Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

JŪRMALOS KURORTO ŠVENTĖ - ALAUS FESTIVALIS RYGOJE „LATVIABEERFEST 2019“
Latvija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  2 renginiai vienos kelionės metu! Liko 6 vietos.

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 27 € 35.00 € - 22.86%

Kelionės išskirtinumai

 • Viena diena – dvi šventės! Gegužės 25 d. Jūrmaloje organizuojama Jūrmalos miesto šventė, Rygoje – tarptautinis alaus festivalis Latviabeerfest 2019! Jei norite smagiai praleisti savaitgalį, stebėti ir stebėtis, pramogauti ir ragauti - važiuojame!

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.05.25 2019.05.25 0 naktys 2700 3500
2 renginiai vienos kelionės metu! Liko 6 vietos.

Užklausti

 • Ryte išvykstate į Jūrmalą – didžiausią Baltijos valstybių kurortinį miestą, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai.

  Jei norėsite susipažinti su miesto architektūra, galėsite leistis su gidu į ramią, neilgą ekskursiją. Užsuksite ir į Jūrmalos miesto muziejų. Muziejaus kolekcijoje yra daug eksponatų, pasakojančių apie gyvenimą kurorte nuo XVIII a. pabaigos iki mūsų dienų, šiuo metu vyksta paroda „Kurorto mada“. Šiandien svarbi diena Jūrmalos gyventojams ir svečiams – vyksta Jūrmalos miesto šventė: koncertai, teatralizuoti pasirodymai, Jūrmalos tautodailininkų mugė, smagus šurmulys... Šventės kuliminacija – koncertas Didžiojoje paplūdimio scenoje ir fejerverkas.

  Norintys pasimėgauti vandens pramogomis visuomeniniu transportu vyksta į parką „Līvu akvaparks“. Čia visuomet šviečia saulė! Norintys ramiai pailsėti, galės kaitintis pirtyse, su akvalangu nardyti 3,5 m gylio akvariume, ruduoju vamzdžiu nusileisti į sidabro kasyklas, trise valtimi plaukti Geltonąja upe, bet smagiausia čia bus adrenalino fanams: mėlynasis vamzdis – tarsi lėkimas padebesiais, oranžiniu vamzdžiu leisitės 45 km/val. greičiu, raudonuoju pakilsite į 22 m aukštį ir 65 km/val. greičiu smigsite žemyn, juodojoje skylėje – žaibai ir griausmai, o „Tornado“ – aukščiausias nusileidimo takelis visoje Europoje (http://www.akvaparks.lv/en/).

  Pageidaujantys vienu šūviu nušauti du zuikius ir sudalyvauti dviejose šventėse, sėda į *traukinuką ir jau po pusvalandžio žygiuoja Rygos senamiesčio gatvėmis. Rygos centre įsikūręs Vermano parkas, kuriame šurmuliuoja didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis alaus *festivalis Latviabeerfest 2018. Festivalyje dalyvauja virš 35 alaus daryklų: ne tik didžiosios Latvijos alaus daryklos, bet ir ūkininkai aludariai, Vokietijos atstovai (viena parko alėja virs Vokietijos alaus gatve), savo produkcija vaišins Estijos ir Lietuvos alaus daryklos. Geriausi vietiniai virėjai ir restoranai pasirūpins puikiai alaus skonį papildančiais patiekalais. Festivalio programa įvairi: pagrindinėje scenoje vyks gyvos muzikos koncertai, lankytojus linksmins Latvijos dainininkai, roko ir pop muzikos grupės, bus spektaklių, konkursų, šou ir, žinoma, latviškų nacionalinių patiekalų. Turėsite galimybę susipažinti su geriausiais Latvijos muzikantais. Tikra alaus šventė!

  00:30 val. išvykstame į Lietuvą. Paryčiais grįžtame.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kuro mokestis.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Pageidaujantiems vykti į Rygą: visuomeninio transporto bilietas – apie 1,5 EUR., įėjimas į Alaus festivalį - 3 EUR. 


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo Jūsų nurodytue.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.