Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

GERIAUSI ITALIJOS PRAMOGŲ PARKAI
Čekija - Austrija - Italija - San Marinas - Lenkija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

 • Kelionės trukmė: 6dienos / 5naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 365 € 429.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

  • Mirabilandija – geriausia pramogų vieta visai šeimai: daug ekstremalių atrakcionų, įdomios pažintinės pramogos, fantastiški šou ir vidury parko įsikūręs mini vandens pramogų parkas.
  • Akvafane visą dieną maudysies baseinuose, leisies nuo vandens kalnelių, plaukiosi „tinginių“ upėmis, o virš galvos švies kaitri saulė ir plytės žydras Italijos dangus.
  • Aplankysi Šviesiausiąją San Marino Respubliką! Tai penkta mažiausia valstybė pasaulyje, tačiau turi 8 miestus, tris pilis ir savo futbolo komandą. Smagu bus klaidžiom gatvelėm kopti iki pilies, nuo kalno keteros apžvelgti visą valstybę ir Italiją iki pat Adrijos jūros.
  • Austrijos kalnai ir slėniai, Venecijos rūmai ir kanalai, gera draugija, smagūs pokalbiai, vynas, „cappuccino“, „gelato“ – nerūpestingo gyvenimo gurkšnis.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.07.23 2019.07.28 5 naktys 36500 42900 Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.


 • Pusryčiai. Kelionė per Austrijos, Italijos Alpes, besigrožint kalnais, pievomis, miškais, žaviuose upių slėniuose išsidėsčiusiais tipiškais kalnų kaimeliais. Atvykstate į Klagenfurtą – Karintijos žemės (pietinė Austrijos dalis) sostinę. Alpių slėnyje, ant Glano upės kranto, įkurtas miestas turistus žavi visais metų laikais. Senamiesčio centras - pagrindinė miesto aikštė Alter Platz. Tai pirmoji pėsčiųjų aikštė visoje Austrijoje. Šiuo metu joje yra jaukios kavinukės, parduotuvėlės, Šv. Trejybės kolona, barokinė katedra, įspūdingi miesto rūmai, „Auksinės žąsies namas“ – seniausias statinys Klagenfurte. Dauguma namų, kuriuos galima pamatyti aikštėje, yra XVII amžiaus. Užsukate ir į Naująją aikštę, kurią puošia rotušė – buvę Velcerių rūmai, ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas. Laisvas laikas puodeliui kavos.

  Pusvalandis kelio ir jūs jau mėgaujatės kerinčia Alpių kalnų, slėnių, ežerų ir miestelių panorama, pakilę į 71 m aukštį. Miškais apaugusio kalno viršūnėje iškilęs modernus apžvalgos *bokštas Pyramidenkogel. Greitaeigiu liftu pakilus į apžvalgos platformą atsiveria aukščiausia Alpių kalnų grandinė Aukštasis Tauernas, Karavankai, o po kojomis plyti Vioterio ežeras. Jei pažvelgsite pro teleskopo akį, apžvelgsite bene visą Korintiją ir dalį Italijos. Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti bobslėjaus **rogutėmis. Kelionė per Italiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Vykstate į *Mirabilandijos pramogų parką. MIRABILANDIJA – gyvenimo džiaugsmo mokykla! Tik įėjus į parką pakeri tūkstančiai gėlių, sraunios upės, kriokliai ir vaikų juokas, skriejantis svaiginančiu ratu. Du dangų remiantys bokštai drąsiausius kviečia katapultuotis iki padebesių ir laisvu pagreičiu kristi iš 80 m aukščio. Paslaptingame Majų mieste rangosi 1200 m ilgio gyvatė. Tai „Katunas“ – pats aštriausias parko atrakcionas: 110 km/val. greičiu suksitės ir versitės per galvą. Mėgstantys lenktyniauti sės į Formulės-1 automobilį ir per 2,2 sek. pasieks 100 km/val. greitį. Atvėsins nuotaikingi vandens atrakcionai: „Ratatongoje“ laivu plauksite į Velykų salą, vandens patrankomis kausitės su priešais, savo kailiu patirsite žemės drebėjimą ir vulkano išsiveržimą; „Niagaroje“ nusileidus nuo 25 m aukščio krioklio užlies galinga banga; „Divertical“ lenktyniniu kateriu skriesite aukščiausio Europoje vandens atrakciono kalneliais. Mėgstantiems reginius patiks nuotykiai paslaptingoje Tajų šalyje, kaskadininkų pasirodymai „Policijos akademijos“ šou, nardytojų rizikingi triukai, klounų ir šokėjų šėlionės, stereo kino filmas. Jei pavargsite, pačiame parke yra vandens atrakcijų pasaulis „Mirabilandijos paplūdimys“. Atsigulęs į valtelę čia gali mėgautis saule ir ramiai sukti ratus Angelų upėje, siausti vaikų baseine „Saulėta lagūna“, pripučiamu ratu leistis nuo stačių krioklių arba išbandyti ekstremalią čiuožynę „Karibų salto“. Pavakary atvykstate į Riminio kurortą. Laisvas laikas gyvybe kunkuliuojančiame kurorte. Nakvynė viešbutyje Riminyje.


