Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Meksika. Senosios civilizacijos.
Meksika

Kelionės tipas: Tolimųjų kraštų kelionės

 • Kelionės trukmė: 15dienos / 13naktys
 • Kelionės tipas: Tolimųjų kraštų kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 3399.00 €

Kelionės išskirtinumai

 • Kelionės kaina:

  • 3399Eur ( poilsio metu gyvenant 5*viešbutyje)
  • 3125Eur (poilsio metu gyvenant 4* viešbutyje)

  Vienam asmeniui dviviečiame kambaryje

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.01.10 2019.01.25 13 naktys 3.39900 3.39900 Užklausti

 • (01 11). Vilnius – Meksikas. Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Meksikas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Meksike.


 • (01 12). Meksikas – Gvadelupės bazilika. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Meksikos sostinę Meksiką. Ekskursijos metu aplankysite pagrindinę šalies aikštę Zocalo, Katedrą, Prezidento rūmus, garsėjančius Diego Rivjeros freskomis, actekų vado Montesumos šventyklos griuvėsius, „Bella Arte“ operos rūmus. Lankotės Antropologijos muziejuje. Tai didžiausias muziejus Lotynų Amerikoje. Čia išvysite visą turtingos indėniškos praeities retrospektyvą. Vykstate prie Šv. Mergelės Gvadalupės bazilikos, kuri kaip magnetas traukia maldininkus iš visos Lotynų Amerikos (talpina 20000 tikinčiųjų). Bazilikoje galima išvysti stebuklingą Mergelės Marijos paveikslą. Pasakojama, kad šis ant vieno indėno apsiausto atsiradęs stebuklingas šv. Mergelės atvaizdas, kaip ir Turino drobulė, šiandien laikomas mįslingiausiu atvaizdu pasaulio istorijoje. Dalyvavimas šv. Mišiose. Laisvas laikas maldai ir susikaupimui. Nakvynė viešbutyje Meksike.


 • (01 13). Meksikas – Teotihuakanas. Pusryčiai. Ryte lankotės Šv. mergelės Gvadalupės bazilikoje. Šv. Mišios. Laisvas laikas maldai ir susikaupimui.

  Popietinė kelionė į Teotihuakaną - senąjį actekų miestą, vadinamą „meksikietiškuoju Konstantinopoliu“. Atvykimas į Teotihuakano archeologinę vietovę – „vietą tų, kurie prilygsta dievams“. Kitados šiame mieste gyveno 120 000 žmonių. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Aštuonis amžius šis miestas buvo Mezoamerikos religinė, ekonominė ir politinė sostinė. Ekskursijos metu aplankysite mirusiųjų miestą, užkopsite į Mėnulio piramidę, o kirtę Mirties alėją, pasieksite trečiąją pagal dydį pasaulyje Saulės piramidę, pasigrožėsite stulbinančia Plunksnuotosios Gyvatės šventykla. Nakvynė viešbutyje Meksike.


 • Meksikas – Keretaras – San Miguel de Allende.

  Pusryčiai. Vykstate į Keretarą (Queretaro), dar vieną centrinės Meksikos magišką, legendomis apipintą, o dabar ir europinės kultūros miestą. Jo senamiestis – tai grįstų gatvelių voratinklis, dviaukščiai spalvingi namukai ir begalė bažnyčių. Čia galima vaikštinėti valandų valandas kas kartą atrandant šį tą ypatinga ir nauja. Keretaras – išskirtinis kolonijinio miesto aukso amžiaus pavyzdys (XVII–XVIII a.), kai čia taikiai gyvenusios indėnų gentys čičimekai, otomiai ir taraskanai kartu su ispanais 1531 m. įkūrė miestą. 1996 m. istorinių paminklų zona buvo paskelbta UNESCO saugoma teritorija. Matysite namą Casa de Corregidora – svarbių istorinių įvykių vietą, taip pat puikaus barokinio stiliaus markizės namą. Šis pastatas – markizo Juano Antonio de Urrutia y Aranos dovana savo karštai mylimai žmonai. Apžiūrėsite Šv. Klaros vienuolyną, Respublikinį teatrą bei garsųjį 74 arkų akveduką, pastatytą XVIIIa. Pasivaikščioję po miestelį vyksite į San Miguel de Allende - vieną gražiausių Meksikos miestelių. Aplankysime neogotikinę La Parroquia bažnyčią. Ekskursija po miestą: akmeninės gatvelės, puikūs namų fasadai, privačios vilos, muziejai. Nakvynė viešbutyje.


