Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

GARDALENDAS - VENECIJA - VERONA - GRACAS
Čekija - Austrija - Italija - Lenkija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

 • Kelionės trukmė: 6dienos / 5naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 365 € 429.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.07.23 2019.07.28 5 naktys 36500 42900 Užklausti

 • Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Susipažinimas, žaidimai, viktorinos. Prizai ir siurprizai. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.


 • Pusryčiai. Keliaujame per Italijos ir Austrijos Alpes.  Žvilgsniu užfiksuojame fantastiškas kalnų grandines, slėniuose sutūpusius mažus kaimelius. Atvykstame į Štirijos provincijos sostinę Gracą. Turėdamas patį didžiausią ir gražiausią istorinį ansamblį Rytų Europoje, Gracas didžiuojasi savo praeitimi. Nuo Šlosbergo kalno **viršūnės atsiveriantis senamiesčio vaizdas liudija apie šimtmečiais trukusį miesto klestėjimą. Žengi jo gatvelėmis ir matai viduramžių, renesanso ir baroko atspindžius, pasiduodi bažnyčių ir rūmų žavesiui, užsimiršti jaukiuose kampeliuose ir romantiškuose kiemuose. Graco senamiestis juk ne šiaip sau įrašytas į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Veneto apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Iš Punta Sabioni uosto *laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką. Ši bizantiško stiliaus, ažūrinė, spalvinga penkių kupolų bažnyčia – Venecijos vizitinė kortelė. Jos apdaila išsiskiria turtingumu, o interjeras su spindinčiom mozaikom ir aukso altorium užima kvapą. Sustosite prie Atodūsių tilto, grožėdamiesi mažais siaurais kanalais, pasieksite Rialto tiltą. Norintys užsuks į Erberia (vaisių, daržovių) ir Pescheria (žuvų) turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasinerti į Venecijos gatvelių šurmulį, paplaukioti gondola miesto kanalais. Laivu grįžtate į Punta Sabioni uostą.

  Pavakary atvykstame į Veroną. Mus pasitinka svarbiausios miesto įžymybės: Skaligerių pilis, bažnyčios, bazilikos, katedros, valdovų antkapiai, aikštės ir fontanai. Viską čia galima ne tik pamatyti, bet ir paliesti, o svarbiausia – pasimėgauti svaiginama, iš praeities atklydusia miesto dvasia. Ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą: Bra aikštė su žymiuoju amfiteatru, Džiuljetos namas ir kiemelis, kaip jokia kita vieta Veronoje, kiekvieną dieną sulaukiantis daugybės meilės piligrimų; šalia senosios valdovų rezidencijos įsikūrusi Erbe aikštė - nuo seno skirta prekybininkams. Veroniečiai didžiuojasi, kad jų senamiestis su išlikusiais romėnų laikų griuvėsiais nusileidžia tik Romai, o romėniškasis Veronos amfiteatras, vadinamas Arena, baigtas statyti 30-aisiais m. e. metais, yra trečias pagal dydį Italijoje (po Romos Koliziejaus ir Santa Maria Capua Vetere amfiteatro, esančio netoli Neapolio). Kaip puiki koncertų salė Arena iki šiol sukviečia papramogauti veroniečius ir jų svečius. Nakvynė viešbutyje prie Veronos.


 • Pusryčiai. Vykstate į *GARDALENDĄ. Italijos parkas Nr. 1! „Nuotykių šalyje“ tik penki atrakcionai, bet visi labai įspūdingi. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, plaukiant korsarų laivu jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Afrikos safaris Tungos upe – tai susitikimas su gorilomis, drambliais, nedraugiškai nusiteikusiais laukinių genčių kariais, o Vesterno mieste nusileidę į paslaptingą kanjoną staiga prarasite laiko pojūtį. „Adrenalino šalyje“ būtina saugoti balso stygas: Atlantidoje nersite nuo 20 m aukščio krioklio, papuolę į Mėlynąjį Tornado skriesite 70 km/val. greičiu, kosmoso centre šausite į 40 m aukštį, bėgdami nuo suerzinto mamuto apledėjusiu traukiniu kirsite visą Vrangelio salą. Šioje parko šalyje viskas verčiasi per galvą. Kvapą atgausite spalvingoje, išmonės ir netikėtumų kupinoje „Fantazijos šalyje“. Čia net 13 atrakcionų: Piterio Peno laivas, Magiškasis kambarys, Pasakų pasaulio ekspresas, išdykę kavos puodeliai, didžiulis pasakų medis, po kurį laipiodami rasite ir kambarėlių, ir slėptuvių, net keli apžvalgos traukinukai. 2017 metų naujiena – naujos generacijos atrakcionas „Šamanas“. Amerikietiškais kalneliais lėksite per Andų kalnus ir prerijas  virtualioje erdvėje. 2019 metų naujiena – Magiškas miškas ir magijos namai. Gėlių jūra, puošnūs parko takeliai, egzotiškų sodinukų labirintai, nuostabūs ežerai ir smaragdinis dangus virš galvos padės suprasti, kaip atrodo rojus. Vykstame į viešbutį Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Kelionė per Italiją. Kertam Austrijos sieną, pusvalandis kelio ir jūs jau mėgaujatės kerinčia Alpių kalnų, slėnių, ežerų ir miestelių panorama, pakilę į 71 m aukštį. Miškais apaugusio kalno viršūnėje iškilęs modernus apžvalgos *bokštas Pyramidenkogel. Greitaeigiu liftu pakilus į apžvalgos platformą atsiveria aukščiausia Alpių kalnų grandinė Aukštasis Tauernas, Karavankai, o po kojomis plyti Vioterio ežeras. Jei pažvelgsite pro teleskopo akį, apžvelgsite bene visą Korintiją ir dalį Italijos. Pageidaujantys iš bokšto gali nusileisti bobslėjaus **rogutėmis. Kelionė per Austrijos Alpes. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kuro mokestis.
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Kelionės vadovo ir gido paslaugos.
 • Animacinė ir ekskursinė programa autobuse.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į mokamus objektus:

☺ Piramidės bokštas – 11 EUR suaugusiam, 5,5 EUR vaikams 6-15 m.

☺ Gardalendo parkas – 28 EUR.

☺ Plaukimas į Veneciją – apie 17 EUR

 • (**) Pageidaujantys moka papildomai:

☺ Nusileidimas iš Piramidės bokšto bobslėjaus trasa – 4 EUR.

☺ Apsilankymas  Sea Life akvariume, įsikūrusiame Gardalendo parke - 16 EUR.

☺ Pasikėlimas į Šlosbergo kalną – apie 3 EUR suaugusiam, 1,80 vaikams iki 15 m.

P.S. Bilietų kainos tikslinamos prieš kelionę.

 • Medicinos išlaidų draudimas užsienyje,
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 98 EUR.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.