Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

LUCKAS – KIJEVAS – LVOVAS – ZAMOSTĖ – LIUBLINAS
Lenkija - Ukraina

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Vietų nėra

 • Kelionės trukmė: 5dienos / 4naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 209 € 225.00 € - 7%

Kelionės išskirtinumai

 • Aplankysite vienus gražiausių miestų - Kijevą, didžiausią Ukrainos miestą šiaurės rytuose, taip pat ir Liubliną, Lenkijos miestą apgaubtą istorijos. Kijevas yra vienas seniausių Rytų Europos miestų, įkurtas maždaug V amžiuje ankstyvųjų rytų slavų teritorijoje. Vėliau miestas tapo rytų slavų centru, o X–XII amžiuje – Kijevo Rusios politine ir kultūrine sostine. Ne tik susipažinsite su šiuo įspūdingu miestu, bet kartu aplankysite pačias unikaliausias šventoves, slepiančias paslaptis savo požemiuose. Aplankysite ir Liubarto pilį, esančią Lucke, Volungės sostinėje. Taip pat ir Lvovą - tai miestas – muziejus po atviru dangumi, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasigrožėsite Zamostės renesanso žiedu, senamiesčiu. Atvyksite į Liubliną - miestą, kur mūsų istorija nauja kryptimi pasuko negrįžtamai - 1569 m. čia sudaryta Liublino unija, kuria buvo įkurta bendra Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų Respublika. Čia išlikę daugybė autentiškų pastatų, garsioji Liublino pilis, įvairios šventovės, Karališkojo tribunolo rūmai, Šv. Trejybės bažnyčia ir daugelis kitų įstabių objektų.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.04.03 2018.04.07 4 naktys 20900 22500
Vietų nėra

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Lucką – Voluinės sostinę. Trumpa pažintis su Lucku. Ekskursijos metu (esant galimybei, jeigu pasienyje užtruksime ne ilgiau 2 valandų) aplankysime žymiausią LDK lietuvių statytą Liubarto pilį*, kurioje dabar įkurtas muziejus. Šį miestą XIV a. LDK kunigaikštis Gediminas padovanojo sūnui Liubartui. Labiausiai Luckas ir jo pilis viduramžiais išgarsėjo tuo, kad 1429 m. Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas čia sukvietė kaimyninių valstybių vadovus, surengdamas Europos valdovų suvažiavimą, kuriame buvo numatytas Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytauto karūnavimas. Vakare išvykstame link Kijevo. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Vykstate į Kijevą, miestą tituluojamą istorine slavų kultūros sostine. Pažintis su Ukrainos sostine. Aplankote Kijevo Pečerską Lavrą*, vadinama antrąja Jeruzale. Tai unikalus, XI a. įkurtas kompleksas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aplankote Lavros šventoves, esančias ant žemės ir požemiuose. Vienuolyno teritorijoje gausu architektūros šedevrų – cerkvės, varpinės, muziejai, nuostabios akmeninės šventyklos, įkurtos uolose vienuolių celės*. Ekskursija po miesto centrą: prezidentūra ir reprezentaciniai rūmai, Kontrastų ir Podolės aikštės, didingi Nacionaliniai rūmai, Nepriklausomybės aikštė, Rados rūmai, pagrindinė miesto gatvė - Chreščatik ir šalia jo esančios gatveles. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Ukrainos sostine Kijevu. Aplankote XI a. pastatytus Auksinius Vartus, kurie sveikindavo visus atvykusius į Kijevą ir priblokšdavo spindinčiais kupolais ir didingumu. Šv.Mykolo auksinių kupolų soboras – vienas seniausių Kijevo vienuolynų. Einate prie Šv. Sofijos cerkvių ir vienuolyno komplekso*, kuris išlaikė pirmykštę savo architektūrą ir freskas. Į UNESCO paveldo sąrašą įtraukta didinga Šv. Sofijos katedra* nuo XI a. buvo pagrindinė šalies šventykla. Čia saugomas originalus meno kūrinys – Oranto Dievo Motinos mozaika. Apžiūrite nuostabų žymaus architekto F.B.Rastrelli 1754 m. šedevrą - Šv.Andrėjaus cerkvę. Pasivaikštote Andrėjaus gatve, kurią labai mėgsta menininkai. Tai viena iš labiausiai žinomų istorinių gatvių, dažnai lyginama su Paryžiaus Monmartru, garsėjanti menininkų susibūrimais,. Žemyn vedanti gatvelė jungia viršutinį miestą su apatiniu. Čia galėsite pasigrožėti menininkų darbais, įsigyti suvenyrų. Laisvas laikas. Išvykstate iš Kijevo į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje Ukrainoje.


