Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

KROKUVA – ATRAKCIONŲ PARKAS „ENERGYLANDIA“
Lenkija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Patikslintos įėjimo į atrakcionų parką "Energylandia" kainos.

 • Kelionės trukmė: 3dienos / 1naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 109 € 128.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

 • Keliaujame pramogauti! Apsilankysite naujausiame, didžiausiame, moderniausiame atrakcionų parke Lenkijoje „Energylandia“. Visą dieną pramogausite, žaisite, aikčiosite 4D kine, stebėsite šou pasirodymus, o atrakcionai suteiks gerą pliūpsnį adrenalino. 

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.08.15 2019.08.17 1 naktys 10900 12800
Patikslintos įėjimo į atrakcionų parką "Energylandia" kainos.

Užklausti

 • Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykstate į Krokuvą - vieną gražiausių viduramžių miestų Europoje ir vieną iš nedaugelio, kurie nebuvo sugriauti per II Pasaulinį karą. Šiuo metu Krokuva garsėja gotikinėmis bažnyčiomis, akmenimis grįstomis gatvėmis, jos senamiesti įtrauktas į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą. Pažintį su Krokuva ir pradedame nuo senamiesčio. Net 900 metų Krokuva buvo sostine: iš pradžių Lenkijos, vėliau Laisvosios Krokuvos, dar vėliau – Krokuvos didžiosios kunigaikštystės. Tad čia viręs gyvenimas puikiai atsispindi senamiesčio architektūroje – seni statiniai, siauros gatvelės ir didžiausia visoje Europoje, viduramžius menanti turgaus aikštė. Ryškiausias aikštės paminklas – Turgaus halė (Sukiennice). Įėjimą į senamiestį dabar jau tik simbolizuoja Krokuvos barbakanas. O štai prieš kelis šimtus metų šis 1498 m. statytas įtvirtinimas buvo labai svarbus. Tai – senieji miesto vartai, vieni iš trijų buvusių. Barbakanas puikiai išsilaikęs, lankantis prie jo gana gyvai galima įsivaizduoti, kokią jėgą atbaidyti priešams turėjo šis net trijų metrų storio ir dešimties metrų aukščio statinys. Kitas svarbus objektas -  Šv. Marijos bazilika. Kaip ir daugelis UNESCO kultūros paveldo sąraše esančių statinių, ji apsupta legendomis ir mitais. Sakoma, kad XII a. nuo šios bazilikos bokšto sargas pamatė atjojančią Mongolų ordą, kitos legendos byloja apie brolius savižudžius, tėvažudystę... Pamatysite ir barokinę Šv. Annos bažnyčią, apžiūrėsite Jogailos universiteto kiemelius.
  Po turgaus aikšte, keleto metrų gylyje, slepiasi Krokuvos istorijos „brangenybių skrynia“. Norėdami ją atverti, leidžiamės į moderniausią pasaulyje *muziejų po žeme. Slenkant šimtmečiams turgaus aikštės lygis labai pakilo, todėl, nusileidę į požemius, persikeliame keletą šimtmečių atgal – į tuos laikus, kai 1257 m. Krokuvai buvo suteiktos miesto teisės. 4 000 kv.m erdvėje požeminio muziejaus ekspozicija atskleidžia Krokuvos vaidmenį viduramžių Europoje, supažindina su miesto prekybos ir amatų tradicijomis. Čia sukaupta daugiau kaip 700 įvairių eksponatų – namų apyvokos daiktai, archeologų radiniai iš senovinių gyvenviečių ir kapinių kasinėjimų. Tarp muziejaus įdomybių yra stiklinis fontanas, jungiantis požeminį muziejų su turgaus aikšte. Po fontanu stovi viduramžių Krokuvos maketas. Šioje kelionėje laiku fantaziją kaitina ir atidengti XII – XII a. namų fundamentai, senų namų plytinės sienos, rekonstruotos to laikotarpio amatininkų dirbtuvės... Moderni trimatė muziejaus technika sudaro puikiausias sąlygas susipažinti su eksponatais ir ilgaamže Krokuvos istorija. Vykstame į viešbutį. Nakvynė Lenkijoje.


 • Pusryčiai. Visa diena pačiame didžiausiame atrakcionų *parke LenkijojeENERGYLANDIA“. "Energylandia" atrakcionų parke praleidžiame 8-9 val. Tai pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulis: 27 ha teritorijoje įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 teatrai ir 2 amfiteatrai šou programoms, 4D kino teatras, daugybė kavinių, interaktyvių žaidimų zonų. Patys mažiausi lankytojai ilgam užstrigs „Bajkolandijoje“ – tai stebuklingų pasakų, švelnių karuselių, nykštukų ir burtininkų šalis. Mažieji čia galės leistis į džipų safarį, plauks ieškoti piratų lobio, smagiai leis laiką žaidimų skersgatvyje. „Šeimos zonoje“ tėvai ir vaikai galės išbandyti amerikietiškus kalnelius Energus ir Drakoną, siaubo namuose kovos su monstrais, skris į Marsą, 70 km/val. lėks bumerangu, o vandens atrakcionai bus tikras gerų emocijų katilas. Patys drąsiausi iškart pasuks į „Ekstremaliąją zoną“. Ji skirta tiems, kurie mėgsta adrenaliną... panišką adrenaliną... daug adrenalino! Čia net keturios amerikietiškų kalnelių trasos! Nusileidimas iš 13 m aukščio vikingų laivu bus tik lengvas apšilimas, „Mayane“ iš 33 m aukščio 80 km/val. greičiu lėkdami kilpom ir suktukais patirsite 5g apkrovą (tokią apkrovą pajunta naikintuvo F 16 pilotai, atlikdami ekstremalias figūras); „Formulės 1“ trasa bus iššūkis - pajusite, ką reiškia starto metu išvystyti 100 km/val. greitį vos per 1,2 s. O dabar „Greitieji vandens kalneliai“ – atrakcionas, sumušantis visus rekordus: pakilsite į 60 m aukštį ir pasileisite ratais 110 km/val. greičiu, o kuliminaciniu momentu degančias emocijas užlies kaušas šalto vandens. Jei dar bus maža, šioje zonoje jūsų lauks „Kosminis ginklas“ – tikras astronautų treniruoklis; 40 m aukščio „Armagedonas“ – adrenalino presas (apkrova 4g); „Actekų svingas“, sukantis apie savo ašį (apkrova 4,5g), „Apokalipsė“ ir „Cunamis“, leidžiantis išbandysite laisvo kritimo pagreitį.

  Atsikvėpti galėsite stebėdami piratų, iliuzionistų, šokėjų ir cirko šou programas, fantastiškų emocijų suteiks 4D kinas, o Egipto salėje stebėsite tikrą ugnies spektaklį. Išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.

  *Nuotraukos priklauso pramogų parkui "Energylandia" https://energylandia.pl/en/


 • Ryte grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje 2-3-viečiuose kambariuose.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Mokami objektai (*). Turistas moka pats:
 • Muziejus po žeme (bilietas+vietinio gido paslaugos) – 24 PLN.
 • Bilietas į „Energylandia“ – 119 PLN suaugusiam, 74 PLN vaikams, kurių ūgis iki 140cm. Informacija tikslinta 06 13d., kainos galioja nuo 2019 06 20d.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus: "Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr. 26, prie upės)
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Marijampolės: geležinkelio stotis.
 • Išvykimo laikai gali keistis, priklausomai nuo miesto iš kurio išvyksta autobusas.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. prieš kelionę el. paštu.
 • Objektų skaičius ir jų lankymo tvarka gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.