Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

NAUJI METAI JŪRMALOJE su nakvyne 5* viešbutyje '"Baltic Beach hotel"
Latvija

Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės

  Liko 6 vietos.

 • Kelionės trukmė: 2dienos / 1naktys
 • Kelionės tipas: Naujųjų metų kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 117 € 127.00 € - 7.87%

Kelionės išskirtinumai

 • Naujieji metai Jūrmaloje - norintiems netolimos savaitgalio kelionės. Ramus pasivaikščiojimas prie jūros, nakvynė 5* viešbutyje, šventiškai pasipuošusi Ryga ir sulos šampano degustacija Latvijoje ir visa tai vienos kelionės metu!
  Jūrmala – didžiausias Baltijos valstybių kurortinis miestas, kuris susideda iš smulkių kurortų juostos. Iš vakarų į rytus išsidėstę kurortai: Kemeri, Jaunkemeri, Sloka, Kauguri, Vaivari, Asari, Melluži, Pumpuri, Jaundubulti, Dubulti, Majori, Dzintari, Bulduri ir Lielupe. Čia veikia ir daugelio iš mūsų išbandytas „Livu“ vandens atrakcionų  parkas -  didžiausias Baltijos šalyse. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Viena didžiausių kurorto vertybių išskirtinė medinė architektūra. Akį traukia grakštūs ir elegantiški klasicistinio, art nouveu ir romantinio stiliaus namukai su gausybe bokštelių, verandų, medžio raižinių. Jūros pakrantė stebina ir žiemos metu. Ypač šaltą žiemą, kada Rygos įlanka užšąla, pakrantėje susiformuoja ledų sangrūdos. Ne kiekvienas išdrįsta pasivaikščioti užšalusia jūra!

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.12.31 2019.01.01 1 naktys 11700 12700
Liko 6 vietos.

Užklausti

 • 1 diena. Ryte išvykstame iš Lietuvos. Ši diena skirta džiaugtis, mėgautis gyvenimu, mylėti save ir savo bendrakeleivius. Juk tai paskutinė šių metų diena – Naujuosius pasitikime puikiai nusiteikę!

  Trumpam užsukame į Latvijos sostinę Rygą pasigrožėti šventinėmis eglutėmis (jų čia daugybė, ir visos skirtingai originaliai papuoštos), pasidžiaugti vis dar šurmuliuojančia Kalėdine muge, pasisupti Kalėdų Senelio karuselėje, užsukti į Kalėdų Senelio namelį, kuriame kasdien verdama karšta sriuba. Laisvas laikas papietauti.

  Atvykstame į Jūrmalą.  Pasivaikštome pagrindine kurorto gatve, pasisveikiname su rūsčia gaiva alsuojančia jūra. Įsikuriame viešbutyje „Baltic Beach“*****(https://www.balticbeach.lv/)  ant jūros kranto, Jūrmalos centrinė gatvė Jomas vos už 200 metrų. Viešbučio svečiai gali naudotis belaidžiu internetu, pašildyto jūros vandens vidaus baseinu, sauna,fitneso centru. Už papildomą mokestį galima atsipalaiduoti vandens relaksacijos zonoje  „ The Garden“: burbulinė vonia, gerų įspūdžių dušas su gamtos garsų simfonija; ledo fontanas, baseinas su povandeniniu masažu ir kaskadomis; Kneipo baseinas su kontrastingais vandens takeliais; gintarinė pirtis su citrusų aromatu (dekoruota trimis natūralaus gintaro kolonomis); miško medžio pirtis su židiniu; hamamas su eukaliptų aromatu (kiekvienam lankytojui skiriamas muilo kokteilis ir spec. pirštinė); Rasul pirtis (paremta senoviniu arabų valymosi ritualu: užtepant mineralų praturtintą molį ant kūno - išvalomas žmogaus organizmas ir atgaivinama oda, o vaistažolių aromatai atpalaiduoja kūną ir jausmus).

