Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

KANADA - NUO MIESTŲ IKI LAUKINĖS GAMTOS
Kanada

Kelionės tipas: Tolimųjų kraštų kelionės

  Kaina galioja, kai keliauja ne mažiau 15 turistų grupė.

 • Kelionės trukmė: 13dienos / 11naktys
 • Kelionės tipas: Tolimųjų kraštų kelionės
Kaina vienam asmeniui: 4999.00 €

Kelionės išskirtinumai

  • 4999 Eur (kai keliauja ne mažiau 15 turistų grupė)
  • 5985 Eur (kai keliauja ne mažiau 10 turistų grupė)
  • Kainos nurodytos asmeniui, gyvenančiam dviviečiame kambaryje.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.09.05 2019.09.17 11 naktys 4.99900 4.99900
Kaina galioja, kai keliauja ne mažiau 15 turistų grupė.

Užklausti

 • (09 05). Vilnius –Kanada. Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Torontas. Atskridus oro uoste jus pasitiks licencijuotas angliakalbis gidas, kuris lydės keliautojus visos viešnagės po rytinę Kanadą metu. Sutvarkę pasienio formalumus, vykstate į viešbutį. Poilsis. Nakvynė viešbutyje.


 • (09 06).  Torontas – Niagaros kriokliai – Torontas.

  Pusryčiai. Ekskursija po daugialypį Torontą. Torontas pasaulyje laikomas viena geriausių ir patogiausių vietų kokybiškam gyvenimui. Šiaurietiškai mandagus, kultūringas, sportiškas miesto gyvenimas kasmet pritraukia į jį dešimtis tūkstančių turistų ir paverčia Kanados didmiestį vienu populiariausių turizmo miestų visoje Šiaurės Amerikoje. Tai didžiausias Kanados miestas – verslo, finansų bei prekybos širdis. Toronto panoramą apžvelgsite pakilę į 553 m aukščio „CN Tower“ televizijos bokštą. Akys aprėps ne tik miestą, Ontarijo ežerą; giedromis dienomis atsiveria ir Niagaros krioklių panorama. Apžiūrite Rodžerio centrą. Tai stadionas – architektūros stebuklas, talpinantis 60 tūkstančių žiurovų ir galintis veikti visus metus, nes stadioną dengia automatiškai atsiveriantis ir užsiveriantis stogas. Dinamiškoji miesto pusė: vykstate į finansų ir mados rajoną, pravažiuodami 56 km ilgio Yonge gatve, lankotės viename iš išskirtinių Kanados prekybos rajonų Yorkville. Čia parduotuvių patalpų nuomos kaina siekia iki 4500 JAV dolerių už kvadratinę pėdą. Lankotės Kiniečių rajone, būtinai užsuksite į Šv. Lorenco turgų. Tai ne tik prekybos vieta, tai miesto istorijos dalis.  Visai kitoks Forest Hill rajonas. Tai jau prabanga, įsikūrusi vienoje iš seniausių ir vaizdingiausių miesto vietų. Šoninėse gatvių pusėse - plytų ir akmenų dvarai, prabangūs apartamentai, parduotuvės ir restoranai. Aplink parkai, rekreacinės zonos. Čia pamatysite ir Casa Loma - didžiausią Kanados pilį su dekoruotais apartamentais, 800 metrų pėsčiųjų tuneliu, bokštais, statulomis ir penkių akrų plotą užimančiais turtingais sodais. Šiame rajone įsikūrę prestižiškiausios privačios ir valstybinės mokyklos. Apžiūrite senąją ir naująją rotušes, Parlamento ir universiteto pastatus, Toronto prieplauką.

  Po to vyksite prie kvapą gniaužiančių Niagaros krioklių, krintančių 7000 tonų vandens per sekundę jėga. „Niagara“ reiškia „griaustinio vanduo“, o tokį pavadinimą šiems kriokliams, žymintiems Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų sieną, davė šiose vietose gyvenę indėnai. Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir kukliausias „Jaunosios nuometo“ krioklys. Jei oro sąlygos bus palankios, plauksite laivu „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožėdamiesi galingojo krioklio jėga. Pasikelsite į Skylon apžvalgos bokštą dar kartą pasigėrėti kriokliais.

