Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Holivudo parkas – Heidės parkas / Pasaulio paukščių parkas
Lenkija - Vokietija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

  Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

 • Kelionės trukmė: 5dienos / 4naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 297 € 349.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

 • Kelionė į Holivudo parką, Heidės parką, Pasaulio paukščių parką.

  Akcija 2+1! vaikas iki 12m. su 2 suagusiais vyksta nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kelionės kainos)

   

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.08.15 2018.08.19 4 naktys 29700 34900
Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Magdeburgo apylinkėse.


 • Pusryčiai. Vykstate į Bremerhafeną. Lankotės interaktyviame *muziejuje „Klimato namai“. Dideliame, moderniame muziejuje yra 6 teminės sritys: Kelionė, Elementai, Perspektyvos, Galimybės, Akvariumas, Meteorologinė stotis. Labiausiai visus domina Kelionė. Kas jungia uostamiestį Bremenhafeną, Sacharos dykumą Nigeryje, Polinezijos salų valstybę Samoa ir Šv. Lauryno salą Aliaskoje? Visus juos kerta 8-asis vakarų ilgumos meridianas. Skirtingose to paties meridiano platumose klimato sąlygos labai skirtingos: Sacharos dykumoje karštis ir sausra, Samoa siautėja Ramiojo vandenyno audros, Šv. Lauryno salą kausto ledynai. Klimato muziejus (plotas 11 500 km²) lankytojams pristato visus 8-ojo meridiano klimato „variantus“: prasideda kelionė per penkis kontinentus ir devynias klimato zonas. Kadaise žymiesiems Žiulio Verno herojams Filijui Fogui ir Paspartu apkeliauti žemės rutulį prireikė net 80 dienų. Ir tai buvo stebuklas! Klimato muziejuje keliaudami 8-uoju vakarų ilgumos meridianu 40 000 km įveiksite per 3 valandas. Ultramodernaus muziejaus salėse simuliatoriai sukuria autentiškas skirtingų regionų klimato sąlygas. Pamatysite skirtingų tautų buitį, pajusite dykumos karštį ir ledinį arkties alsavimą , išgirsite džiunglų riksmus ir šnabždesius, grožėsitės akvariumu, kuriame atkurta koralinio rifo gyvybės įvairovė.

  Apkeliavę pasaulį užsuksite į muziejaus mokslinį-eksperimentinį centrą patyrinėti fizikos dėsnių: keturios stichijos – žemė, vanduo, ugnis ir oras – atskleis jums savo paslaptis.

  Pažintis su laisvuoju Hanzos miestu Brėmenu: lankotės Šnūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai“, o aplink dailininkų galerijos, suvenyrų ir mielų mažmožių krautuvėlės. Rozelijaus rajone prisėdate pailsėti prie „Septynių brolių miegančių“, mėgaujatės porcelianinių varpelių skambesiu. Prie Brėmeno miesto muzikantų skulptūrų galvojate norus, žavitės miesto Rotuše ir Rolando skulptūra (UNESCO saugomi objektai), Vėzerio pakrantėje grožitės laivais. Pageidaujantieji gali užsukti į restoraną, kuriame mėgo lankytis pasakorius Vilhelmas Haufas. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje, Bylefeldo apylinkėse.


 • Pusryčiai. Pusryčiai. Atvykstate į didžiausią kino parką Europoje *MOVIE PARK. Floridos kino parko analogas, dažnai vadinamas tiesiog “Vokietijos Holivudu”, yra vienintelis atrakcionų parkas Europoje, turintis tikras kino studijas. Tai galingos Warner Bros kino industrijos žavi miniatiūra. Būtent todėl čia atgyja Warner Bros kompanijos animacinių ir meninių filmų herojai. Visa parko teritorija padalinta į 6 temines sritis, kiekvienos iš jų atrakcionai ir šou susiję su skirtingos tematikos filmais. Jauniausieji parko lankytojai ilgam užstrigs „Looney Tunes” šalyje: išbandys daugybę atrakcionų su triušiu Bagsu, Tomu ir Džeriu, Betmanu, Kempiniuku, plauks mistine upe su „Begalinės istorijos” herojais, pateks į „Ledynmečio” pasaulį, arba žavėsis dinozaurais 4D kino teatre. Smalsuoliai sukinėsis Holivudo ir Niujorko gatvėse, nes būtent čia duris atveria netikėčiausi atrakcionai: galima leistis nežinomybėn, įsėdus į laivą, kurio kursas „Bermudų trikampis. Į vieną pusę.” keliauti laiku su Dž. Velso skridimo simuliatorium, kartu su Van Helsingu stoti kovon prieš vampyrus ir vilkolakius, patekti į „Misija Marsas” komandą. Reginių mėgėjus pradžiugins ne tik Vesterno, Policijos akademijos šou, bet ir originalus Holivudo filmų istorijos muziejus, kino studijų mokomasis šou „Kuriame filmą”. Adrenalino fanatikai visą dieną galės kyboti žemyn galva, suktis kilpose, išmėginti laisvą kritimą, mėgautis turbuliacija ir įvairiaus sudėtingumo amerikietiškais kalneliais - „teisingų” atrakcionų čia išties daug. Jūsų svajonės virs realybe - tapsite aktoriumi - kaskadininku, pamatysite save ekrane, fotografuositės su mėgiamais filmų herojais... Juk čia Holivudas! Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.


 • Pusryčiai. Šiandien kiekvienas gali pasirinkti pagal poreikius: adrenalino mėgėjai lankosi Heidės parke, romantikų ir gamtos mylėtojų laukia nuostabus Pasaulio paukščių parkas. Abu šie parkai įsikūrę beveik greta – juos skiria tik 35 km. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti! Visa diena *PASAULIO PAUKŠČIŲ PARKE. Parko teritorija – 24 ha. Čia gyvena 4200 paukščių. Tai didžiausias tokio tipo parkas pasaulyje, vienas iš 10 turintis tokią paukščių įvairovę (675 rūšys). Pakerės ne tik paukščių grožis, parkas kartu yra tarsi didelis botanikos sodas – akį džiugina 120 rūšių rododendrai, 70 rūšių rožės, fuksijos... Tikras spalvų šėlsmas. Pavakary išvykstate Lenkijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje.


 • Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į mokamus objektus:
 • Muziejus „Klimato namai-8 meridianas“ – 13 EUR suaugusiems, 8,5 EUR vaikams 5-18 m.
 • Movie parkas – 23 EUR.
 • Heidės parkas – 23 EUR suaugusiems, 20 EUR vaikams 3-17 m. arba  Pasaulio paukščių parkas – 22 EUR suaugusiems, 17 EUR vaikams 4-12 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 76 Eur.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Kaina vaikui iki 12 metų 339 Eur 15% 288 Eur