Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

Disneilendas ir Asteriksas - geriausi Prancūzijos pramogų parkai
Čekija - Lenkija - Vokietija - Prancūzija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

 • Kelionės trukmė: 7dienos / 6naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 404 € 475.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

  • Jei norite džiaugtis kiekviena kelionės diena, kiekviena akimirka: būti pačiu savimi, drąsiai reikšti emocijas, šokti, dainuoti, šypsotis, - ši kelionė būtent jums!
  • Pamatysite Paryžiaus „perliukus“, pakilsite į Eifelio bokštą, romantiškų šansonjė dainų klausysitės plaukdami Senos upe...
  • Metce pamatysite seniausią Prancūzijos bažnyčią, o Šv. Stepono katedroje apsvaigsite nuo vitražų grožio (jų bendras plotas 6500 m²).
  • Keliaudami autobusu, kartu su visais dalyvausite viktorinose, konkursuose, varžysitės, stebėsitės savo vaiku ir džiaugsitės pergale.
  • Kai peliukas Mikis paspaus jums ranką, o Snieguolė pasiųs oro bučinį – apsiverksite (garantuojame!). „Nes kiekviename vaike yra labai mažai suaugusiojo, bet kiekviename suaugusiame žmoguje – labai daug vaiko.“ (V. Disnėjus).
  • Jei norite grįžti vaikystėn ir patobulinti pasaulį, - ši kelionė būtent jums! Tai šou, nesibaigiantis spektaklis, malonumas kurti savo kasdienybės šventę.
  • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja su 25% nuolaida.

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.08.03 2019.08.09 6 naktys 40400 47500 Užklausti

 • Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Įdomios istorijos, konkursai, varžybos, prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Paryžiaus.


 • Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. Visa diena skirta pramogoms ir linksmybėms! DISNEILENDAS – įkūnyta Volto Disnėjaus svajonė. Vaikų rojus žemėje, kur viskas galima, skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų, karuselių, spalvingų grožybių... Ir visa tai skirta tau! Ženkite pro vartus ir pažiūrėkite, kuo virto suaugusio žmogaus svajonė grįžti vaikystėn ir patobulinti Pasaulį. Pagrindinėje gatvėje puikuojasi Disnėjaus laikų ledainė, malūnininko užeiga, atvira saldumynų kepėjo virtuvė. Tik žingsnis į šoną –  ir tu jau kitoje pasakų šalyje. Atversta milžiniška pasakų knyga kviečia į atrakcioną “Taikusis kruizas”. Tai kelionė valtimi po žymiausių pasakų pasaulį. Tarp mažučių namelių, pilaičių ir sodų laksto gyvi triušiukai, o Ledo karalienės pilį ir vidurvasarį dengia sniegas. Dar žingsnis – ir tu jau kosminio laivo pilotas, bandantis išgelbėti planetą; povandenio laivo kapitonas, nardantis koralinių rifų labirintais; lenktynininkas, skriejantis greitkeliu Nr. 66. Įveiki baimes, dardėdamas traukinuku Didžiojo Griaustinio kalnais ir kanjonais, išrėki susikaupusį jaudulį, nusileidęs į 999 vaiduoklių pilies požemius... Sutemus, įvairiausiom šviesom sužėri daugiaaukštis iliuminuotų figūrų paradas ir staiga šviesos visame parke užgęsta.

  Tamsaus dangaus aukštybėse sužėruoja mažutė fėja. Mosteli burtų lazdele ir Miegančiosios Gražuolės pilis įsižiebia ryškiausiom spalvom - prasideda fejerverkų fiesta***. Danguje  skleidžiasi raudonos ir mėlynos gėlės, trykšta rožiniai šviesų fontanai, ryškiaspalvės vaivorykštės apjungia minią. Visuotinai giedamas Himnas Džiaugsmui! Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Paryžių autobusu ir pėsčiomis: Paryžiaus lopšys – Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Vandomo aikštė, Invalidų rūmų ansamblis, Bastilijos aikštė su Liepos kolona, „Fragonard“ parfumerijos muziejus, prabangioji Ch. Garnier Opera, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, grožėdamiesi vakarinio Paryžiaus vaizdais. Iš paukščio skrydžio apžvelgiate Paryžių **pasikėlę į Eifelio bokštą. Nakvynė viešbutyje.


