis. Laisvas laikas.

  Įsikuriame viešbutyje. Trumpa poilsio pertraukėlė. Grįžtame į senamiestį, pasiruošę smagiai pasveikinti artėjančius 2018-tuosius.

   Naujųjų sutikimas senojoje Defilad aikštėje. Šventinis koncertas „Hello 2018!“ , linksmai nusiteikusių žmonių šurmulys ir Naujųjų pradžią skelbiantis įspūdingas fejerverkas!

  1:30 val. vykstame į viešbutį. Pageidaujantys pasilikti Varšuvos senamiestyje ir pramogauti ilgiau, į viešbutį grįžta taksi (atstumas nuo centro iki viešbučio ~8 km). Nakvynė.

   

   


 • Vėlyvi pusryčiai. Vykstame į Balstogę. Atgaiva vandens pramogų parke* „Tropikana“: rekreacinis baseinas su dirbtinėmis bangomis, sporto baseinas, burbulinės vonios (purvo, magnio-kalcio, perlinė), 2 vandens nusileidimo takeliai, druskos grota, ledo urvas ir trys saunos. Vandens parkas įsikūręs 4* viešbutyje „Golembevskij".
  Nepageidaujančius lankytis vandens parke, autobusas paveš iki Balstogės centro – Kosciuškos turgaus aikštės. Čia puikuojasi barokinio stiliaus miesto Rotušė - vienas lankomiausių miesto objektų. Rotušė taip niekada ir netapo miesto administracijos buveine. Ji buvo naudojama kaip gaisrininkų stebėjimo bokštas ir parduotuvėlių vieta. Šiuo metu rotušėje yra Miesto muziejus. Apžvelgus aikštę galima pamatyti daug gražių pastatų, kurie sukuria vieningą architektūrinį kompleksą. Netoliese įsikūrę Branickių rūmai rūmai su savo parkais, sodais ir skulptūromis vadinami Lenkijos versaliu, tačiau visa tai apžiūrėti galėsite tik išoriškai - sausio 1-ąją Lenkijoje neveikia muziejai, kavinės, parduotuvės. Išvykstame Lietuvos link. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Bilietas į Koperniko mokslo centrą.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje 2 –3-čiame kambaryje (priklausomai keliese vykstate)
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats: bilietas į vandens pramogų parką „Tropikana“ (2,5 val.) – 40 PLN suaugusiam, 25 PLN vaikams iki 14 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 11 EUR.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės:
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.