Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

KELIONĖ APLINK PASAULĮ BRĖMERHAFENE – BRĖMENAS – HEIDĖS PARKAS
Lenkija - Vokietija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

  Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. su dviem suaugusiais keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

 • Kelionės trukmė: 4dienos / 3naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 215 € 269.00 € - 20%

Kelionės išskirtinumai

  • Apsilankysite originaliame interaktyviame muziejuje pajūrio mieste Brėmerhafene. Sužinosite, pamatysite, pajusite, kas sieja uostamiestį Brėmenhafeną, Sacharos dykumą Nigeryje, Polinezijos salų valstybę Samoa ir Šv. Lauryno salą Aliaskoje..?
  • Gražiame kaip paveikslėlis Brėmene apsilankysite visus metus veikiančioje Kalėdinių žaislų parduotuvėje.
  • Heidės parkas – tikras rojus „aštrių“ atrakcionų mėgėjams, bet smagu bus visiems nuo 3 iki 93 metų.
  • Kelionė autobusu taip pat taps atrakcija – varžysitės viktorinose, žaisite edukacinius žaidimus, spręsite logines užduotis, komandininiuose žaidimuose dalyvaus visa šeima.
  • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.06.28 2018.07.01 3 naktys 21500 26900
Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. su dviem suaugusiais keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

Užklausti
2018.07.19 2018.07.22 3 naktys 21500 26900
Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Magdeburgo apylinkėse.

   


 • Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Brėmerhafeną. Didžiausias Vokietijos Šiaurės jūros pakrantės miestas įkurtas tik 1827 m., o šiandien tai jau transatlantinis uostas ir svarbių laivų statyklų, tyrimų institucijų bei kultūros įstaigų miestas. *Pakylate į patį aukščiausią miesto pastatą ir iš 86 m aukščio apžvalgos platformos apžvelgiate jūrų miestą Brėmerhafeną, jo apylinkes, Vėzerio upės žiotis, Šiaurės jūros platybes, krovininių ir žvejybinių laivų uostus. Iš čia laivai išplaukia į visą pasaulį.
  Ir mes leidžiamės į kelionę aplink pasaulį - lankotės interaktyviame *muziejuje „Klimato namai-8 meridianas“. Dideliame, moderniame muziejuje yra 6 teminės sritys: Kelionė, Elementai, Perspektyvos, Galimybės, Akvariumas, Meteorologinė stotis. Labiausiai visus domina Kelionė. Kas jungia uostamiestį Bremenhafeną, Sacharos dykumą Nigeryje, Polinezijos salų valstybę Samoa ir Šv. Lauryno salą Aliaskoje? Visus juos kerta 8-asis vakarų ilgumos meridianas. Skirtingose to paties meridiano platumose klimato sąlygos labai skirtingos: Sacharos dykumoje karštis ir sausra, Samoa siautėja Ramiojo vandenyno audros, Šv. Lauryno salą kausto ledynai. Klimato muziejus (plotas 11 500 km²) lankytojams pristato visus 8-ojo meridiano klimato „variantus“: prasideda kelionė per penkis kontinentus ir devynias klimato zonas. Kadaise žymiesiems Žiulio Verno herojams Filijui Fogui ir Paspartu apkeliauti žemės rutulį prireikė net 80 dienų. Ir tai buvo stebuklas! Klimato muziejuje keliaudami 8-uoju vakarų ilgumos meridianu 40 000 km įveiksite per 3 valandas. Ultramodernaus muziejaus salėse simuliatoriai sukuria autentiškas skirtingų regionų klimato sąlygas. Pamatysite skirtingų tautų buitį, pajusite dykumos karštį ir ledinį arkties alsavimą , išgirsite džiunglų riksmus ir šnabždesius, grožėsitės akvariumu, kuriame atkurta koralinio rifo gyvybės įvairovė. Apkeliavę pasaulį užsuksite į muziejaus mokslinį-eksperimentinį centrą patyrinėti fizikos dėsnių: keturios stichijos – žemė, vanduo, ugnis ir oras – atskleis jums savo paslaptis.
  Vykstate į Brėmeną. Pažintis su laisvuoju Hanzos miestu. 1 200 metų istorija ypač gerai juntama apžiūrint didingą aikštės Marktplatz baroko ir renesanso ansamblį, kurį sudaro Rotušė, Rolando statula, prabangūs patricijų namai ir „Schütting“ - daug tradicijų sukaupę Brėmeno prekybos rūmai. XV a. statyta gotikinė Rotušė puikuojasi Didžiąja sale, kurios visos sienos ištapytos krikščioniška tema. Tokio pat amžiaus karžyčio Rolando statula, įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, simbolizuoja miesto nepriklausomybę. Šiutingo namas  - XVI a. buvęs pirklių gildijos namas. Nuo 1849 m. šiame name įsikūrę prekybos rūmai veikia iki šiol. Namo frontonas papuoštas užrašu, tapusiu Bremeno gyventojų kredo: „Buten und binnen, wagen und winnen“ („Ir gyvenime, ir savo viduje rizikuok ir laimėk“). Vėzerio upės link veda garsioji Biotcherio gatvė. XX a. pradžioje turtingas pirklys Rozelijus ją rekonstravo savo lėšomis. Šioje gatvėje muziejai, parduotuvėlės, grojantys varpeliai ir ‚septyni broliai tinginiai“.
  Mieste sutiksime ir Brėmeno muzikantus. Ši pasaka žinoma visame pasaulyje ir nuo brolių Grimmų laikų su Brėmenu susijusi taip glaudžiai, kaip Rotušė ir Rolandas. Asilo kojų palytėjimas neša laimę. Jei tai padarai teisingai - išsipildys noras, jei ne -  tiesiog du asilai palinkės vienas kitam labos dienos! Ekskursijos pabaigoje užsuksime į „Šniūro“ (Schnoorviertel) kvartalą, kurio mažos, siauros gatvelės, vingiuojančios tarp istorinių mažų XV-XVII a. namukų, susipynę kaip batų virvelės. Kvartalas buvo vienas vargingiusių Bremene. Dabar čia dailininkų dirbtuvės, muziejai, galerijos, parduotuvėlės (yra ir Kalėdinių prekių parduotuvė, veikianti ištisus metus), restoranėliai... Laisvas laikas Brėmene. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Naujausias parko atrakcionas - „Transilvanijos“ šalyje išaugęs „Demonų skrydis“ taip pat skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti! Vykstame į viešbutį Lenkijos-Vokietijos pasienyje. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus:
 • Apžvalgos platforma – 2 EUR.
 • Muziejus „Klimato namai-8 meridianas“ – 13 EUR suaugusiems, 8,5 EUR vaikams 5-18 m.
 • Heidės parkas – 23 EUR suaugusiems, 20 EUR vaikams 3-17 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 EUR.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!*
 • Kaina vaikui iki 12 m. 259 Eur – 20% -  207 Eur

* Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
* Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
* Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

KELIONĖS PROGRAMA PDF >>>