 • Pusryčiai. Visą dieną praleidžiate *ASTERIKSO pramogų parke. Tai pačių prancūzų mėgstamiausias parkas, pasakojantis linksmą Asterikso ir karingųjų galų istoriją. Keliaudami per „Galiją“, „Romėnų imperiją“, „Graikiją“, sutiksite ne tik Asteriksą su Obeliksu, bet ir bardą Kakafoniksą, šunelį Idėjafiksą, o druidas Getafiksas pasiūlys puodelį magiškojo galios gėrimo. Ir prasideda... Menhiro greitasis traukinys skries vandens trasa, bobslėjaus rogėmis dardėsite per kalnus, „Griausmavaldis Dzeusas“ privers šaukti leidžiantis nuo stataus 30 m aukščio kalno,

  „Trojos arklys“ mėtys žemyn – aukštyn, sukeldamas tikrą turbuliaciją, septyngalvė „Lerno Hidra“ negirdės jūsų maldavimų palikti gyvus. Kartu su Asteriksu atkeliausite iki XXI a. Čia galėsite išbandyti „Deguonies laboratoriją“ ir „7-tąjį greitkelį“. O patiems drąsiausiems skirtas atrakcionas „Oziris“! Ir pagaliau neišvengiamai artėja sunkiausias momentas: reikia palikti Asterikso parką. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.


 • Pusryčiai. Pažintis su vienu gražiausių Rytų Prancūzijos miestų, Lotaringijos sostine Mecu. Turtinga miesto istorija skaičiuoja jau daugiau kaip 2 tūkst. metų. Pažintis su miesto įžymybėmis: St. Louis aikštė su didingais XIV a. rūmais ir arkadomis, citadelė su vokiškaisiais vartais, romaninė Saint - Pierre - aux Nonnains bazilika, kuri yra pati seniausia Prancūzijoje, XIII a. Tamplierių ordino varpinė ir koplyčia, gotikinė XIII-XIV a. Saint - Etienne katedra, kurioje vitražai užima net 6 500 kv. m (keletą vitražų sukūrė Markas Šagalas). Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė


 • Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


• Kelionė autobusu.
• 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
• Ekskursinė programa.
• Kelionės vadovo - gido paslaugos.
• Kelionės dokumentų sutvarkymas.Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus mokamus objektus:

  Eifelio bokštas: suaugusiems keliantis liftu iki antro aukšto ~ 16,30 EUR; liftu iki viršutinio aukšto ~ 25,50 EUR; laiptais iki antro aukšto ~ 10,20 EUR; iki antro aukšto lipant laiptais, o iš antro aukšto į trečią keliantis liftu ~ 19,40 EUR.

  Jaunimui nuo 12 iki 24 metų keliantis liftu iki antro aukšto ~ 8,10 EUR; liftu iki viršutinio aukšto ~ 12,70 EUR; laiptais iki antro aukšto ~ 5,10 EUR;  iki antro aukšto lipant laiptais, o iš antro aukšto į trečią keliantis liftu ~ 9,70 EUR.

  Vaikams nuo 4 iki 11 metų ir neįgaliesiems keliantis liftu iki antro aukšto ~ 4,10 EUR; liftu iki viršutinio aukšto ~ 6,40 EUR; laiptais iki antro aukšto ~ 2,50 EUR;  iki antro aukšto lipant laiptais, o iš antro aukšto į trečią keliantis liftu ~ 4,90 EUR.

  Disneilendas: suaugusiems 69 EUR; vaikams nuo 3 iki 11 metų ~ 65 EUR.

  Plaukimas laivu Senos upe: suaugusiems ~18 EUR, vaikams 3 iki 11 metų ~ 15 EUR.

  Asterikso parkas – 47 EUR suaugusiam, 39 EUR vaikams iki 12 m.

 • Mokamų objektų kainos turistinio sezono metu kinta. Tikslinamos kelionės atmintinėje.
 • Medicinių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apyvendinti) - 120 Eur.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • (***) – Disneilende šviesų paradas ir fejerverkai organizuojami nuo liepos 08 d.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja su 25% nuolaida.
 • Kaina vaikui iki 12 metų 475 Eur 25% -  356 Eur

* Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliauja su 25% nuolaida. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos.
* Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.
* Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.