Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

LEDO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE aplankant Bauskės automobilių muziejų ir karamelinių saldainių dirbtuves
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Kelionė visai šeimai!

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 24 € 35.00 € - 31.43%

Kelionės išskirtinumai

 • Ledo karalienės rūmai toli toli – snieguotoje Laplandijoje arba mūsų vaikystės pasakoje, o iki Jelgavoje vykstančio ledo skulptūrų festivalio – tik kelios valandos kelio. Meno kūriniai iš ledo – peregimos ir spindinčios medžiagos – tikra žiemos puošmena, šventė akims ir fantazijai! Pasidžiaukime žiema, nūnai ji toks nenuspėjamas svečias...

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.02.10 2018.02.10 0 naktys 2400 3500
Kelionė visai šeimai!

Užklausti

 • Ryte išvykstame iš Lietuvos. Pasiekiame Žiemgalos miestą Bauskę. Pageidaujantys lankosi Bauskės *automobilių muziejuje. Parodų salėse apžiūrėsite praėjusio amžiaus 30-tojo dešimtmečio ir pokario laikų  lengvuosius automobilius. Taip pat susipažinsite su 20-30 – tojo dešimtmečio žemės ūkio technika: Fordson ir Lanz-Bulldog traktoriai, senovinė kuliamoji, sunkvežimiai, visureigės transporto priemonės, kadaise dirbę tarybiniuose kolūkiuose. Naujausi muziejaus eksponatai – senovinių radijo imtuvų kolekcija.

  Vykstame į Jelgavą. Lankomės Karamelės *dirbtuvėse. Įmonėje dirba darbštūs ir draugiški žmonės, kuriems patinka lieti karameles. Jie siekia, kad  karamelių gamyba taptų panaši į meną – saldainiai turi būti išskirtinai gražūs ir įdomūs. Pamatysite, kaip rankomis kuriami šie saldainiai, galėsite pamėginti sukurti savo gamybos ledinuką ir paskanauti. Firminėje parduotuvėje galėsite  nusipirkti karamelės dirbtuvėse gimusių ledinukų.

  Trumpa ekskursija: Jelgavos rūmai, projektuoti B. Rastrelio, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis. Pakylame į Šv. Trejybės bažnyčios *bokštą. Bokšto devintajame aukšte yra parodų salė ir apžvalgos aikštelė, iš kurios galima grožėtis miesto panorama į visas pasaulio šalis, o aukštu žemiau – elegantiškas restoranas. Laisvas laikas pietums. Pageidaujantys gali papietauti Šv. Trejybės bažnyčios restorane arba šalia esančiose miesto kavinėse.

  O dabar visų laukia įspūdingas reginys – LEDO SKULPTŪRŲ ٭FESTIVALIS. Kasmet besibaigiant žiemai Jelgava virsta ledo meno meka. Šiemet tarptautinis festivalis švenčia jubiliejų - organizuojamas jau 20-tąjį kartą. Trisdešimt profesionalių skulptorių iš 10 pasaulio šalių Uzvaras parke pristatys spindinčius meno kūrinius, kuriems panaudota 50 tonų ledo. Festivalio tema „Svajonės“. Kiekvienas menininkas sukurs savo stebuklą: kai kam tai graži moteris, sustingus šokio judesyje, kai kam - vaikystės karnavalinė šventė, bet visus kūrinius jungia beribė žmogaus fantazija. Sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu. Lankytojų dar laukia ledo baras „Koskenkorva“, ledo kalneliai, ledinės foto skulptūros, koncertas ledo scenoje, šviesų šou ir fejerverkas. Vakaro programa:

  17:30 – Samanta Tina ir Tadas Rimgaila (Lietuva).

  18:30 – Ledo skulptūrų demonstracija: „Kaip kuriamos ledo skulptūros“.

  20:00 – My Radiant You.

  21:00 – Šviesos žaismas (ledo skulptūrų spec. apšvietimas). Fejerverkas.

  Išvykstame Lietuvos link.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kuro mokestis.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) - mokami objektai. Turistas moka pats:

☺Bauskės automobilių muziejus (bilietas+muziejaus gido paslaugos) – 3 Eur suaugusiam, 1,80 Eur mokiniams, studentams, senjorams.

☺Karamelės dirbtuvės – 2 Eur.

☺ Šv. Trejybės bokštas – 1 Eur suaugusiam, 0,50 Eur vaikams.

☺ Įėjimas į Ledo skulptūrų festivalį - 5 Eur suaugusiam, 3 Eur mokiniams, studentams, senjorams, 10 Eur (šeimos bilietas: 2 suaugę+2 vaikai).Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus,Kauno,Panevėžio.
 • Vairuotojų darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.