Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

AUGUSTAVAS – PUNSKAS -VYGRIAI - SUVALKAI
Lenkija

Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės

 • Kelionės trukmė: 1dienos / 0naktys
 • Kelionės tipas: Savaitgalio kelionės
Garantuotas išvykimas
Kaina vienam asmeniui: 23 € 26.00 € - 11.54%

Kelionės išskirtinumai

 • Visi, kam svarbu susipažinti su senąja mūsų istorija, kas nori nukeliauti keletą šimtmečių atgal, bent trumpam atitrūkti nuo civilizacijos keliamo triukšmo bei sumaišties,  tai gali įgyvendinti per vieną dieną. Atsidursite XII – XIII amžiuje, stovėdami medinės jotvingių-prūsų tvirtovės priešpilyje, užsukę į XVII a. Kamaldulių vienuolyno eremą, suprasite, kaip gyveno vienuoliai – atsiskyrėliai. Pramogai – smagi atgaiva plaukiant Augustavo kanalu, grožintis pasario pabudinta gamta...

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.09.22 2018.09.22 0 naktys 2300 2600 Užklausti

 • Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Punską ir sukame į senovinę jotvingių – prūsų gyvenvietę*, kurią  stato ir įrenginėja punskietis Petras Lukoševičius. Tai muziejus po atviru dangumi: akimirksniu atsidursite  XII – XIII amžiuje, tarsi stovėtumėte tikros medinės tvirtovės priešpilyje. Aplink - aukštos medinės tvoros, sargybinių bokšteliai su angomis šaudymui, tvirti ąžuoliniai vartai, nukabinėti kirviais ir ietimis, pakeliamasis tiltas per apsauginį griovį, kieme - gilus šulinys. O netoliese riogso apeiginiai akmenys, kuriuose iškalti improvizuoti garsiųjų prūsų vadų Barto, Glapo, Manto, Glando, Pipino, Skomanto portretai bei vardai. Gretimame miškelyje - aukuras, kuriame bus kurstoma šventoji ugnis, atliekamos pagoniškosios apeigos. Šalia kelio - medinėse lentose išraižyti prūsiški žodžiai. Viską apžiūrėję, galėsite susėsti prie bendro stalo ir pasivaišinti (savo atsivežtomis gėrybėmis), maloniai pabendrauti.

  Vykstame į Vygrius. Kadaise čia medžiodavo Lietuvos Didysis kunigaikštis Vytautas su savo svita. Tai galime tik įsivaizduoti, o kitą Vygrių įžymybę - XVII-XVIII a. veikusį *kamaldulių vienuolyną – galime ir aplankyti. Vienuolynas, įsikūręs gražioje Vygrių ežeryno saloje, vadinamas lenkiškuoju Pažaisliu. Apžiūrime visą architektūrinį ansamblį:  bažnyčią, apžvalgos bokštą bei eremus - mažus vienuolių kamaldulių namelius; popiežiaus Jono Pauliaus II muziejų – celę (popiežius čia lankėsi bei ilsėjosi 1999 m.).

  Toliau keliaujame į Augustavą - kurortinį miestą, įskūrusį trijų ežerų apsuptyje. Augustavas garsus savo kanalais, todėl dar vadinamas “Lenkiškąja Venecija”. Žymiausias šio miestelio lankytinas objektas yra Augustavo kanalas, iškastas 1823 m. Anksčiau kanalas buvo svarbus vandens transporto kelias, jungiantis Baltijos jūrą su daugeliu Lenkijos upių. Šiais laikais jau nebėra svarbus upinei laivybai, kanalo paskirtis – džiuginti turistus. Ir mes leidžiamės į apžvalgos *turą Augustavo kanalu. Tai pramoga, skirta įspūdžių pasiilgusiems gamtos mylėtojams: kanalas, jungiantis visus didžiuosius Augustavo ežerus; į kalnų upę panaši Rospuda; aukšti, miškais apaugę upės krantai, nendrėm ir ajerais apaugę pelkės, pakeliantys ir vėl nuleidžiantys vandens šliuzai.
  Vykstame į Suvalkų miestelį. Laisvas laikas, kurio metu galima užsukti į prekybos centrus  ar atsipalaiduoti ir pailsėti Suvalkų *Akvaparke. Čia jūsų laukia maudynės baseinuose, burbulinė vonia, saunų kompleksas: romėniška garinė, suomiška, infraraudonųjų spindulių pirtys, saunariumas.

  Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • (*) Mokami objektai. Turistas moka pats:

☺Apžvalgos turas Augustavo kanalu – 30 PLN suaugusiam, 10 PLN vaikams 7-10 m., 5 PLN vaikams iki 6 m.

☺Kamaldulių vienuolynas -10 PLN.

☺Jotvingių-prūsų gyvenvietė – 2,5 eur.

☺Apsilankymas Akvaparke (2 val.) – 16 PLN.

☺Apsilankymas saunų komplekse (1 val.) – 16 PLN.Papildoma informacija


 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.