 • Pusryčiai. Atvykstame į Lvovą. Pažintis su Vakarų Ukrainos miestu, XIII a. įkurtu kunigaikščio Danilos Galickio. XVI-XVII a. miestas suklestėjo: turtingi gyventojai kvietė talentingus architektus iš visos Europos, kurie sukūrė nepakartojamai gražų miestą. Ir šiandien daugiau nei pusė Ukrainos architektūros paminklų yra būtent Lvove. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kopdami į kalną plylame į miesto *parką „Aukštoji pilis“. Apžiūrime gynybinių statinių liekanas, o iš apžvalgos aikštelės – pačią gražiausią miesto panoramą. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: Šv. Jurgio bažnyčia su Šv. Anufrijaus grota – baroko-rokoko stiliaus pastatų kompleksas; Domininkonų vienuolynas, Lotynų katedra, seniausias Ukrainoje universitetas; Operos teatras - Lvovo brangakmenis ir vienas gražiausių operos teatrų Europoje; Parako bokštas. Stabtelite Turgaus aikštėje. Kiekvienas ją supantis pastatas unikalus, turintis šimtametę istoriją. Čia ir Rotušė, nuo kurios *bokšto atsiveria semamiesčio panorama. Lankomės seniausioje Lvovo vaistinėje-*muziejuje „Po juoduoju ereliu“. Apžiūrime unikalią kolekciją, norintys gali nusipirkti „Geležinio vyno“ ir visų nustebimui – geležies sacharozės. Laisvas laikas, kurio metu siūlome papietauti, užsukti į menų turgų „Vernisažas“ (rankų darbo siuvinėti rūbai, autorinė bižuterija, antikvariniai dirbiniai mini „blusų turguje“). Pavakary išvykstame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Zamostės apylinkėse.


 • Pusryčiai. Atvykstame į Zamostę (Zamość) – Lenkijos renesanso žiedą, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šis miestas įkūnija savyje ne tik Lenkijos, bet ir viso pasaulio "idealaus miesto" koncepciją – gražaus ir protingai suplanuoto. XVI a. pab. Janas Zamoiskis – etmonas, didysis karūnos kancleris – panoro savo valdose įkurti miestą – tvirovę, o kartu ir rezidenciją. Būdamas turtingas, pasikvietė iš Padujos žymų italų architektą Bernardą Mordano, pagal kurio brėžinius „lygioje vietoje“ įkūrė autorinio dizaino miestą. Miesto centre – tradicinė Turgaus aikštė (100m x 100m) su Rotuše ir Šv. Tomo bažnyčia. Statmenai jai tiesiasi aštuonios gatvės, apstatytos turtingų pirklių ir amatininkų namais. Daugelis iš pasiturinčių miesto gyventojų buvo armėnai ir graikai. Tai atsispindi architektūroje, turtingoje rytietiško stiliaus namų puošyboje. Pažintis su miestu.
  Atvykstame į Liubliną - miestą, kur mūsų istorija nauja kryptimi pasuko negrįžtamai - 1569 m. čia sudaryta Liublino unija, kuria buvo įkurta bendra Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų Respublika. Tad miestą aplankyti verta vien dėl šios istorinės datos. Tuo labiau, kad Liublino senamiestyje autentikos yra daugiau nei bet kuriame kitame Lenkijos mieste – išlikę 70% autentiškų pastatų. Pirmasis sustojimas – Liublino *pilis. Tai viena puikiausių Lenkijoje karališkųjų rezidencijų, kurioje ypač mėgo reziduoti paskutinis Jogailaičių dinastijos atstovas Žygimantas Augustas. Dabar tai didžiulis muziejus, kurio žymiausias eksponatas – Jano Matejkos paveikslas „Liublino Unija“, o vertingiausias, verčiantis aiktelėti, objektas – Šv. Trejybės *bažnyčia. Gotikinė šventovė, XIV a. pastatyta karaliaus Kazimiero Didžiojo rūpesčiu, išpuošta nesuskaičiuojama daugybe bizantiškų freskų. Tai vienas vertingiausių ir originaliausių viduramžių meno paminklų ne tik Lenkijoje, bet ir Europoje. Kitas sustojimas – Plac po Farze (parapijos bažnyčios aikštė) – ant fortifikuotos kalvos esančioje aikštėje saugomi Šventojo Arkangelo Mykolo bažnyčios griuvėsiai. Leidžaimės į Pilies aikštę. Joje lanku išsidėstę namai vadinami "Liublino akimi". Keliaudami senamiesčio gatvelėmis grožimės renesansiniu miestu (XVI a. į Liubliną iš Italijos atvyko daug mūrininkų ir jų statiniai įgavo net atskirą terminą – Liublino renesansas). Pamatysime Karališkojo tribunolo rūmus, Domininkonų bažnyčią, Lubomelskių šeimos namus - vieną geriausiai išsilaikiusių XVI a. pastatų; senamiestį juosiančią gynybinę sieną, Krokuvos ir Grodzka vartus. Laisvas laikas. Išvykstame į Lietuvą. Naktį (apie 1:30 val.) grįžtame į Kauną.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • kelionė patogiu autobusu;
 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate);
 • kelionės vadovo (lydinčio iš Lietuvos) ir vietinių gidų paslaugos (rusų kalba);
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 •  (*) - bilietai į mokamus objektus ~ 45 EUR;
 •  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 •  priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 43 Eur.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Kauno: 00:30 val. sutartos vietos.
 • Kelionės dokumentas - tik LR piliečio pasas, galiojantis ne mažiau 6 mėn.
 • Išvykimo laikas gali būti tikslinamas.
 • Muziejuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Lankomų objektų kainos gali nežymiai keistis.