Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

KLAIPĖDOS „ŠVIESŲ FESTIVALIS 2019“
Lietuva

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 25 € 35.00 € - 28.57%

Kelionės išskirtinumai

 • 2019 m. vasario 16 d. visus visus kviečiame vykti į pajūrį, kur vyks tradicinė spalvų žaismo ir šviesos meno šventė „Klaipėdos šviesų festivalis 2019“! Pakeliui apsilankysime Česlovo Ramoškos vyno ūkyje, degustuosime puikų vyną, pasveikinsime savo Valentinus ir Valentinas...

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.02.16 2019.02.16 0 naktys 2500 3500 Užklausti

 • Šventinę dieną pradėsime anksti ryte. Į   Klaipėdą išvyksime iš Vilniaus pro Kauną. Pakeliui užsuksime į Švėkšnos rajone įsikūrusį Česlovo Ramoškos vyno ūkį. Tai pirmasis Lietuvoje šeimos vyno ūkis, kurio gaminamiems vynams yra suteiktas tautinio paveldo statusas, liudijantis, kad šeimos ūkyje naminis vynas gaminamas naudojant tradicines technologijas, tradicinę žaliavą, priedus bei įrangą. Šis statusas suteiktas visiems Česlovo gaminamiems vynams: juodųjų serbentų, aronijų, aviečių, obuolių, ir svarainių. Ūkyje vynas daromas pagal senąsias lietuvių tradicijas, pagal daugiau nei 100 metų senumo šeimos receptą iš nuosavame ekologiniame ūkyje užaugintų uogų ir vaisių, nuskintų rankomis ir kruopščiai atrinktų. Česlovo Ramoškos vyno ūkis įsikūręs daugiau nei 100 metų senumo vienkiemyje.

  Natūraliu pripažįstamas toks vynas, kuris pagaminamas fermentuojant grynas uogų sultis, nepridedant jokių papildomų medžiagų. "Pradinis receptas – pagal senąsias tradicijas, atėjęs iš mano giminės. Tačiau kiekvienai uogų rūšiai, priklausomai nuo jų savybių, jis šiek tiek kitaip pritaikomas", – pasakojo vyndarys. Pusiau saldus „Česlovo aviečių vynas“ – garsiausias vyndario produktas - treti metai iš eilės renkamas geriausiu pusiau saldžiųjų vynų kategorijoje Lietuvos vyno čempionate. Degustacijos metų lankytojai supažindinami su gaminamais tautinio paveldo statusą turinčiais vynais, papasakojama apie vynų kultūrą, tradicijas, gaminimo procesus, aprodomos vynų gamybos patalpos ir įrengimai, vyno rūsys. *Degustuojant vynus lankytojai turi galimybę paragauti šiam kraštui būdingo saldaus sūrio su cinamonu ir razinomis. Kviečiame ne tik smagiai praleisti laiką su vyno taure rankoje, bet kartu pasisemti žinių, kurios pravers bet kokioje aplinkoje.

  Atvykstame į Klaipėdą. Ekskursija – pažintis su Klaipėdos senamiesčiu. Dabar pageidaujančius kviečiame apsilankyti "Amber Queen" *muziejuje, kuris yra įsikūręs pačioje Klaipėdos senamesčio širdyje. Čia Jūsų laukia susitikimas su nepakartojamais šiuolaikiniais ir senoviniais gintaro kūriniais! Ekspozicijoje įspūdingiausios kolekcijos: senovinės pypkės, antikvariniai gintaro dirbiniai, gražiausi gintaro gabalai iš įvairių pasaulių šalių, unikalūs inkliuzai - po vienu stogu slepiasi Baltijos gintaro paslaptys ir lobiai.

  Į sceną žengia Klaipėdos „Šviesų festivalis“! Ryški, stilinga šviesų šventė pripažinta populiariausiu šaltojo sezono renginiu. Tamsą ir žiemišką nuobodulį sklaidantis festivalis į Klaipėdos senamiestį grąžina tūkstančius klaipėdiečių ir miesto svečių, o senamiesčio gatves transformuoja netikėtais sprendimais, spalvomis ir formomis.

  Festivalio šūkis: „Ryškiausias mieste“! Šiemet jis skiriamas Vasario 16-ajai ir Šv. Valentino dienai. Bus pristatyti unikalūs projektai, dauguma jų specialiai kuriami ar adaptuojami Klaipėdai, o netikėtos spalvos ir formos nušvies uostamiesčio architektūrą. Visas senamiestis nusidažys ryškiomis spalvomis ir įsižiebs visos instaliacijos. Grožėsitės šviesos menininkų darbais, audiovizualiniais kūriniais, judančiais šviesos piešiniais, šviečiančiomis skulptūromis, kavinių languose atgimusiais gražiausiais XIX a. pabaigos ir XX a. pradžios Klaipėdos vaizdais. Pagrindinį dėka sukuriami įspūdingi šviesos efektai ir akinantys animuoti filmai pagal garsių lietuvių dainų ir klasikinės muzikos ritmą. 
  Senamiesčio gatvės – lyg žvejų tinklai, visada gausūs laimikių, nuotykių ir atradimų. Festivalio svečių lauks specialūs „Šviesų festivalio“ meduoliai, meilės sūris, spalvingi, skanėstai, svaigins kvapniausios ir šviežiausios kavos aromatai ir, žinoma, muzika.

  Klaipėdiečiai didžiuojasi galėdami pasidalinti su Jumis širdimi, meile, emocijom...

  Pasilinksminę, pasižmonėję apie 20:30 val. išvykstame namų link. Planuojamas grįžimo laikas: į Kauną – apie 24:00 val., į Vilnių – 1:30 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kuro ir kelių mokesčiai.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


Mokami objektai(*). Turistas moka pats:

 • * Česlovo Ramoškos vyno ūkis (ekskursija+pristatymas+5 rūšys vyno+nedideli užkandukai) – 10 Eur. (Nenorintiems degustuoti vyno, bet pageidaujantiems tik apžiūrėti ūkį, išklausyti pasakojimo, atsigerti arbatos su užkanduku – 5 Eur.)
 • *„Amber Queen“ muziejus – 5 Eur suaugusiam, 2,5 Eur moksleiviams ir senjorams.


Papildoma informacija


 • Vairuotojo darbo – poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a.(Konstitucijos pr.26, prie upės) 6:30 val.
 • Išvykimas iš Kauno: p. c. River Mall/ pc. Maxima XX (Jonavos g. 60).
 • Išvykimas iš Kryžkalnio: Autobusų stotelė.