Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Muziejų naktis Varšuvoje
Lenkija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 35 € 45.00 € - 22.22%

Kelionės išskirtinumai

 • Tarptautinė muziejų taryba (ICOM) kasmet inicijuoja Tarptautinės muziejų dienos renginius. Akcijos „Europos muziejų naktis" tikslas - parodyti muziejaus eksponatus naktį, kai įprastai muziejai nedirba. Tą dieną organizuojami nemokami renginiai lankytojams. Šiemet kviečiame aplankyti šį renginį Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Tą naktį miestas nemiegos ir jums miegoti neleis!

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.05.18 2019.05.18 0 naktys 3500 4500 Užklausti

 • Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Po pietų atvykstame į Varšuvą.

  Varšuva - Lenkijos sostinė ir didžiausias miestas, įsikūręs šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės. Pirmoji įtvirtinta gyvenvietė Brodno dabartinės Varšuvos teritorijoje buvo įkurta IX a. 1596 m. į Varšuvą buvo perkelta Žečpospolitos sostinė, miestas tapo oficialia Lenkijos ir Lietuvos valdovo rezidencija. II Pasaulinio karo metu Varšuva beveik visiškai buvo sugriauta, liko tik apie 20% pastatų. Šiandien Lenkijos sostinė Varšuva - modernus, 1,7 mln. gyventojų turintis miestas su plačiais bulvarais, dangoraižiais, reklamomis ir žavingu viduramžišku senamiesčiu, apjuostu raudona gynybine siena. Kruopščiai atstatytas Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

  Ekskursijos metu apžiūrėsite Turgaus aikštę, supamą turtingų miestelėnų ir pirklių namų; Karalių pilį, gotikinę Šv. Jono katedrą. Keliaujate Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski) praminta gatve, grožitės buvusių turtuolių namais bei rūmais, šio kelio puošmena - Šv. Onos bažnyčia. Gal prabanga spinduliuojantis rokoko stiliaus bažnyčios interjeras, o gal ir tikėjimas, kad šioje bažnyčioje susituokusiųjų laukia laimingas gyvenimas, traukia jaunuosius čia prisiekti amžiną meilę. Greta Šv. Onos bažnyčios išlikę kadaise buvusio Bernardinų vienuolyno griuvėsiai.

  Laisvas laikas Varšuvos senamiestyje. Nuo 18:00 val. prasideda Varšuvos muziejų naktis. (Muziejų nakties programa bus patikslinta).
  Duris atveria muziejai, bažnyčios, galerijos, ekspozicijos, fotografijų parodos. Lankytojams bus suteiktas nemokamas transportas - kursuos specialūs autobusai ir istorinė tramvajaus linija. Siūlome aplankyti vieną naujausių ir moderniausių Varšuvos muziejų - Koperniko mokslo centrą. Tiksliau, tai yra mokslo centras, pritaikytas smalsiems ir norintiems pažinti pasaulį lankytojams. Koperniko mokslo centre galima susipažinti su įvairiais gamtos reiškiniais ir jų veikimo pobūdžiu, atlikti įvairius bandymus, savo kailiu patirti žemės drebėjimo baisybes ir atsakyti į daugybę klausimų - kas, kodėl, kaip. Dabar galima apsilankyti Karalių pilyje, kurioje eksponuojami autentiški baldai, paveikslai; Nacionaliniame muziejuje (Muzeum Narodove), saugančiame senovės egiptiečių, graikų, romėnų meno kūrinius, lenkų religinio meno kolekciją (viename iš muziejaus sparnų įsikūręs Karo muziejus, kuriame galima susipažinti su Lenkijoje įvairiais laikotarpiais naudotų ginklų kolekcija). Senamiesčio Turgaus aikštėje įsikūręs Varšuvos istorijos muziejus pasakoja miesto istoriją, Nepriklausomybės muziejus skirtas Lenkijos nepriklausomybės kovoms, Varšuvos traukinių muziejus saugo senovinių vagonų, geležinkelio įrangos, uniformų, bėgių eksponatus.

  Muziejų naktį Varšuvoje veiks apie 210 įstaigų ir ne vien muziejai bus šios nakties monopolistai.

  Duris atvers ir tos įstaigos, į kurias turistui pakliūti sunku: galėsite pasivaikščioti Kultūros ministerijos, įsikūrusios Potockių dvare, koridoriais, užsukti į ministro kabinetą... Miesto gatvėse ir aikštėse bus organizuojami koncertai, pasirodymai; originalias pramogines programas paruoš kavinės ir klubai.

  Sužinoję, pamatę, pasilinksminę ~1:30 val. išvykstate Lietuvos link.

   

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
  Kai kurie muziejai už įėjimą gali imti simbolinį mokestį.


Papildoma informacija


• Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės.
• Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.Vyksta keletas autobusų.
• Išvykimo informacija bus atsiųsta 2-3d. iki išvykimo el.p.