  Keliaujate Ontarijo ežero pakrante į vaisių ir vyno šalį. Taip vadinamas mažas, gražus miestelis Niagara-on-the-Lake. XVIII a. tai buvo pirmoji Aukštutinės Kanados sostinė, dabar čia įsikūrusi vyndarių bendruomenė. Kiekviena vyno darykla didžiuojasi savo unikalia istorija ir išskirtinio skonio vynais: nuo stiklo ir plieno švelnumo iki akmens ir medžio šilumos. Vakare sugrįšite į Torontą. Nakvynė viešbutyje.


 • (09 07). Torontas – Kingstonas - Otava.

  Pusryčiai. Išvykstate Otavos link. Keliaudami Ontario ežero pakrante pro istorinius miestelius stabtelite Kingstono mieste. Jis įsikūręs ant Šv. Lauryno upės krantų. 80 kilometrų ilgio upės ruože priskaičiuojamos 1865 salos. Kingstone leisitės į „1000-čio salų“ kruizą. Plaukdami laiveliu, grožėsitės vešlia salų augmenija, jose įsikūrusiomis prabangiomis vilomis, iš arti apžiūrėsite Boldto pilį. Tai savita Tadžmahalo versija – pilį savo mylimai žmonai pastatė Džordžas Boldtas, garsaus Niujorko „Astorijos“ viešbučio savininkas. Atvyksite į Otavą. Trumpa pažintis su šiuolaikiška  šalies sostine Otava: Parlamento kalvos panorama, Sparks  Street – pirmoji Kanados pėsčiųjų gatvė su išskirtine paveldo architektūra; Ministerijų rajonas.  Rido kanalas, dar žinomas kaip Rido vandens kelias, jungiantis du miestus: Otavą ir Kingstoną. Esant galimybei, apžiūrite Parlamento pastatų kompleksą. Nakvynė viešbutyje.


 • (09 08).  Otava - Kvebekas. Pusryčiai. Kelionė į vieną seniausių Šiaurės Amerikos Kvebeko miestą, įkurtą 1608 m. Kvebeko senamiesčio akmeniniai pastatai ir grįstos vingrios gatvelės sukuria jaukaus Europos miesto atmosferą. Atvykus grupę pasitiks licencijuotas miesto gidas. Apžvalginė ekskursija - pažintis su senamiesčiu, laikomu prancūzų civilizacijos lopšiu Amerikoje, 1985 m. įrašytu į UNESCO istorinio ir kultūrinio paveldo sąrašą. Prieš jūsų akis pagrindinė senamiesčio aikštė Place d'Armes, legendinis „Chateau Frontenac“ viešbutis, tapęs miesto simboliu; Dufferin terasos – pėsčiųjų promenada palei Šv. Lauryno upę; pramogų gatvė Didžioji alėja ir nuostabi, nedidukė du Petit-Champlain gatvelė, primennanti Paryžiaus Monmartą. Apžiūrėsite miesto Citadelę, užkopsite į Parlamento kalvą, aplankysite Abraomo laukus, kuriuose 1759 m. britų armija sumušė prancūzus, o dabar yra miesto parkas. Nakvynė viešbutyje Kvebeko apylinkėse.


 • (09 09).  Kvebekas - Monrealis.

  Pusryčiai. Išvykstate Monrealio link. Kelias vingiuoja Šv. Lauryno upės pakrante. Stabtelite Montmorency krioklių parke. Kanadoje yra daugiau nei 25 žinomi dideli kriokliai. Garsiausias ir įspūdingiausias, žinoma, Niagaros krioklys, tačiau jis turi savo konkurentą – Montmorency krioklį: pirmiausia – jis 30 metrų aukštesnis, antra – tiltuku galima pėsčiomis keliauti tiesiai virš krioklio, trečia – krioklys daug siauresnis, todėl krenta su galinga jėga ūždamas, putodamas, maurodamas, o apačioje staiga nurimęs įsilieja į Šv. Lauryno vandenis. Krioklį galima apžiūrėti ir iš kito taško: nusileisti specialiai įrengtais laiptas žemyn į nedidukę aikštelę, kur žemyn dundantis vanduo tykšta purslais ir viską padengia ledine ir gaivinančia migla.

