Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

LVOVAS – LIUBLINAS
Lenkija - Ukraina

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 3dienos / 2naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Kaina vienam asmeniui: 129 € 159.00 € - 18.87%

Kelionės išskirtinumai

 • Kelionė į Lvovą - tai savitos egzotikos kelionė į praeitį: gatvėje popierinėse tūtelėse senukų pardavinėjamos saulėgrаžos, seniai mūsuose išnykę gazuoto vandens pardavimo automatai su grandinėmis prirakintomis stiklinėmis, gatvėmis zujantys senieji žiguliai, moskvičiai bei zaporožiečiai, troleibuse konduktorės nuo popierinės „rinkės“ atvyniotas ir nedailiai atplėštas bilietėlis...  Kartu Lvovas - didžiausias vakarų Ukrainos miestas, nustebinantis įspūdingu grožiu (Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO paveldo sаrašą). Sužavės ir lietuviams mažai žinomo pietų Lenkijos miesto Zamosč subtilus grožis, didinga Liublino pilis.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.05.03 2019.05.05 2 naktys 12900 15900 Užklausti

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpa pažintis su pietų Lenkijos miestu Zamosč (Zamość) – Lenkijos renesanso žiedą, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šis miestas įkūnija savyje ne tik Lenkijos, bet ir viso pasaulio "idealaus miesto" koncepciją – gražaus ir protingai suplanuoto. XVI a. pab. Janas Zamoiskis – etmonas, didysis karūnos kancleris – panoro savo valdose įkurti miestą – tvirovę, o kartu ir rezidenciją. Būdamas turtingas, pasikvietė iš Padujos žymų italų architektą Bernardą Mordano, pagal kurio brėžinius „lygioje vietoje“ įkūrė autorinio dizaino miestą. Miesto centre – tradicinė Turgaus aikštė (100m x 100m) su Rotuše ir Šv. Tomo bažnyčia. Statmenai jai tiesiasi aštuonios gatvės, apstatytos turtingų pirklių ir amatininkų namais. Daugelis iš pasiturinčių miesto gyventojų buvo armėnai ir graikai. Tai atsispindi architektūroje, turtingoje rytietiško stiliaus namų puošyboje. Vykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Pažintis su Lvovu. Pažintis su Vakarų Ukrainos miestu, XIII a. įkurtu kunigaikščio Danilos Galickio. XVI-XVII a. miestas suklestėjo: turtingi gyventojai kvietė talentingus architektus iš visos Europos, kurie sukūrė nepakartojamai gražų miestą. Ir šiandien daugiau nei pusė Ukrainos architektūros paminklų yra būtent Lvove. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursija pėsčiomis po Senąjį Lvovą: *Aukštoji pilis, baroko šedevras – Šv. Jurgio soboras su Šv. Anufrijaus grota, Universitetas, Lotynų katedra, armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, *Vaistinės muziejus, rotušė. Esant galimybei pasikėlimas į Rotušės bokštą*, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonių bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų bažnyčia ir vienuolynas. Menų turgus „Vernisaž“(rankų darbo siuvinėti rūbai, autorinė bižuterija, antikvariniai dirbiniai mini „blusų turguje“). *„Ševčenski Gai“ – muziejus po atviru dangumi. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Vykstame į Liubliną. Liublinas - miestas, kur mūsų istorija nauja kryptimi pasuko negrįžtamai - 1569 m. čia sudaryta Liublino unija, kuria buvo įkurta bendra Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų Respublika. Tad miestą aplankyti verta vien dėl šios istorinės datos. Tuo labiau, kad Liublino senamiestyje autentikos yra daugiau nei bet kuriame kitame Lenkijos mieste – išlikę 70% autentiškų pastatų. Trumpa ekskursija viename seniausių, Kazimiero Didžiojo statytame, mieste Lenkijoje. Pasivaikščiosime po Liublino senamiestį, pamatysime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Domininkonų bažnyčią, Karališkuosius vartus, Liublino pilį, tai viena puikiausių Lenkijoje karališkųjų rezidencijų, kurioje ypač mėgo reziduoti paskutinis Jogailaičių dinastijos atstovas Žygimantas Augustas. Dabar tai didžiulis muziejus, kurio žymiausias eksponatas – Jano Matejkos paveikslas „Liublino Unija“, o vertingiausias, verčiantis aiktelėti, objektas – Šv. Trejybės *bažnyčia. Po pietų išvykstame į Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • kelionė patogiu autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate);
 • kelionės vadovo ir gido paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) - bilietai į mokamus objektus ~ 30 EUR, medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 30Eur/asmeniui.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Kelionės dokumentas-tik LR piliečio pasas.
 • Muziejuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Lankomų objektų kainos gali nežymiai keistis.