Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

ČEKIJOS KALNAI – PRAHA
Čekija - Lenkija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

  Vietų nėra. Pagal paklausimą.

 • Kelionės trukmė: 4dienos / 2naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 169 € 185.00 € - 8.65%

Kelionės išskirtinumai

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2019.07.25 2019.07.28 2 naktys 16900 18500
Vietų nėra. Pagal paklausimą.

Užklausti

 • Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naujos pažintys, įdomios istorijos, malonus bendravimas... Atvykstame į vieną seniausių ir gražiausių Lenkijos miestų Vroclavą. Pasivaikštome po miesto senamiestį, pastatytą ant 12 salų, kurias jungia daugiau nei 100 tiltų. Vaikštant žavingomis, grįstomis senamiesčio gatvelėmis pamatysime viduramžišką miesto išplanavimą, nuostabią miesto rotušę, esančią pačiame Vroclavo senamiesčio centre; Turgaus aikštę, universitetą. Laisvas laikas, kurio metu smagu paieškoti miesto simbolio – sprindžio dydžio nykštukų. Apie 70 figurėlių - „paštininkas“, „gaisrininkas“, „turistas“, „jaunavedžiai“, „kaliniai“- išsislapstę po visą Vroclavo centrą... Laisvas laikas. Pageidaujantys lankosi Vroclavo vandens **parke. Mėgstančių vandens pramogas čia laukia didelis baseinas su dirbtinėmis bangomis, terminio vandens lauko baseinas su geizeriais ir dušais, tinginių upė, įvairaus aukščio nusileidimo takeliai ir čiuožynės. Norintys pasilepinti karštu garu, galės mėgautis saunose, išbandyti druskos kambarį, atsipalaiduoti sūkurinėse voniose. Atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vroclavo apylinkėse.


 • Pusryčiai. Vykstate į Adršpadų kalnų *gamtos rezervatą vienoje unikaliausių Čekijos vietovių. Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo neįtikėtinų formų akmeninius beveik 80 m aukščio „pirštus“- stačiai į dangų kylančias uolas, įstabiausias figūras: atpažinsite ąsotį, indėno galvą, milžinišką žuvį... Uolų parkas primena mistines hobitų žeme, o čia kopinėjantys keliautojai tampa panašūs ir į pačius hobitus – uolų apsuptyje net ir aukštas žmogus atrodo tikras nykštukas. Vaikštinėjant tarp keisčiausių formų uolų neapleidžia mintis, kad štai tuoj ims ir iš kur nors atskris drakonas ar kita fantastinė būtybė. *Valtimis plauksite Adršpadų ežeru, apžiūrėsite tarp uolų krentančius Didįjį ir Mažąjį krioklius. Jei garsiai ir nuoširdžiai pašauksite jų prižiūrėtoją senąjį Krokonošą, šis tikrai nepagailės gausios vandens srovės! Siauri praėjimai, stačios uolų sienos ir kriokliai palieka nepakartojamą įspūdį. Laisvas laikas kalnų miestelyje.

  Vykstame į Detenice barokinius rūmus*. Gotikinė pilis šioje vietoje buvo pastatyta XIV a., o vėliau perstatyta įvairiais stiliais. Ekskursijos metu apžiūrėsime pagal XVIII a. archyvus atkurtą rūmų interjerą, unikalią Maltos riterių ginklų kolekciją, baroko ir renesanso laikotarpių sienų tapybą. Aplankysime rūmų alaus daryklą, kur sužinosime čekiško alaus gamybos paslaptis, vartojimo subtilybes ir paragausime puikaus šio krašto gėrimo. Po ekskursijos viduramžių karčemoje jūsų lauks įsimintina vakarienė su programa, kurioje pamatysite fakyrų šou, raganų „korimą“, Jus linksmins senoviška muzika ir šokiai. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Prahoje.


 • Pusryčiai. Ekskursija Prahoje po Senąjį ir Naująjį miestus bei Mala Strana. Senieji miesto vartai - Parako bokštas; XV a. įrengtas astronominis Rotušės laikrodis; viena iš gražiausių Europoje - Senamiesčio aikštė su turtingą miesto istoriją menančiais pastatais; Karolio tiltas, jungiantis Senąjį miestą su Mala Strana - sodų ir aristokratų rūmų rajonu; „Prahos Venecija" - Kampos sala. Hradčanų rajonas - XIV a. už išorinių pilies sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Apžiūrite Prahos pilį - buvusią karalių ir princų rezidenciją, didingąją Šv. Vito *katedrą, Šv. Jurgio *bažnyčią, *Auksinę gatvelę, kurioje kadaise gyveno šauliai, saugoję pilį. Laisvas laikas, kurio metu romantikams siūlome plaukti *٭laiveliu Vltavos upe, grožintis Prahos senamiesčio vaizdais.
  Išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.


 • Iki pietų sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje dviviečiame, triviečiame kambaryje (priklausomai keliese keliaujate).
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizacinės išlaidos.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.
  (*) - Bilietai už mokamus objektus. Turistas moka pats vietine valiuta:
  Adršpadų kalnų draustinis - 80 CZK.
  Plaukimas ežeru - 50,00 CZK.
  Detenice pilis + vakarienė-viduramžių šou - 850 CZK.
  Prahos Hradas - 250 CZK.

  (**) - Pasirinktinai lankomi mokami objektai. Turistas moka pats vietine valiuta:
  Vroclavo vandens parkas (2,5 val.) - 10 Eur.
  Plaukimas laiveliu Vltavos upe - apie 12 - 15 Eur.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 30 EUR.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Prienų, Alytaus.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.