Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Karališkieji Čekijos kurortai - auksinė Praha
Čekija - Lenkija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 4dienos / 2naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 144 € 169.00 € - 14.79%

Kelionės išskirtinumai

 • Kviečiame trumpam pamiršti kasdieninius rūpesčius ir susipažinti su karalių, pilių ir porceliano kraštu. Išgirsite nuostabių istorijų, leisitės į architektūrinę kelionę laiku, grožėsitės kerinčiais kraštovaizdžiais, mėgausitės romantika geriausiuose Čekijos kurortuose, pasinersite į mineralinio vandens baseinus, degustuosite mineralinį vandenį, gyvybines galias stiprinantį likerį, ūpą keliantį čekišką alų.

  Video apie Karlovy Vary >>>

   

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.09.20 2018.09.23 2 naktys 14400 16900 Užklausti

 • Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Prahos apylinkėse. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Viešime didžiausiame ir populiariausiame Čekijos karštųjų terminių vandenų kurorte Karlovy Varai, įsikūrusiame vaizdingame Teplos upės slėnyje. Pažintis su miestu: senamiestis, B. Smetanos sodai, Malūnų ir Turgaus kolonados, miesto įžymybė - Didžiojo Geizerio fontanas. Tai pats galingiausias ir karščiausias miesto terminis šaltinis: fontanas šauna į 12 m aukštį, išstumdamas iš žemės gilumų 2000 litrų 72°C temperatūros terminio vandens. Geizerio kolonadoje yra ir 5 vazos skirtingo terminio vandens, kurį galėsite degustuoti, įsipiltį į savo buteliukus. Laisvas laikas. Pageidaujantys gali nusileisti į Didžiojo Geizerio rūsius ir aplankyti Geizerių **muziejų. Pamatysite ne tik požeminius šaltinius, bet ir miesto simbolio - Karlovy Varų rožės - gamybos procesą. Norinčius išgirsti populiariausio Karlovy Varų gėrimo istoriją, pamatyti ir paragauti, kviečiame į „Becherovkos" *muziejų. Jus supažindins su šio unikalaus likerio-vaisto gamyba, nusileisite į rūsius, galėsite degustuoti ir vertinti skirtingas likerio rūšis.


  Vykstame į jaukų, ūksminguose parkuose skendintį vietinių čekijos gyventojų mėgiamą kurortą Františkovy Lazne. Siūlome atsipalaiduoti didžiausiame ir gražiausiame Čekijos kurortų vandens parke *„Akvaforum". Romėnų pirčių stiliumi pastatyto „Akvaforumo" vandens plotas - 1500 m²: keturi vidaus ir trys lauko baseinai, vandens kriokliai, povandeninės srovės, burbulinės vonios, nusileidimo kalneliai, sauna. Nepageidaujantys lankytis „Akvaforume" gali ramiai pasivaikščioti, grožėdamiesi kolonada, Austrų - Vengrijos monarchijos laikus menančiais kazino rūmais, stabtelėti prie stebuklingo miesto simbolio - berniuko su žuvyte. Tik prisilieskite ir po jūsų širdimi suspurdės nauja gyvybė. Nakvynė viešbutyje Karlovy Varai apylinkėse.


 • Pusryčiai. Vykstate į Čekijos sostinę. Ekskursija Prahoje po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai - Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje - Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana - sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija" - Kampos sala. Hradčanų rajonas - XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį - buvusią karalių ir princų rezidenciją, didingąją Šv. Vito *katedrą, Šv. Jurgio *bažnyčią, *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį. Pietų metu siūlome užsukti į vieną seniausių Prahos restoranų „U medvidku". Restorano istorija prasideda 1466 m. Per pastarąjį šimtmetį originali alaus darykla buvo paversta pirmuoju Prahos kabaretu ir didžiausiu alaus baru Prahoje. Kelios kartos Čekijos žmonių, taip pat ir užsieniečių, aplanlė šį restoraną, garsėjantį gera čekiška virtuve ir puikiu alumi.
  Čia karaliauja „Budweiser budvar", bet įdomu paragauti ir gyvojo „Oldgott", paties stipriausio alaus „X Beer 33". Restorane skamba gyva liaudies muzika. Laisvas laikas, kurio metu romantikams siūlome plaukti *٭laiveliu Vltavos upe, grožintis Prahos senamiesčio vaizdais.
  Vakare *visuomeniniu transportu vykstate prie garsiųjų Križikovo fontanų. Viešnagę Čekijoje vainikuos muzikinių fontanų *koncertas, kuriame susilieja spalvos, muzikos garsai ir vandens šokis...
  Išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.


 • Apie pietus sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


• Kelionė autobusu.
• 2 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais.
• Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.Į kelionės kainą neįskaičiuota


• Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
(*)- Mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta apie 840 CZK (~31 EUR).
(**)- pageidaujantiems laisvu laiku siūlome: Geizerių muziejus - 220 CZK; plaukimas laiveliu Vltavos upe - apie 7 EUR.
• Vakarienė (sriuba, karštas patiekalas, desertas) - 8 EUR.
• Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 24 EUR.Papildoma informacija


Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
• Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr. 26, prie upės),
Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
Išvykimas iš Marijampolės geležinkelio stoties.

• Išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.