Mes su Jumis nuo 1996 metų!
Tel: (8-37) 321233 Excursus Kauno biuras Susisiekite el. paštu
Tel: (8-5) 2609221 Excursus Vilniaus biuras Susisiekite el. paštu
Agentūroms Susisiekite

ATVIRŲ SODŲ DIENOS AMSTERDAME
Lenkija - Vokietija - Olandija

Kelionės tipas: Kelionės kartą metuose

  Kartą metuose!

 • Kelionės trukmė: 5dienos / 4naktys
 • Kelionės tipas: Kelionės kartą metuose
Kaina vienam asmeniui: 279 € 299.00 € - 6.69%

Kelionės išskirtinumai

 • Šimtai kilometrų kanalų, daugiau kaip 1500 tiltų ir apie 90 salų leidžia Amsterdamui vadintis „Šiaurės Venecija“. Vaikštai krantinėmis, grožiesi XVII-XVIII a. namais ir net neįtari, kad už šių namų sienų slepiasi dar vienas Amsterdamo stebuklas – išpuoselėti, prabangūs mini sodai. Turistai ir net Amsterdamo gyventojai juos pamatyti gali tik vieną kartą metuose – trečiąjį birželio savaitgalį. Šiomis dienomis Van Loon muziejus organizuoja “Atvirų Amsterdamo sodų dienas”. Ir šiemet lankytojams vartus atvers 25 privatūs skirtingų stilių sodai. Tai tikri olandų dizainerių ir landšafto meistrų meno kūriniai…
  Video >>>

  Nuo Iki Trukmė 1/2 DBL  
2018.06.13 2018.06.17 4 naktys 27900 29900
Kartą metuose!

Užklausti

 • Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, įdomios istorijos, puiki nuotaika! Vakare atvykstate į viešbutį Magdeburgo apylinkėse.


 • Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pavakary atvykstate į Olandijos sostinę Amsterdamą. Pažintis su miestu *plaukiant laiveliu miesto gatvėm - kanalais. Tai tikra architektūrinė kelionė laiku: vaizdai keičiasi nuo Aukso Amžiaus ir Amsterdamo mokyklos iki modernių pastatų, puošiančių Rytų uosto salas. Ekskursija pėsčiomis: apžiūrite Dam aikštę, Karalių rūmus, Naująją bažnyčią. Grožitės naktinio Amsterdamo vaizdais: galite užsukti į Raudonųjų žibintų kvartalą ar tiesiog paklaidžioti gatvelėmis kvėpuodami laisva Amsterdamo dvasia. Nakvynė viešbutyje Amsterdamo apylinkėse.