 • (01 15). San Miguel de Allende –  Tlaskala – Ocotlan – Puebla.

  Pusryčiai. Vykstate į Tlaskalą (Tlaxacala) – miestą, iškilusį XIV a. Dabar tai garsi piligrimystės vieta. 1631 m. Diegui Lazarui vienoje iš olų apsireiškė Mykolas Archangelas. Lankome San Migelio del Milagro šventovę. Netoliese esančioje Ocotlano Dievo Motinos bazilikoje melsimės prie stebuklingo Dievo Motinos atvaizdo (išsaugotas nuo 1541 m.). Netoliese esančioje Ocotlano Dievo Motinos bazilikoje melsimės prie stebuklingo Dievo Motinos atvaizdo (išsaugotas nuo 1541 m.). Vakare atvykstate į Pueblą. Nakvynė viešbutyje.


 • Puebla – Oaksaka. Pusryčiai. Prasideda kelionė į Karibų pakrantę. Pakeliui didingi Popokatepetlio ir Istaksihuatlio vulkanų peizažai Siera Madre kalnų panoramoje. Atvykstate į vieną gražiausių kolonijinių miestų – Pueblą, apsuptą snieguotų viršūnių ir vadinamą „angelų miestu“. 1531m. ispanų dizainerio suprojektuota ir pačių ispanų nuo pat pamatų pastatyta Puebla yra europietiškiausias Meksikos miestas. Ekskursija po miesto centrą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: aplankysite katedrą, kurios puošnus altorius pagamintas iš marmuro, onikso ir gryno aukso, garsiąją Rosario koplyčią, puoštą auksu inkrustuotais mediniais ornamentais, brangakmeniais, Šv. Marijos statulą (kurios vertė yra 20 mln. JAV dolerių). Judrus miesto centras, garsus meksikiečių meno dirbinių turgus „El Parian“. Puebla taip pat garsi savo virtuve – populiariausi Meksikos nacionaliniai patiekalai Mole (riebus, pikantiškas padažas, susidedantis iš šokolado, cinamono ir riešutų) ir Chiles en Nogada (patiekalas iš mėsos, vaisių ir migdolų) buvo sukurti būtent čia. Vakare atvykstate į kurortinį Verakrusą – pagringinį Meksikos uostamiestį. Nakvynė viešbutyje.


 • (01 17). Verakrusas – Villahermosa – Palenkė.

  Pusryčiai. Išvykstate į seniausios visoje Amerikoje olmekų civilizacijos (klestėjusi maždaug 1200–200 m. pr. m. e.)  centrą Villahermosą. „Olmeca“ reiškia „žmogus iš kaučiuko šalies“, patys olmekai save vadino „žmonėmis-jaguarais“. Kitos Vidurio Amerikos kultūros iš jų paveldėjo plokščiaviršūnius pilkapius, kamuolio žaidimo aikštes ir hieroglifų raštą. Pagrindinis olmekų miestas – La Venta. Keliaujant iki Villahermosos grožitės egzotišku kraštovaizdžiu – kalnais ir kaktusų giraitėmis. Ekskursija po Villahermosą – atogražų augalų ir gėlių miestą. Apsilankote parke – muziejuje po atviru dangumi La Venta. Čia pamatysite olmekų civilizacijos paminklus – iš bazalto išskobtas „olmekų galvas“. Išvykstate į vieną paslaptingiausių pasaulio vietovių - džiunglių prieigose įsikūrusią Palenkę. Nakvynė viešbutyje.


 • (01 18). Palenkė – Kampečė.

  Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę, archeologinę vietovę gūdžiose Čiapaso džiunglėse. Tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukta vietovė, vėlyvojo klasikinio laikotarpio (600–900 m.) majų miestas ir kone gražiausias iki šiol rastas ir iš džiunglių atimtas garsiausias majų ritualinis centras. Šį paslaptingą senąjį miestą supa palmių ir lianų džiunglės. Manoma, kad pirmąjį pavadinimą Lakam Ha, reiškiantį „didelis vanduo“, miestas gavo dėl gausių šaltinių ir versmių. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas, akmeniniai paveikslai, imperatorių ir jų artimųjų portretai. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija.

  Iš Palenkės vaizdingu keliu, einančiu Meksikos įlankos pakrantėmis, vykstate į miestą – tvirtovę Kampečę. Pakeliui sustosite prie vaizdingų Misol Ha krioklių. Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Nakvynė viešbutyje.