  Toliau keliaudani seniausiu Kanados keliu Avenue Royale, sustojame apžiūrėti Bopre miestelio, garsėjančio autentiška architektūra. Bopre turi gilias žemės ūkio šaknis, siekiančias Naujosios Prancūzijos seniausius gyventojus, todėl dar vadinams Kanados “duonos krepšeliu”. Miestelyje tik 2,5 tūkstančio gyventojų, bet per metus jį aplanko daugiau nei milijonas žmonių. To priežastis Šv. Onos bazilika – pirmoji piligrimystės vieta Šiaurės Amerikoje. Lankotės bazilikoje, pageidaujantys gali apžiūrėti netoliese įrengtą cikloramą, kviečiančią keliauti į biblijinius laikus.

  Atvykstate į  Monrealį - antrąjį pagal dydį Kanados bei didžiausią Kvebeko provincijos miestą, Kanados kultūros sostinę, turinčią tris universitetus bei gausią menininkų bendruomenę. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsite senąjį ir požeminį miestus, senąjį uostą, Lotynų kvartalą, madingąją St. Deni gatvę ir rajonus su išskirtinėm gyvenamosiom zonom, pamatysite olimpinį stadioną, Marijos karalienės katedrą, universitetą, botanikos sodą. Aplankysite ir kaimynystėje esančią Notre Dame salą, dirbtinai  supiltą iš 15 mln. tonų uolienos, likusios 1965 m. iškasus Monrealio metro.  Aplankysite vieną įspūdingiausių vėlyvosios gotikos kūrinių pasaulyje - Notre Dame baziliką (šį statusą suteikė čia apsilankęs popiežius Jonas Paulius II). Nakvynė viešbutyje.


 • (09 10).  Monrealis – Kalgaris – Banfo nacionalinis parkas.

  Pusryčiai. Vykstate į oro uostą. Skrydis į Kalgarį. Oro uoste jus pasitiks licencijuotas gidas, kuris lydės grupę likusios kelionės metu. Apžvalginė ekskursija po Kalgarį, įsikūrusį Bow upės pakrantėje, Uolinių kalnų (Rocky Mountains) papėdėje. Pamatysite Kalgario fortą, pastatytą 1875 m. Bow ir Elbow upių santakoje,  didžiausią mieste Saddle Dome areną, pastatytą 1988 m. žiemos Olimpinėms žaidynėms, Stampede parką, kuriame vyksta įspūdingiausi rodeo visoje Šiaurės Amerikoje bei Kanados Olimpinį parką. Vykstate į Banfo nacionalinį parką. Nakvynė viešbutyje.


 • (09 11).  Banfo  ir Joho nacionaliniai parkai.

  Pusryčiai. Pažintis su Banfo nacionalinu parku, įsikūrusiu Uoliniuose kalnuose. Tai pats seniausias Kanados Nacionalinis parkas, įkurtas 1885 metais (Šiaurės Amerikoje už jį senesnis tik Jeloustono nac. parkas). Tankūs spygliuočių miškai, karštųjų versmių gilūs slėniai, alpiniai peizažai, turkio spalvos ežerai ir upės, aukšti kalnai, padengti sniegynais ir ledynais – visa tai plyti 6641 km² plote. Važiuojant parko teritorija galima pamatyti rudųjų lokių (grizlių), juodųjų lokių (baribalų), briedžių, lūšių, ernių, kalnų ožių, kojotų, lapių, meškėnų.

  Dieną pradėsite pasikėlimu į Uolinius kalnus  panoramine gondola, besisukančia 360°. Apžvelgsite apylinkių panoramą. Prieš Jūsų akis atsivers nepakartojamas Kanados gamtos grožis, kurio ilgai negalėsite pamiršti. Pamatysite Bow krioklį, gėrėsitės „Dešimties viršūnių“ slėniu, supančių kalnų  „įrėmintu“ Morenos ežeru, pasigrožėsite ir į pilį panašiu „Banff Springs“ kalnų viešbučiu, pastatytu dar 1888 m. Šiandien viešbutis tapo mažu miesteliu, turinčiu 50 objektų – viskas lankytojų patogumui, poilsiui, pramogoms.

