Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

MORAVIJOS GAMTA IR PILYS – ATRAKCIONŲ PARKAS „ENERGYLANDIA“
Lenkija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 4dienos / 2naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 159 € 169.00 € - 5.92%

Kelionės išskirtinumai

 • Pietų Moravija – išskirtinės gamtos, paslaptingų pilių ir saldaus vyno kraštas. Kelionės metu grožėsitės pasakiškomis pilimis, gėrėsitės unikaliais sodais, degustuosite mišių vyną. Nusileidę 130 m po žeme, stebėsitės stalaktitų bokštais, plauksite požemine upe. Ir dar - pramogų, linksmybių ir aštrių pojūčių diena pačiame didžiausiame atrakcionų parke Lenkijoje „ENERGYLANDIA“.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.06.18 2019.06.20 2 naktys 15900 16900 Užklausti

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į Olomoucą, istorinę Moravijos regiono sostinę. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį: Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Nakvynė viešbutyje Olomouce.


 • Pusryčiai. Netoli Olomouco stovi viena romantiškiausių pilių Čekijos Respublikoje -  Bouzovo *pilis. Nuo XV a. pabaigos pilis tarnavo kaip teutonų riterių buveinė. Šioje pasakiškoje pilyje buvo nufilmotas net 31 čkiškas filmas. Pastatyta XII a. pilis laikoma tobula viduramžių pilimi, bet dabartinę savo išvaizdą pilis įgavo vos XIX a. pabaigoje.  Bouzovo pilyje lankytojai gali apžiūrėti privačius vokiečių ordino didžiojo magistro - erchercogo Eugenijaus Habsburgo apartamentus, senąją studiją, valgomąjį, kolonų salę, gyvenamuosius kambarius, medžioklės ir riterių sales, koplyčią (tai žaviausia pilies vieta, koplyčią su gotikiniu altoriumi išpuošė XIV-XVI amžiuje gyvenę teutonų ordino magistrai) bei ginklų arsenalą su budelio kardu, išlikusiu nuo 1677 metų. Nuo aštuonių aukštų pilies bokšto atsiveria įspūdinga kalvotų ir miškingų apylinkių panorama.

  Vykstate į Moravijos Karstą – pasaulinės reikšmės archeologinę ir geologinę vietovę, susiformavusią prieš milijonus metų. Aplankote įspūdingus *Punkevni urvus ir gėritės nepakartojamais vaizdais, eidami įvairaus dydžio ir ilgio požeminėmis galerijomis, salėmis bei labirintais. Esant galimybei (tai priklauso nuo oro sąlygų), plauksite valtele požemine upe. Pageidaujantys *keltuvu galės pakilti ant kalno, nuo kurio atsiveria Macochos bedugnė.

  Atvykstame į Kromeržyžą (ček. Kroměříž), kuris dažnai vadinamas „Hanos regiono Atėnais” dėl savo turtingo kultūrinio paveldo. Čia lankydavosi garsūs tapytojai, architektai, muzikai, skulptoriai.  1997 metais Kromeržyžas buvo pripažintas gražiausiu miestu Čekijos Respublikoje, 1998 m. žymiausia miesto vieta  - Olomouco arkivyskupų pilis ir sodai - buvo įrašyti  į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

  Kromeržyžo pilis - buvusi Olomouco vyskupų rezidencija – yra svarbiausias architektūros paminklas Moravijoje. Lankytojams atidarytos puošnios pilies salės pavyzdžiui,  garsi Seimo salė, kuri yra laikoma viena gražiausių Vidurio Europoje. Pilyje yra meno galerija su turtinga XV-XVIII a. paveikslų kolekcija. *Ekskursija prasideda nuo Medžioklės salono. Kaip jau sako pats salono pavadinimas, čia rodomi sidabro apkaustais papuošti imperatoriaus Pranciškaus Juozapo I ir Rusijos caro Aleksandro III sumedžioti trofėjai. Šie du valdovai čia buvo susitikę, apie ką primena Caro salonas su Aleksandro III portretu. Ypatingai vertinga laikoma rokoko stiliaus salė su 22 krištolo sietynais, kurioje buvo filmuojamas filmas apie Mocartą „Amadėjus". Ekskursija baigiasi bibliotekoje, įkurtoje 1694 m., kur šiandien saugoma apie 80.000 tomų knygų ir apie 6,000 muzikinių kūrinių. Čia galima pamatyti ir Bethoveno, ir Mocarto ranka sukurtų muzikos kompozicijų. Pilis didžiuojasi ir vertinga paveikslų galerija su Ticiano, Van Eiko ir Luko Kranacho Vyresniojo paveikslais. Ispūdingas ir  84 metrų aukščio *bokštas. Užlipę 206 laiptelius, galėsite pasigrožėti nuostabiu Kromeržyžo miesto vaizdu.