 • (01 19) Kampečė – Ušmalis – Merida

  Pusryčiai. Ekskursija po Kampečę – uostamiestį, garsėjantį savo piratiška praeitimi. Vykstate į paslaptingąjį UNESCO saugomą Ušmalį – vieną iš gražiausių majų miestų, klestėjusių IV-IX a., nuostabus architektūrinio PUUK stiliaus pavyzdys. Susipažinsite su istorinėmis ir architektūrinėmis įžymybėmis: Pranašo piramide, Lietaus dievo rūmais su 365 lietaus dievo Čaak kaukėmis, Vėžlių šventykla. Keliaujate į Meridą. Nakvynė viešbutyje.


 • (01 20). Merida – Čičen Itca – Ek Balamas – Kankunas (01 19).

  Pusryčiai. Ekskursija Meridoje – Jukatano valstijos sostinėje. Šis 1541 m. ispanų atrastas miestas dėl gausybės baltų kolonistų pastatų dar vadinamas „Baltuoju“ miestu. Aplankote pranciškonų katedrą, Montecho rūmus. Išvyka į Čičen Itcą – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalyje majų ir toltekų kultūros paminklų. Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano – Lietaus dievo – piramidės atsivers įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą: Raudonojo jaguaro sostas, „El Caracol“ observatorija, Žaidimo kamuoliu šventykla, Šventasis altorius, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salė, Karių šventykla. Vykstate į Ek Balamą. Pakeliui išvysite majų kaimelius bei maudysitės gigantiškame karstiniame ežere. Ek Balamas – klasikinio periodo archeologijos centras. Pamatysite Akropolį, Žaidimų kamuoliu lauką, Observatoriją, Temaskalį ir „Kremlių“. Likęs miestas vis dar snaudžia ūksmingose džiunglėse. Vykstate į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.


 • (01 21 – 01 23) Kankunas.

  Poilsis prie Karibų jūros pasaulinio garso Kankuno kurorte. Viešbutis  5*. Maitinimas – viskas įskaičiuota. ( galima rinktis viešbutį  4*. Maitinimas - pusryčiai). Puikūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, gausybė įvairiausių pramogų. Galimybė aplankyti Moterų arba Kosumelio salą, nuvykti į Coba gyvenvietę, kurioje galima pamatyti nepaprastai aukštas majų piramides, Rio Lagartos nacionalinį parką, garsėjantį milžiniškomis rausvųjų flamingų kolonijomis. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynė viešbutyje Kankune.


 • (01 21 – 01 23)Kankunas.

  Poilsis prie Karibų jūros pasaulinio garso Kankuno kurorte. Viešbutis  5*. Maitinimas – viskas įskaičiuota. ( galima rinktis viešbutį  4*. Maitinimas - pusryčiai). Puikūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, gausybė įvairiausių pramogų. Galimybė aplankyti Moterų arba Kosumelio salą, nuvykti į Coba gyvenvietę, kurioje galima pamatyti nepaprastai aukštas majų piramides, Rio Lagartos nacionalinį parką, garsėjantį milžiniškomis rausvųjų flamingų kolonijomis. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynė viešbutyje Kankune.


 • (01 24) Kankunas – Vilnius. Pusryčiai. Vykstate į oro uostą ir skrendate į Meksiką. Iš Meksiko skrydis: Meksikas – Europos miestas – Vilnius.


 • (01 25). Parskrendate į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Lėktuvo bilietai skydžiams: Vilnius – Frankfurtas – Meksikas/ Kankunas – Frankfurtas – Vilnius.
 • Kelionė autobusu (su kondicionieriumi) pagal programą.
 • 9 nakvynės su pusryčiais 4*viešbučiuose (pažintinio turo metu).
 • 4 nakvynės 4- 5*pasirinktame viešbutyje Kankune. Maitinimas – priklausomai nuo pasirinkto viešbučio.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
 • Rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos.
 • Grupę lydinčio gido iš Lietuvos paslaugos.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
 • Arbatpinigiai.
 • Asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (vykstant vienam ar neatsiradus su kuo apgyvendinti):
 • Turas+viešbutis  5* - 734 Eur
 • Turas+viešbutis Beach 4* - 539Eur


Papildoma informacija


 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali kisti.
 • Objektų skaičius ir lankymo tvarka gali kisti.

Kelionės kaina: 

 • 3399Eur (poilsio metu gyvenant 5*viešbutyje)
 • 3125Eur (poilsio metu gyvenant 4* viešbutyje)

Vienam asmeniui dviviečiame kambaryje