  Toliau keliaujate Bow upės slėniu, sustodami pačiose gražiausiose vietose. 2500 m virš jūros lygio iškilusiuose kalnuose slypi Džonstono kanjonas. Tai pirmasis sustojimas. Gilaus tarpeklio dugnu grėsmingai garma upė, krentanti nuo stačių septynaukščio namo dydžio skardžių. Keliausite kanjono pakraščiu ilgu pėsčiųjų taku, grožėdamiesi įspūdinga gamtos stichija. Kiti sustojimai prie vienų gražiausių Banfo nac. parko ežerų – tai ledinės parko akys. Dešimties viršūnių slėnyje prieš akis atsiveria ledyninės kilmės Moreino ežeras. Tai Banfo nacionalinio parko vizitinė kortelė, nes tik čia, 1885 m aukštyje, gali pamatyti tokį stulbinantį peizažą: aukšti kalnai, ypatingo skaidrumo akinančio mėlio spalvos ežeras, apsuptas gurgždančių ledynų ir veržlios upės, krintančios į ežerą nuo ledu sukaustytų kalnų. Ežeras vadinamas Uolinių kalnų mėlynuoju safyru. Aplankysite 1700 m aukštyje tyvuliuojantį Luizos ežerą, žaižaruojantį akinama žaluma. Smaragdo spalvos vanduo, milžiniški ežerus supantys kalnai, Viktorijos ledynai pakeri kiekvieną čia atvykstantį keliautoją. Šį ežerą indėnai vadino Mažų Žuvelių ežeru, tačiau 1884 m. jis buvo pervadintas karalienės Viktorijos dukters, Kanados gubernatoriaus žmonos Luizos garbei.

  Dienos pabaigai - viešnagė vakarinėje Uolinių kalnų dalyje plytinčiame Joho nacionaliniame parke. Parkas įkurtas 1886 metais ir  užima 1313 km² teritoriją. Neabejotinai, tai Kanados nacionalinė vertybė. Parke gausu uolų snieguotomis viršūnėmis, krioklių, ledyninių ežerų, žalių miškų,  pievų ir sraunių upių. Čia grožimės dar vienu įspūdingu mėlynai žaliu Smaragdiniu ežeru, kuriam spalvą suteikia saulės spinduliai, lūždami nuo baltu moliu padengto ežero grunto. Pamatysite gamtos suformuotą akmeninį tiltą, jungiantį Besispardančio arklio upės krantus; spiralinius tunelius, iš kurių netikėtai išnyra traukiniai; galingus krioklius, susiformavusius tirpstant kalnus dengiantiems ledynams. 1984 m. Banfo, Joho ir Džiaspero nacionaliniai parkai buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.


 • (09 12).  Banfo nacionalinis parkas – Džiaspero nacionalinis parkas.

  Pusryčiai. Vykstate į patį didžiausią Kanados Uolinių kalnų parką. Pakeliui sustojame prie Atabaskos krioklių. Tai nuostabaus grožio gamtos kūrinys, supamas ypatingai vešlios augmenijos. Krioklio vandenys krinta iš nelabai didelio aukščio – 23 metrų, tačiau jis toks vandeningas ir veržlus, kad kartais dar vadinamas „pasiutusiu“ kriokliu. Ypatingai patogu, jog krioklį iš visų pusių supa puikiai įrengti pėsčiųjų takeliai ir apžvalgos aikštelės.

  Džiaspero nacionalinis parkas - tai 10878 km² teritorija, pilna plačių slėnių, kalnų grandinių, ledynų, miškų, alpinių pievų. Džiaspero nacionalinis parkas garsus savo aukštomis Uolinių kalnų viršūnėmis bei unikalia Kolumbijos ledo laukų vietove. Šie ledo laukai savo tirpsmo vandenimis maitina Ramųjį, Atlanto ir Arkties vandenynus.  Tai didžiausia ledo ir sniego sankaupa į pietus nuo Šiaurės poliarinio rato, užimanti beveik 325 km² teritoriją. Šiuose ledo laukuose yra daugiau kaip 30 ledynų. Turėsite nepakartojamą galimybę specialiu transportu pasivažinėti ant ledyno. Sužinosite, kaip susiformuoja ledo liežuviai ir pavaikščiosite ant vieno iš jų. Nakvynė viešbutyje.


 • (09 13).  Džiaspero nacionalinis parkas – Sun Peaks.