  Visuose kambariuose yra palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, seifai, o daugumoje – atskiri balkonai arba terasos, iš kurių atsiveria Baltijos jūros, parko arba miesto vaizdai. Vonios kambariuose rasite vonias, plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis.

  Pusryčiai – gausus švediškas stalas- patiekiami restorane „Perle“, pro kurio langus atsiveria Baltijos jūros panorama.

  Poilsis. Vandens ir saunos malonumai.

  Pageidaujančius Naujuosius metus sutikti autobusas nuveš į Rygą. Naujuosius sutiksime Lapkričio 11-osios krantinėje. Nuo 22:00 val. svečius linksmins Latvijos estrados žvaigždės: uždeganti šokių muzika, smagi programa! Vidurnaktį dangų nušvies įspūdingi fejerverkai! Sutikę 2019 – uosius, iki soties pasilinksminę, 1:30 val. sėdame į autobusą ir vykstame į viešbutį. Į viešbutį grįžtame apie 2:00 val. Nakvynė viešbutyje.


 • Vėlyvi pusryčiai. Vandens pramogos viešbutyje. Apie 12:00 val. išvykstame Lietuvos link. Pakeliui užsukame į Ikškilę – seniausią Latvijos miestelį. Miestui pavadinimą davė lyviai, keliavę per Dauguvos upę. 1185 m. Dauguvos krante buvo pastatyta pirmasis mūrinis pastatas Baltijoje – Livonijos vyskupo bažnyčia. Vėliau, pastačius Rygos hidroelektrinę, Dauguvos vandens lygis buvo pakeltas ir bažnyčios griuvėsiai liko naujai suformuotoje saloje, pavadintoje pirmojo Ikškilės vyskupo Šv. Meinardo vardu. Bažnyčios griuvėsių, deja, neapžiūrėsime, nes į salą reikia keltis valtimi, tačiau išbandysime kitą latvišką pramogą – apsilankysime Sulos *namuose. Beržų sula ir naminis vynas Latvijoje itin populiarūs, todėl jauna latvių vyndarių šeima kviečia į savo rūsius degustuoti visko, ką galima pagaminti iš beržų sulos: limonado, sirupo, vyno ir net beržų sulos šampano, pagaminto remiantis klasikinio prancūziško šampano gaminimo technologijomis.Apžiūrėsite vyninės rūsį, skanausite, išgirsite įdomių pasakojimų... Čia pat lauktuvėms galėsite įsigyti beržų sulos vyno ar net paties šeimininko išrastą ir patentuotą sulos leidimo aparatą.

  Vynas sužadina apetitą, tad vykstame į originalų latvišką restoraną „Rožmalas“ *papietauti (siūlomas valgiaraštis bus pateiktas lapkričio mėn. pradžioje).

  Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį – 18:30 val., į Vilnių/Kauną iki 22:00 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė 5* žvaigždučių viešbutyje, 2-3-viečuose kambariuose(priklauso keliese keliaujate).
 • Pusryčiai – švediškas stalas.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už visus arba pasirinktus mokamus objektus:
 • ☺Degustacija Sulos namuose  - 5 Eur asmeniui ( suaugusiems ir vaikams)
 • ☺Pietūs restorane „Rožmalas“ – apie 14 Eur (užsakoma iki gruodžio 12 d.)
 • ☺Vandens relaksacijos zona „The Gardens“ (2 val.)– 43 Eur suaugusiems, 10 Eur vaikams iki 12 m. (galima apsilankyti 12 31 d. nuo 17:00 val.; 01 01 d. nuo 9:00 val. „The Gardens“vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojame užsisakyti vietas iki 12 19 d.).
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 Eur


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Išvykimas iš Vilniaus „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės)
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Panevėžio: „IKI“ prie autobusų stoties (Ukmergės g.18).
 • Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.