Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Kelionė į Laplandiją. Kodėl verta vykti į Laplandiją su Excursus?

83a7bf452ee795c7e5115470c326b607.jpg

Kelionė į Laplandiją. Kodėl verta vykti į kelionę į Laplandiją pas Kalėdų senelį su Excursus?

Kokios asociacijos Jums kyla išgirdus: Laplandija, Kalėdų senelis, kelionė pas Kalėdų senelį į Laplandiją, Kalėdų senelio adresas?

Mes pirmieji Lietuvoje subūrę ištikimų turistų grupę išsiruošėme į Kalėdų senelio tėvynę. Ir Laplandija mus pakerėjo: papuolėme tarsi į paralelinį pasaulį...

Laplandija - istorinis samių regionas, įsitaisęs šiaurinėje Skandinavijos pusiasalio dalyje. Ši tolima ir atšiauri Suomijos teritorija - vienintelė vietovė, kurioje labiausiai tvyro Kalėdų dvasia.  Tai stebuklų šalis, kur gyvena Kalėdų Senelis su savo elniais, vaikams dovanas ruošia nykštukai, kur danguje mirga šiaurės pašvaistė, sniege paskendusios stovi stebuklingos ledo pilys...

Kelionės į Laplandiją išskirtinumai:

  • Sniege besimurdančius baltuosius lokius ir lūšis stebėsite šiauriausiame Europos zoologijos sode.
  • Šunų fermoje susipažinsite draugiškais ir geraširdžiais haskiais, smagiai lėksite šunų kinkiniu, o jei pasūkyje išvirsite – tikrai neužsigausite, nes pusnys Laplandijoj purios.
  • Magiškas Laplandijos miško grožis atsivers elnių safario metu. Dvi valandas elnių traukiamom rogėm kinkuosite miško keliukais iki glūdumoj laukiančio laužo... Aplink tik tyla ir elnių burkavimas – tikra meditacija.
  • Adrenalinas Laplandijoje nemadingas, bet sniegomobilių safario metu – neišvengiamas! Lėksite užšalusia Kemijoki upe, vinguosite siaurais miško keliukais, o grįžus tenorėsis į sauną.
  • Visos nakvynės 3*-4* viešbučiuose. Pusryčiai – švediškas stalas (su fantastiško skonio laplandiškom silkėm).
  • Laplandijoje gyvensite tik už 6 km nuo Rovaniemio. Vieta ypatinga - miškų apsupta Kemijoki upės sala, į kurią galima patekti tik perėjus norų išsipildymo tiltą. Tradiciniai suomiški nameliai suprojektuoti žymiausio suomių architekto Alvaro Alto. Visa sala priklausys jums. Aplinkui nei gyvos dvasios..

Kelionė į Laplandiją pas Kalėdų senelį >>>

Nauji metai Laplandijoje >>>


Atgal į naujienų sąrašą