  Pusryčiai. Iš nakvynės vietos važiuosite Sun Peaks miestelio link pačiu aukščiausiai nusidriekusiu Kanados greitkeliu. Važiuodami lygiu keliu (ne kalnų serpantinais) pasieksite beveik dviejų tūkstančių metrų aukštį ir visos kelionės metu galėsite stebėti ir stebėtis neaprėpiamais šalies kraštovaizdžiais. Pakeliui sustosite pasigrožėti Robson viršūne - viena aukščiausių viršukalnių Uoliniuose kalnuose (3953 m). Keliaudami toliau turėsite galimybę susipažinti su Kanados gamta, besikeičiančia priklausomai nuo aukščio virš jūros lygio - nuo tankių spygliuočių miškų iki alpinių pievų. Toliau pravažiuosite Wells Gray provincijos parką, labiausiai kanadiečių mėgstamą dėl galimybės paplaukioti kanojomis, stovyklauti nuostabioje gamtoje, žvejoti. Parkas žavi keliautojus savo kraštovaizdžio įvairove: aukšti kalnai ir gilūs kanjonai, tankūs miškai ir sraunios upės. Šiame parke yra visame pasaulyje garsus Helmcken krioklys, kuris yra tris kartus aukštesnis už Niagaros krioklius. Atvyksite į Sun Peaks miestelį. Nakvynė viešbutyje.


 • (09 14).  Sun Peaks - Vankuveris.

  Pusryčiai. Vykstate į Vankuverį – didžiausią Britanijos Kolumbijos provincijos miestą. Miestas dažnai įvardinamas kaip 2010 m. žiemos Olimpinių žaidynių sostinė, tačiau daug svarbiau, jog britų analitikai iš The Economist tris kartus Vankuveriui suteikė „geriausio pasaulio miesto“ vardą. Jaunas, tik XIX a. įkurtas miestas, dabar priskaičiuoja 700 tūkst. gyventojų, tačiau jo dydis ir žmonių gausa neslegia. Vankuveris labai komfortabilus. Visa paslaptis – gerai apgalvota infrastruktūra, nepakartojami kraštovaizdžio kontrastai ir ypatingas miesto planas. Upės, kurias kerta 20 tiltų (trys iš jų pakeliami), tarsi suskirsto miestą į atskirus rajonus. Jūs pamatysite vieną iš Vankuverio simbolių – 500 m ilgio Liūtų tiltą. Kanadiečiai ypatingą dėmesį skiria ekologijai, todėl didžiausia kiekvieno miesto vertybe įvardina parkus. Lankotės visame pasaulyje žinomame Stenlio parke -  miesto viduryje 400 ha plote įsikurusiame gamtos lopinėlyje. Tai žaliausias ir didžiausias Vankuverio pasididžiavimas. Atsiduri vešliame miške, grožiesi skaidriais ežerais, tvenkiniais, gali mankštintis sporto aikštelėse... Parke nutiesti pasivaikščiojimo takeliai, kurių bendras ilgis 250 km. Lankotės visai kitokiame Karalienės Elžbietos parke.  Tai tarsi kruopščiai prižiūrėtas parodinis sodas, kuriame surinkti visi Kanadoje augantys medžiai ir krūmai. Vykstate prie maitinimo ir poilsio komplekso Prospect Point. Jis įsikūręs aukščiausioje Vankuverio vietoje, nuo terasos atsiveria nuostabi miesto panorama. Lankotės seniausiame miesto rajone Gestaune, kuris jus nukels į karalienės Viktorijos valdymo laikotarpį: XIX a. menančios siauros gatvelės su daugybe skersgatvių, vidiniuose kiemuose pasislėpusios kavinės ir miesto simbolis – garo laikrodis, kas valandą paleidžiantis didelį karšto garo kamuolį. Šiame rajone įsikūręs ir pats didžiausias Kanadoje Kiniečių kvartalas. Lankotės Grenvilio saloje – prekybiniame Vankuverio rajone. Čia užsukate į didžiulį miesto turgų, kuriame nėra nei vienos tinklo parduotuvės ar maitinimo įstaigos, tik individualių gamintojų parduotuvėlės ir restoranėliai. Ekskursijos metu pasivaikščiosite viena seniausių prekybinių gatvių Robson Street, apžiūrėsite uoste įsikūrusius Kanados rūmus, kuriuose vyksta didžiausios miesto šventės; pailsėsite Ramiojo vandenyno pakrantėje, Anglų paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje Vankuveryje.


 • (09 15).  Vankuveris – Vankuverio sala - Viktorija - Vankuveris.