  Barokiniai Kromeržyžo pilies *sodai yra vienas geriausių itališku stiliumi įrengtų sodų pavyzdžių. Šie visuose kelionių kataloguose pagarsinti sodai buvo įkurti 1665-1675 m. Olomouco vyskupo pageidavimu. Projektą sodui sukūrė imperatoriškieji architektai Filiberto Luchese ir Giovanni Pietro Tencalla. Čia suderintas vėlyvojo itališkojo renesanso menas su Versalio baroko klasika. Sodai įvardinami kaip unikalus Europos sodo meno pavyzdys.

  Laisvas laikas mieste. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.


 • Pusryčiai. Vykstate į pramogų parką "Energylandia". Nepageidaujantys lankytis atrakcionų parke, dieną praleidžia Krokuvoje.
  Visa diena pačiame didžiausiame atrakcionų *parke LenkijojeENERGYLANDIA“. Tai pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulis: 27 ha teritorijoje įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 teatrai ir 2 amfiteatrai šou programoms, 4D kino teatras, daugybė kavinių, interaktyvių žaidimų zonų. Patys mažiausi lankytojai ilgam užstrigs „Bajkolandijoje“ – tai stebuklingų pasakų, švelnių karuselių, nykštukų ir burtininkų šalis. Mažieji čia galės leistis į džipų safarį, plauks ieškoti piratų lobio, smagiai leis laiką žaidimų skersgatvyje. „Šeimos zonoje“ tėvai ir vaikai galės išbandyti amerikietiškus kalnelius Energus ir Drakoną, siaubo namuose kovos su monstrais, skris į Marsą, 70 km/val. lėks bumerangu, o vandens atrakcionai bus tikras gerų emocijų katilas. Patys drąsiausi iškart pasuks į „Ekstremaliąją zoną“. Ji skirta tiems, kurie mėgsta adrenaliną... panišką adrenaliną... daug adrenalino! Čia net keturios amerikietiškų kalnelių trasos! Nusileidimas iš 13 m aukščio vikingų laivu bus tik lengvas apšilimas, „Mayane“ iš 33 m aukščio 80 km/val. greičiu lėkdami kilpom ir suktukais patirsite 5g apkrovą (tokią apkrovą pajunta naikintuvo F 16 pilotai, atlikdami ekstremalias figūras); „Formulės 1“ trasa bus iššūkis - pajusite, ką reiškia starto metu išvystyti 100 km/val. greitį vos per 1,2 s. O dabar „Greitieji vandens kalneliai“ – atrakcionas, sumušantis visus rekordus: pakilsite į 60 m aukštį ir pasileisite ratais 110 km/val. greičiu, o kuliminaciniu momentu degančias emocijas užlies kaušas šalto vandens. Jei dar bus maža, šioje zonoje jūsų lauks „Kosminis ginklas“ – tikras astronautų treniruoklis; 40 m aukščio „Armagedonas“ – adrenalino presas (apkrova 4g); „Actekų svingas“, sukantis apie savo ašį (apkrova 4,5g), „Apokalipsė“ ir „Cunamis“, leidžiantis išbandysite laisvo kritimo pagreitį.

  Atsikvėpti galėsite stebėdami piratų, iliuzionistų, šokėjų ir cirko šou programas, fantastiškų emocijų suteiks 4D kinas, o Egipto salėje stebėsite tikrą ugnies spektaklį. Išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.


 •  Kelionė per Lenkiją. Ryte grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės turistinės kategorijos viešbutyje dviviečiame-triviečiame kambaryje (priklausomai keliese vykstate).
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.

 Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai (*). Už mokamų objektų bilietus turistas moka pats:
 • Bauzovo pilis (bilietas+muziejaus gido paslaugos) – 340 CZK (~13,5 Eur) suaugusiam, 240 CZK (~10 Eur) vaikams nuo 6 m. amžiaus, studentams, senjorams.
 • Stalaktitų-stalagmitų urvai (su plaukimu Punkvos upe) - 210 CZK (~9 Eur) suaugusiam, 180 CZK (~7,5 Eur) senjorams ir studentams iki 26 m., 100 CZK (~4 Eur) vaikams 3-15 m.
 • Pasikėlimas virš Macochos bedugnės (pageidaujantiems) – 100 CZK (~4 Eur).
 • Kromeržyžo vyskupų pilis (reprezentacinės salės+bokštas+baroko sodai) – 220 CZK (~9 Eur) suaugusiam, 180 PLN (~7,5 Eur) senjorams ir studentams iki 26 m., vaikams.
 • Bilietas į „Energylandia“ – 99 PLN suaugusiam, 59 PLN vaikams 7 – 13 m., 69 PLN vaikams 14-16 m., 89 PLN vaikams, vyresniems nei 16 m.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Išvykimo laikai gali keistis, priklausomai nuo miesto iš kurio išvyksta autobusas.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. prieš kelionę el. paštu.
 • Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.