Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

HANZA PARKAS – SERENGEČIO SAFARIO PARKAS
Lenkija - Vokietija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

  Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

 • Kelionės trukmė: 5dienos / 4naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 280 € 329.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

  • Hanza parkas – tai gražiausias ir puošniausias Šiaurės Vokietijos parkas, skirtas visai šeimai.
  • Smagus ir aktyvus susitikimas su pasaulio gyvūnais Serengečio safario parke: dalyvausite trijose safario programose, iš arti stebėsite gyvūnus Beždžionių šalyje, išbandysite daugybę atrakcionų. Laiko užteks viskam.
  • Aplankysite Hanzos miestų karalių Liubeką, sužinosite, iš kur kilo posakis „pereinamas kiemas“.
  • Maloniai pailsėsite didžiausiame ir populiariausiame Vokietijos kurorte prie Baltijos jūros Bince.
  • Kelionė autobusu taip pat taps atrakcija – varžysitės viktorinose, žaisite edukacinius žaidimus, spręsite logines užduotis, komandininiuose žaidimuose dalyvaus visa šeima.
  • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m., vykstantis su dviem suaugusiais, keliauja nemokamai.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.08.21 2018.08.25 4 naktys 28000 32900
Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.


 • Pusryčiai. Atvykstame į Vokietijos šiaurėje esančią Riugeno salą, neretai vadinamą saulėčiausia šios šalies vieta. Ši beveik 1000 kv. km ploto sala yra didžiausia, o daugelio laikoma ir gražiausia Vokietijos sala, kurioje įsikūrę prabangiausi šios šalies kurortai. Salos, kurią su žemynu jungia tiltai, kraštovaizdis itin įvairus – nuo baltų uolėtų kalkakmenio pakrančių iki pievų, nuo balto smėlio paplūdimių iki tankių bukų ir ąžuolų miškų. Dieną praleisime Bincas (Binz) – tai didžiausias ir prabangiausias pajūrio kurortas Riugeno saloje. Visiems bus smagu pasivaikščioti 4 km ilgio promenada, pasigrožėti tipine XIX – XX a. pradžios Vokietijos pajūrio kurorto architektūra: daugybė grakščių vilų su balkonėliais, bokšteliais, špiliais; aplankyti mėgiamas poilsiautojų vietas – tolyn į Baltijos jūrą nutysusį 400 m ilgio tiltą, prabangų Kurhauzą. Kasmet vasarą Bince vyksta tikras kurotinis renginys – tarptautinis Smėlio skulptūrų **festivalis. Tai didžiausia dengta smėlio skulptūrų paroda pasaulyje – užima 5600 kv. m plotą. Iš Olandijos atplukdoma 16 000 tonų specialaus smėlio, ir menininkai iš Vengrijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Nyderlandų, Šveicarijos ima į rankas pjūklus, kaltus, šepečius – gimsta trapūs, žavūs meno kūriniai. Šių metų tema „Meilė muzikai“. Todėl festivalyje „sutiksite“ legendinių grupių ABBA, „The Beatles“ solistus, nusifotografuosite su Maiklu Džaksonu, madona, Justinu Byberiu.
  Poilsis. Norintys gali pasilepinti saule balto smėlio paplūdimiuose arba apsilankyti Binco **termose: baseinai, pripildyti 35 C mineralinio vandens, trykštančio iš 1222 m gylio, 5 skirtingos saunos, garų pirtis, druskų kameros. Vykstame į viešbutį Šverine. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Visa diena *HANZA PARKE. Ten, kur gražiausia Šiaurės Vokietijos gamta ir oras, kur kvepia druska, įsikūręs Hanza parkas. Vienintelis, esantis prie jūros, šiemet švenčiantis 40 metų jubiliejų! Keliaudami per parko temines sritis: „Nuotykių šalis", „Nervų karas", „Vandenų šalis" ir „Meksika", kiekvienas ras atrakcionų pagal savo pomėgius. Vairavimo mokykloje galima nardyti kosminiais skuteriais, vartytis lekiant amerikietiškais kalneliais, iššokti iki dangaus ir nerti „į gelmę" sėdint ant Nesės nugaros, suptis vikingų laivu, leistis nuo krioklių ir dardėti vandens bobslėjaus trasa. Adrenalino fanatikai galės išbandyti aukščiausią Europoje skrydžio karuselę „Jūros vartai" arba „Ispanišką varpą", kur varpo šerdis sukasi apie savo ašį ir sūpuojasi įvairiom kryptim 70 km/val. greičiu. O tavo klyksmo nenustelbia net 80 tonų sveriantis varpas. „Kaubojų šalyje" galėsite patikrinti savo drąsą karstydamiesi atrakcione „Navacho nuotykiai", o "Vikingų kaimelyje" išbandysite naujausią greičio atrakcioną "Midgardo gyvatė". Poilsio minutę jus maloniai nuteiks magijos, papūgų šou, vandens akrobatai, kiniečių varjetė ir 4D kino filmas.

  Vakarėjant vykstate į Liubeką – Hanzos miestų sostinę. Miesto centras išsidėstęs saloje,  apsuptas Travės upės, kurioje rymo senos baržos ir burlaiviai, suteikdami senamiesčiui nepakartojamos romantiškos dvasios. Į Travės upės apsuptą senamiestį žengiate pro miesto simbolį – dvibokščius Holšteino vartus. Turgaus aikštės centre puikuojasi įspūdingo dydžio rotušė (viena gražiausių visoje Vokietijoje), aplinkui - pirklių ir turtingų miestelėnų namai, “Budenbrokų namas”, kuriame prabėgo rašytojo T. mano vaikystė, Šv. Marijos bažnyčia su velniūkščio skulptūra. Įdomi ir Šv. Jakobo jūrininkų bažnyčia, sauganti burlaivį, kurio įgula prapuolė Bermudų trikampyje. Apžiūrite pirklių namus su jaukiais pereinamaisiais kiemais, senamiesčio centre pastatytus našlių namus. Laisvas laikas Liubeko senamiestyje. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Vykstate į *Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS - tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiatės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai - krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris - tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas... Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai - Laisvalaikio šalis ir 40 spalvingų atrakcionų! Vakare išvykstate Lietuvos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.


 • Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

   

Į kelionės kainą įskaičiuota


• Kelionė autobusu.
• 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
• Ekskursinė ir animacinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Ÿ  (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į parkus:
 • Hanza parkas – 29 EUR suaugusiems, 19 EUR vaikams 4-17 m.
 • Serengečio safario parkas – 21 EUR suaugusiems, 15 EUR vaikams 3-12 m.
 • Pasaulio žvėrių safaris – 5,50 EUR.
 • Ÿ  (**) – Laisvu laiku pasirinktinai lankomi mokami objektai:
 • Smėlio skulptūrų festivalis – 8,50 EUR suaugusiems, 5,50 EUR vaikams 4-12 m., šeimos bilietas (2 suaugę+2 vaikai) – 23,50 EUR.
 • Binco termos – 29 EUR.
 • ŸMedicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • ŸPriemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) –40 EUR.


Papildoma informacija


• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
Vaikui iki 12 m.  319 EUR  15% 271 Eur

AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!*

* Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
* Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
* Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

KELIONĖS PROGRAMA pdf >>>