  Pusryčiai. Vykstate į prieplauką ir plaukiate į Vankuverio salą, nuo žemyno atskirtą Džordžijos sąsiauriu. Ši milžiniška sala Ramiajame vandenyne užima 32 134 km² plotą. Jos vakarinė pakrantė išraižyta gilių, į aukštus kalnus įsiterpiančių fiordų, besiraizgančių tarp aukštų kalnų, o rytinė pakrantė  - tai dirbami laukai, žvejų kaimeliai bei modernūs miestai. Vyksite į Britų Kolumbijos provincijos sostinę, pietinėje salos dalyje esantį Viktorijos miestą. Senamiestis išlaikė senąją dvasią ir dvelkia Viktorijos epocha. Pamatysite didingą XX a. pradžios Empress viešbučio pastatą, iškilusį mažoje įlankėlėje, prie Viktorijos prieplaukos; netoliese stovinčius Britų Kolumbijos provincijos Parlamento rūmus, kurių pastatą 1893 m. suprojektavo architektas Fransis Ratenburis (būdamas  25 metų). Pasivaikščiosite nuostabaus grožio Beacon Hill parke, apsodintame tūkstančiais gėlių. Stebins ne tik augmenija (baltosios eglės, pušys, liepos), bet ir taikiai žingsniuojančios lamos, ožkelės ir daugybė povų. Lankote pažintinį Thunderbird parką. Tai Karališkojo BC muziejaus dalis. Apžiūrėsite pirmųjų tautų, gyvenusių šiose žemėse, autentišką gyvenamąjį namą, drabužių ir regalijų pavyzdžius, originalius toteminius stulpus, parke įrengtą Totemų stulpų mišką.

  Garsių visame pasaulyje „Butchart“ sodų lankymas, kuriuose yra daugiau kaip 20 hektarų sodų, tarp jų Rožių sodas, Japoniškas, Itališkas, Viduržemio jūros sodai, unikalus „paskendęs“ sodas.

  Esant galimybei, leidžiamės į 3 valandų *turą „Okeano magija“. Tai plaukimas specialiu greitu ir manevringu kateriu, stebint didingus laukinės gamtos gyventojus: banginius žudikus, kuprotuosius banginius, delfinus, įvairius jūros paukščius... Vakare grįžtate į Vankuverį. Nakvynė viešbutyje.


 • (09 16).  Vankuveris – Vilnius.

  Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis Vankuveris – Europos miestas – Vilnius. 


 • (09 17).  Vilnius. Ryte grįžtate į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Ÿ Tarptautinių skrydžių bilietai: Vilnius-Europos miestas -Torontas/ Vankuveris-Europos miestas-Vilnius.
 • Ÿ Vietinio skrydžio bilietas: Monrealis -Kalgaris .
 • Ÿ Transporto paslaugos Kanadoje.
 • Ÿ Visi pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas.
 • Ÿ 11 nakvynių su pusryčiais vidutinės klasės viešbučiuose.
 • Ÿ Visi vietiniai mokesčiai.
 • Ÿ Ekskursijos pagal programą.
 • Ÿ Vietinių angliakalbių gidų paslaugos viso turo metu.
 • Ÿ „Step-on Guide“ paslauga Monrealyje ir Kvebeko mieste.
 • Ÿ Lydinčio gido iš Lietuvos paslaugos.
 • Ÿ Įėjimo bilietai į Montmorensio krioklius,Šv. Onos baziliką,Notr Damo katedrą.
 • Ÿ Pasikėlimas į CN bokštą
 •  ŸHornblower plaukimas.
 • Ÿ 1000 salų kruizas.
 • Ÿ pasikėlimas į Sulphur kalną.
 • Ÿ pasivažinėjimas ledynuose
 • Ÿ įėjimas į Butchart sodus.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • ŸPrivalomas elektroninis leidimas keliauti į Kanadą – 10 Eur.
 • ŸMedicinos išlaidų draudimas užsienyje.
 • ŸArbatpinigiai restoranuose.
 • ŸArbatpinigiai vairuotojui ir gidams: vairuotojui - 3 Eur/ 1asm./1d., gidui - 4 Eur/ 1asm./1d.
 • Kruizas (3 val.) „Okeano magija“~ 95 CAD.
 • Asmeninės išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 905 Eur


Papildoma informacija


 • Prieš perkant kelialapį būtina turėti elektroninį leidimą vykti į Kanadą bei biometrinį Lietuvos Respublikos piliečio pasą (pagamintą 2006 08 28 ir vėliau).
 • Dėl Kanados migracijos tarnybų darbuotojų sprendimo neįsileisti turistų į šalį (nors jie turi galiojančius elektroninius leidimus ar vizas), kelionės organizatorius neatsako, pinigai už kelionę negrąžinami.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz., vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.