 • Pusryčiai. Vykstate į San Mariną. Pažintis su seniausia Europoje nepriklausoma San Marino respublika: kelias veda pro Šv. Pranciškaus vartus, Arbaletininkų karjerą, Respublikos aikštę... Vis kopsite ir kopsite į aukštai kalne stūksančias pilis, pėda už pėdos eisite Raganų perėja, klaidžiosite viduramžiškomis miesto gatvelėmis, iš apžvalgos aikštelių žvilgsniu aprėpsite Italiją iki pat Adrijos jūros.
  Poilsis prie Adrijos jūros Ričionės kurorte. Pageidaujantys ilsėtis aktyviai ir atrakcingai lankosi *AKVAFANO parke. Tai vandens ir saulės karalystė po atviru dangumi. Mėgstantiems saikingai aktyvų poilsį skirti net 5 baseinai: „Didžiajame“ galima plaukioti, šokinėti per dirbtines bangas arba mėgautis saule, įsitempus gultą į vandenį,  „Poseidono“ baseine drybsoti po vandens kaskadomis, o mažųjų parko lankytojų džiaugsmui – „Dramblys“  su vandens kriokliukais ir „Arktis“ su ledynais, baltosiomis meškomis ir gaiviu vandeniu. Visa kita parke skirta tikriems pramuštgalviams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. „Kamikadzės“ atrakcione 65 km/val. greičiu nugara šliuošite nuo 90 m kalno. „Ekstremalioje upėje“ nuo skardžio lėksite valtele, išvystydami 70 km/val. greitį, o papuolę į „Kubilą“ suksite ratus, kol srovė jus įsiurbs į bedugnę. Čiuožynių, nusileidimo takelių tikras kilpynas, o mėgstantys varžytis galės kautis „Pasiutusioje upėje“, stengdamiesi išstumti priešininkus iš užutekių, arba bandyti raumenų tvirtumą serfingo trasoje. Vykstate į viešbutį Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Vykstate į Punta Sabioni uostą. *Laivu plaukiate iki senosios Venecijos Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia – Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą. Išvykstate Čekijos link. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Įspūdžiai, žaidimai, kūrybiniai konkursai. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

   

Į kelionės kainą įskaičiuota


• Kelionė autobusu.
• 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į mokamus objektus:
 • ☺ Piramidės bokštas – 11 EUR suaugusiam, 5,5 EUR vaikams 6-15 m.
 • ☺ Mirabilandijos parkas – 26,5 EUR suaugusiam, 23,5 EUR vaikams iki 140 cm ūgio.
 • ☺ Akvafanas – 20 EUR.
 • ☺ Plaukimas į Veneciją – apie 17 EUR.
 • (**) Pageidaujantys moka papildomai:
  Nusileidimas iš Piramidės bokšto bobslėjaus trasa – 4 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 96 EUR.


Papildoma informacija


• Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
• Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
• Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
• Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.