Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

BABELSBERGO FILMŲ PARKAS – HEIDĖS PARKAS
Lenkija - Vokietija

Kelionės tipas: Pramogų parkai

  Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. su dviem suaugusiais keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

 • Kelionės trukmė: 4dienos / 2naktys
 • Kelionės tipas: Pramogų parkai
Kaina vienam asmeniui: 161 € 189.00 € - 15%

Kelionės išskirtinumai

 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12m. su dviem suaugusiais keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.04.05 2018.04.08 2 naktys 16100 18900
Akcija 2+1! Vaikas iki 12m. su dviem suaugusiais keliauja nemokamai (akcija taikoma nuo pradinės kainos)

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Varšuvą.
  Lankomės Varšuvos zoologijos sode*. Pirmieji privatūs zoologijos sodai Varšuvoje pradėjo veikti XIX a., nors dar XVII a. privačiomis savo gyvūnų kolekcijomis paprastus žmones stebindavo lenkų turtuoliai. Oficiali Varšuvos zoologijos sodo įkūrimo data – 1928 m. kovo 11 d. Sodui atvėrus vartus, svečiai jame jau galėjo išvysti tigrų, liūtų ir netgi indiškojo dramblio patelę vardu Kasia. Šiandien  40 ha plote gyvena apie 4000 gyvūnų (500 skirtingų rūšių). Tai aktyvus ir modernus zoo sodas. 2003 m. sode atidaryta 6 tūkst. kvadratinių metrų užimanti dramblių zona – specialus aptvaras su išoriniais ir vidiniais baseinais, namu, specialiu plotu, skirtu dramblių pasivaikščiojimui. 2008 m. sode atidarytas naujas beždžionių namas, kuriame laikomos gorilos ir šimpanzės, o 2010 m. pastatytas hipopotamų baseinas. Varšuvos zoologijos sode gyvena ir vienintelis Lenkijoje smėlinis ryklys. Sodas priklauso Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijai. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Šiandienos pramogos skirtos visiems, kurie domisi kino pasauliu. Apsilankysite pažintinės tematikos parke, įsikūrusiame tikros kino studijos teritorijoje. 1913 m. Potsdamo priemiestyje duris atvėrė kino studija „Deutsche Bioscop-Gesellschaft“. Greitai ji tapo visos Vokietijos kino centru. Čia dirbo to meto žvaigždės Fricas Langas, Fricas Murnau, filmavosi žavioji Marlen Ditrich. Studija kelis kartus keitė savo pavadinimą, o šiandien Babelsbergo kino studija (plotas - 169000 m², 21 filmavimo paviljonas) yra didžiausia Europoje. Į Vokietiją atvyksta tokie pasaulinio pripažinimo sulaukę režisieriai kaip Quentinas Tarantino ar Romanas Polanskis filmuoti savo hitų „Negarbingi šunsnukiai“, „Vaiduoklis“, „Pianistas“. Namo grįžta ir Holivude dirbantys vokiečiai, tokie kaip Tilas Schweigeris ir Rolandas Emmerichas.

  Praėjusio amžiaus 90-taisiais metais kino studijos teritorijoje vartus atvėrė BABELSBERGO FILMŲ *PARKAS. Tai tikras kino medijos miestas – pramogų, šou spektaklių, specialiųjų efektų, kino ir televizijos kokteilis. Pažintinės ekskursijos metu susipažinsite su Babelsbergo kino studijos istorija, apžiūrėsite įvairių filmų dekoracijas, kostiumus, o užsukę į „Svajonių profesijos“ ateljė, iškart pateksite į kino užkulisius; pamatysite, kaip dirba dekoratoriai, dailininkai, kostiumeriai, makiažo specialistai. Jei pageidausite, už pora eurų jums greit „sumontuos“ mėlynę po akimi, vampyro įkandimą ar šautinę žaizdą. Šioje parko dalyje yra vesterno miestas, mažojo Muko sodai, viduramžių kaimas, raganos namelis, pokarinės Varšuvos kvartalas – ir visa tai tarsi nužengę iš kino ekrano.

  Pasiilgote veiksmo? Sukite į 4D/HD kino teatrą, pasinerkite į siaubo filmų virtualią tikrovę: čia galėsite trypti, šaukti, girdėsite savo širdies plakimą. Įžengę į Babelsbergo Mėlynąjį kupolą patirsite interaktyvius XD nuotykius – tapsite kompiuterinio žaidimo figūra, lazeriniu ginklu kovojančia su ‚blogiukais“. Jei jūsų širdis stipri, dar galite apsilankyti „Dock8“ – povandeniniu laivu nusileisite į jūros dugną, durys, kaip būna filme, užsikirs, kažką ištiks panikos priepuolis, o rasti išeitį bus tik jūsų pareiga... Po šių atrakcijų pasivaikščiojimas Siaubo gatve bus tik malonus trenažas... Dar visų laukia keturios puikios šou programos: Vulkano arenoje nutrūktgalviškų kaskadininkų ir spec efektų šou, „TV studijoje“ galėsite stebėti, kaip kuriamos žinių programos, šou „Kino gyvūnai prieš kamerą“ pamatysite, koks sunkus darbas filmuoti „kalbančius“ šunis, vištas ir pelėdas, o „Trys muškietininkai“ sujungs kaskadinius tiukus, šokį ir muziką. Vykstate į viešbutį Hanoverio apylinkėse. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms!

  Vakare išvykstate Lietuvos link. Naktis autobuse.


 • Kelionė per Lenkiją. Pavakary sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus (*) pažymėtus mokamus objektus:

Varšuvos zoo sodas - 25 PLN suaugusiam, 15 PLN vaikams nuo 3 m. amžiaus, studentams, senjorams.

Babelsbergo filmų parkas – 22 EUR suaugusiems, 18 EUR jaunuoliams nuo 17 m., studentams, senjorams, 15 EUR vaikams (4 - 16 m).

Heidės parkas (grupinė kaina)- 23 EUR suaugusiems, 20 EUR vaikams (3 - 17 m).

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 EUR.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Jei pageidaujate pasirinkti vietą autobuse (2-4 sėdynių eilės), taikomas papildomas 10 EUR mokestis.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!*
 • *Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys moka pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui netaikomos.
  * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati.

  * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.