Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Muziejų naktis Rygoje - Jūrmala
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Kaina vienam asmeniui: 27 € 35.00 € - 22.86%

Kelionės išskirtinumai

 • Gegužės 18-oji - vienintelė diena metuose, kai į muziejų galima ateiti naktį. Šią naktį atsivers durys ne tik į muziejų lobynus, vyks išsamios ekskursijos, įdomūs ir įtraukiantys edukaciniai užsiėmimai, koncertinės programos. Kiekvienas muziejus šią dieną rengia kažką ypatingo...

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.05.18 2019.05.18 0 naktys 2700 3500 Užklausti

 • Ryte išvykstame iš Lietuvos. Šį kartą į vieną keliautojų kompaniją gali apsijungti besidomintys meno vertybėmis, istorijos ir kultūros lobiais ir norintys tiesiog pramogauti, akis paganyti, mėgautis naktiniu miesto gyvenimu!

  Atvykstame į Jūrmalą - didžiausią Baltijos valstybių kurortinį miestą. Ekskursija - malonus pasivaikščiojimas po Jūrmalą. Viena didžiausių kurorto vertybių išskirtinė medinė architektūra. Daugelis pastatų XIX a. ir XX a. pirmoje pusėje Jūrmaloje mediniai, nes mediena pasirodė ne tik estetiškai patraukli, bet ir tinkama klimato sąlygomis. Užsuksite ir į Jūrmalos miesto muziejų. Muziejaus kolekcijoje yra daug eksponatų, pasakojančių apie gyvenimą kurorte nuo XIX a. pabaigos iki mūsų dienų: seni Jūrmalos atvirukai, žymių menininkų darbai, povandeninės archeologijos eksponatai, veikia įdomi paroda „Kurorto mada". Pageidaujantys lankosi unikalioje dailės studijoje „Šviesos paveikslų teatras Inner licht". Poilsis pajūryje.

  Vakarui artėjant kartu su gidu sėdate į traukinuką* ir po pusvalandžio jau keliaujate Rygos senamiesčio gatvelėmis. O dabar kiekvienas renkasi pagal poreikius, nes Rygoje gegužės 20 d. organizuojama „Muziejų naktis". Nuo 19:00 val. iki gilios nakties lankytojams atviri visi Rygos muziejai, galerijos, kūrybinės dirbtuvės. Kiekvienas muziejus šiai dienai žada paruošti specialią programą, simboliškai kainuojančias edukacines programas ar pristatyti retai demonstruojamus eksponatus iš muziejaus fondų.

  Turėsite puikią galimybę apsilankyti nepaprastai jaukiame Lėlių muziejuje: ne tik pamatysite parodą, tačiau galėsite ir pasimokyti lėlių kūrimo meno. Gaisrininkų muziejuje susipažinsite su gaisrininkų istorija nuo antrosios XIX amžiaus pusės iki šiuolaikinių dienų. Pamatysite priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo demonstraciją. Galėsite apžiūrėti modernią ir unikalią gelbėjimo įrangos techniką. O keturių aukštų Gamtos muziejuje galėsite pamatyti plačią gyvūnų iškamšų kolekciją. Muziejų naktį savo duris atvers Rygos istorijos ir jūreivystės, Latvijos karo, Dekoratyvinės dailės ir dizaino, Latvijos architektūros, fotografijos muziejai. Jūsų laukia muziejai, kokių Baltijos šalyse daugiau nėra. Tai Art Nouveau-Jugendstiliaus, taip pat Porceliano muziejus. Latvijoje egzistuoja Saulės kultas, tad Rygoje įsikūręs vienintelis pasaulyje Saulės muziejus. Čia surinkti daugelio pasaulio šalių menininkų ir amatininkų darbai: muziejuje šviečia net 450 saulių... Rygos muziejininkams ši diena - šventė, Muziejų nakties renginiuose noriai dalyvauja ir mažutės galerijos, kūrybinės dirbtuvės, bibliotekos. Nustebsite - net Rygos zoologijos sode šiąnakt gyvūnai nemiega, kviečia visus į naktinę ekskursiją.

  Įėjimas į muziejus šią naktį nemokamas. Šventėje dalyvauja ir Latvijos menininkai: gatvėse sutiksite grojančių muzikantų, artistų, dainininkų. Lankytojams šią naktį bus paruošta daug siurprizų. Kavinės ir restoranai taip pat dirbs iki 1:00 - 3:00 valandos.

  ~1:00 val. išvykstame į Lietuvą. Planuojamas grįžimo laikas: į Panevėžį - 3:30 val., į Vilnių/Kauną iki 7:00 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Kuro mokestis.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Traukinuko bilietas ~1,5 Eur.


Papildoma informacija


Įėjimas į muziejus akcijos metu nemokamas. Kai kurie muziejai už edukacines programas gali imti simbolinį mokestį.
• Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
• Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stov. a. (Konstitucijos pr.26).
• Išvykimas iš Panevėžio: Ukmergės g.18, „Iki" prie autobusų stoties.
• Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo el.paštu.
• Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.