 • Pusryčiai. Atvirų sodų diena Amsterdame skiriama pažinčiai su privačiais Amsterdamo sodais. Tai miesto pasididžiavimas ir turtas. Iki 1613 m. juos galėjo turėti tik vienuolynai ir beginių namai (beginės - pamaldžios moterys, nepanorusios duoti vienuolių įžadų, tačiau gyvenusios skaisčiai ir tarnavusios žmonėms). Visais laikais žemė Nyderlanduose buvo beprotiškai brangi, nes šioje šalyje jos visada buvo mažai. Tik XVII a. turtingiausi miestelėnai, statydami namus abipus kanalų, galėjo užveisti nedidelius vidinius sodus. Tai buvo prestižo, turto ir prabangos simbolis. Vėliau mažiems stebuklams sukurti buvo samdomi landšafto architektai. Pastatų supamuose soduose, apsaugotuose nuo stiprių vėjų ir šalčio, jie galėjo įkurdinti net jautrius, egzotiškus augalus, sukurti baroko, romantizmo, klasikos ar moderno miniatiūras. Šiandien ir jūs galėsite pasigrožėti tikrais meno kūriniais – skirtingo stiliaus uždarais sodeliais. Pirkdamas bilietą, kiekvienas gauna žemėlapį, kuriame sužymėti namai, kurių sodai šiandien atviri lankytojams. Viską galima apeiti pėsčiomis. Vakare vykstame į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Pažintis su laisvuoju Hanzos miestu Brėmenu. 1 200 metų istorija ypač gerai juntama apžiūrint didingą aikštės Marktplatz baroko ir renesanso ansamblį, kurį sudaro Rotušė, Rolando statula, prabangūs patricijų namai ir daug tradicijų sukaupę Brėmeno prekybos rūmai. XV a. statyta gotikinė Rotušė puikuojasi Didžiąja sale, kurios visos sienos ištapytos krikščioniška tema. Tokio pat amžiaus karžyčio Rolando statula, įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, simbolizuoja miesto nepriklausomybę. Šiutingo namas  - XVI a. buvęs pirklių gildijos namas. Nuo 1849 m. šiame name įsikūrę prekybos rūmai veikia iki šiol. Namo frontonas papuoštas užrašu, tapusiu Bremeno gyventojų kredo: „Buten und binnen, wagen und winnen“ („Ir gyvenime, ir savo viduje rizikuok ir laimėk“). Vėzerio upės link veda garsioji Biotcherio gatvė. XX a. pradžioje turtingas pirklys Rozelijus ją rekonstravo savo lėšomis. Šioje gatvėje muziejai, parduotuvėlės, grojantys varpeliai ir ‚septyni broliai tinginiai“. Mieste sutiksime ir Brėmeno muzikantus. Ši pasaka žinoma visame pasaulyje ir nuo brolių Grimmų laikų su Brėmenu susijusi taip glaudžiai, kaip Rotušė ir Rolandas. Asilo kojų palytėjimas neša laimę. Jei tai padarai teisingai - išsipildys noras, jei ne -  tiesiog du asilai palinkės vienas kitam labos dienos! Ekskursijos pabaigoje užsuksime į „Šniūro“ (Schnoorviertel) kvartalą, kurio mažos, siauros gatvelės, vingiuojančios tarp istorinių mažų XV-XVII a. namukų, susipynę kaip batų virvelės. Kvartalas buvo vienas vargingiusių Bremene. Dabar čia dailininkų dirbtuvės, muziejai, galerijos, parduotuvėlės (yra ir Kalėdinių prekių parduotuvė, veikianti ištisus metus), restoranėliai... Laisvas laikas Brėmene.

  Vykstate pasigrožėti senuoju sidabro kasyklų miestu Goslaru. Fachverko architektūra besididžiuojantis miestas mena daugiau nei 1000 metų istoriją. Saugomas UNESCO kaip Pasaulio kultūros paveldo objektas. Ekskursija pėsčiomis: imperatoriaus rūmai, romaninės bažnyčios, turgaus aikštė.

  Dienos pabaigai – atgaiva Bad Harcburgo terminių vandenų ir saunų *komplekse „Sole-Therme“. Maudynės šilto terminio vandens baseinuose, atsipalaidavimas burbulinėse voniose, karštis ir kavpnus garas saunose: saunariumas su šviesos efektais, garinė ir miško pirtys, turkiška, aromatinė ir druskų pirtis. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė.


 • Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare - naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • kelionė autobusu;
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 •  (*) – Mokami objektai. Turistama moka pats už bilietus į mokamus objektus:
 • Plaukimas kanalais - ~ 16 EUR suaugusiam, ~ 11 EUR vaikams iki 12 m.
 • Atvirų sodų dienos bilietas – ~20 EUR.
 • Sole-Therme (baseinai+saunos 2,5 val.) – ~13 EUR suaugusiam, 8,5 EUR vaikams iki 12 m.
 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo sugyvendinti) – 70 EUR.
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a.
 • Išvykimas iš Alytaus: degalinė „Lukoil“ (Naujoji g. 27) .
 • Išvykimo laikas gali nežymiai keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.